Şimdi Ara

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
925
Cevap
49
Favori
84.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben böyle indirime giren kitapları genelde alırım. Çünkü liste fiyatına göre güzel indirimler yapılıyor ve kimisi korsanlarından bile ucuza geliyor. İleride elden çıkarmak istediğinde zarar az oluyor ve okuduğunda kar kalıyor.

Sende şu an Myron Bolitar serisinden hangileri var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunbozan, Zor Oyun, Yanlış Bir Adım ve Son Detay var.

Ben kitaplarımı elden çıkarmam veya satmam. Kütüphanenede duruyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Oyunbozan, Zor Oyun, Yanlış Bir Adım ve Son Detay var.

Ben kitaplarımı elden çıkarmam veya satmam. Kütüphanenede duruyorlar.

"Kayıp" kitabı da Myron Bolitar serisinden.

Ben bu tür tekrar okumayacağım kitapları elden satmayı tercih ediyorum. Gelen parayı da tekrar kitaba yatırıyorum. Sonuçta kitap bu ve aşırı yer kaplıyorlar. Bende de ciddi anlamda yer sıkıntısı var.

Yaklaşık 75 tane okunmayı bekleyen kitap var. Bir o kadar da satmayı düşünmediğim kitap var. Kitaplıkta yer kalmayınca bunlar haricinde kalanları elden çıkarıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

ekleyin beni de

dan brown dan ihanet noktası ve cehennem dışında her kitabı okudum..

grange den siyah kan ve kızıl nehirleri okumuştum

harlan coben-oyunbozan

adam fawer kitaplarını da okudum..

en çok merak ettiğim kitaplar da tess gerritsen-cerrah ve glenn meade-kar kurdu

şuan ahmet münit-istanbul hatırasını okuyorum

CERRAH I OKUDUM, VASAT İDİ. TESS GERİTSEN İ DE BEĞENMEDİM.

Cerrah'ı hangi yönlerden vasat buldunuz?

çok fazla tesadüf vardı, aklımızı zorlayacak ayrıntılar yerine ortaokul öğrencisinin çözebileceği ipuçları vardı . bunu anlatımın gücüyle kapatabileceğini umdum ama yazarın dili de çok zayıf ve sanatsallıktan uzaktı. beğendiğim kitap sayısı çok.

1-siyah kan
    2- şeytan yemini

bunların en tepesinde olanlar. diğer yazarların da hemen hepsini okurum. vasatı aşabilen kitap sayısının az olduğunu söylemeliyim.
  • Ekle beni de tavsiyem : uyuyana kadar s.j. watson daha çok psikolojik gerilim fakat tess gerritsenin favori kitaplarından- kitabın arkasındada yazdığı üzere
  • Kitaplığımdaki henüz okumadığım kitaplar bölümünden bir enstantane; Bu yazarlardan okuduğum kitaplar başka bir bölümde ve diğer türlerle karışık duruyor.

Polisiye/Gerilim iyidir. Kitaplar da iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliwwtdd

Ekle beni de tavsiyem : uyuyana kadar s.j. watson daha çok psikolojik gerilim fakat tess gerritsenin favori kitaplarından- kitabın arkasındada yazdığı üzere

Uyuyana kadar'ı okuyan bir okurla karşılaştım:) bende onu ilk çıktığında almıştım çok iyi yazılmış bir gerilim kitabıydı sevmiştim yazarı ama başka kitabı daha çıkmadı biliyorum eğer yanlış bilmiyorsam

• quote:

Orijinalden alıntı: cemocekko

quote:

Ekle beni de tavsiyem : uyuyana kadar s.j. watson daha çok psikolojik gerilim fakat tess gerritsenin favori kitaplarından- kitabın arkasındada yazdığı üzere

Uyuyana kadar'ı okuyan bir okurla karşılaştım:) bende onu ilk çıktığında almıştım çok iyi yazılmış bir gerilim kitabıydı sevmiştim yazarı ama başka kitabı daha çıkmadı biliyorum eğer yanlış bilmiyorsam

Ben de tek kitap diye biliyorum. Ama cidden iyi kitaptı..

