Şimdi Ara

PlayStation 5 Amazon Türkiye’de ön siparişe açıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
3.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi ben neden bulamiyorum