• quote:

quote:

quote:

Filmini yapacaklar 2014de gelecek vizyona nichole kidman oynuyor.Unuttum ana karakter olan kadın sarışın mıydı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Filmini yapacaklar 2014de gelecek vizyona nichole kidman oynuyor.Unuttum ana karakter olan kadın sarışın mıydı?

Hatırlamıyorum olabilir, zaten buna benzeyen bir film varmış 50 ilk öpücük (50 first dates) diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hatırlamıyorum olabilir, zaten buna benzeyen bir film varmış 50 ilk öpücük (50 first dates) diye

50 İlk Öpücük romantik-komedi değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

50 İlk Öpücük romantik-komedi değil mi?

Öyleymiş ama oradaki kadın da her sabah unutuyor her şeyi. Kitaptaki daha çok trajedi

• ONLAR -Adam Blake

kitap oldukça sürükleyici. 506 sayfa .can yayınlarından 30 tl ye satılıyodu ama dnr da 5 tl indirimde olduğu zaman yakalamıştım :)

bulursanız okuyun

------------------------------------------

PSİKOPAT - Keith Ablow

kesinlikle öneriyorum. psikolojik gerilim ve polisiye süper ilişkilenmiş
  • bu arada feci bi indirim gördüm. s.holmes serisi . görmeyen kalmasın 5 kitap 40 tl

http://www.okuoku.com/kitap/sherlock-holmes-set-5-kitap-arthur-conan-doyle-198195.html
  • john verdeon 3 kitabını da okudum. aklında bir sayı tut, şeytanı uyandırma ve de gözlerini sımsıkı kapat.. bence alıp okunabilecek bir kitap. bu türü seviyorsanız şayet alın okuyun derim. tabi bi dan brown bir grange tadı beklememek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbard

john verdeon 3 kitabını da okudum. aklında bir sayı tut, şeytanı uyandırma ve de gözlerini sımsıkı kapat.. bence alıp okunabilecek bir kitap. bu türü seviyorsanız şayet alın okuyun derim. tabi bi dan brown bir grange tadı beklememek lazım.

ben de okudum bunları, konu güzel ama anlatım ve destekleyici bilgiler, kurgular çok zayıf. yine de güzel zaman geçirtiyor denebilir. boş durmaktan iyidir
  • beni de bu gruba eklerseniz sevinirim.

tess gerritsen, dan brown ve grange serilerini hep okudum sanırım. john verdon un 3 kitabını da bitirdim. ve tüm bu serilerin tümünü de gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. zevkle okuyabileceğiniz seriler. kesinlikle de pişman olmazsınız.. şu an elimde ise jeff abbott tan mahzen var. ama bu kitaba bir türlü motive olamadım. sanırım bunda çevirinin de bayağı bir etkisi var.mesela kitaptan bir cümle;
    "kerkük'ten Basra'ya, güvenlik detaylarını çalışan, bin askeri anlaşmacıya yakın olduğu, Irak'tan bildiriler gelmişti." aynen bu cümle.. bana biraz garip gibi geldi. ya da bende bir sorun var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remjay

beni de bu gruba eklerseniz sevinirim.

tess gerritsen, dan brown ve grange serilerini hep okudum sanırım. john verdon un 3 kitabını da bitirdim. ve tüm bu serilerin tümünü de gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. zevkle okuyabileceğiniz seriler. kesinlikle de pişman olmazsınız.. şu an elimde ise jeff abbott tan mahzen var. ama bu kitaba bir türlü motive olamadım. sanırım bunda çevirinin de bayağı bir etkisi var.mesela kitaptan bir cümle;
    "kerkük'ten Basra'ya, güvenlik detaylarını çalışan, bin askeri anlaşmacıya yakın olduğu, Irak'tan bildiriler gelmişti." aynen bu cümle.. bana biraz garip gibi geldi. ya da bende bir sorun var sanırım.

Sabret sonları bol adrenalinli

• Bu kitap hakkında bir yorumu olan varmı ? Kitap üzelmi

James Hayman - Cani

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.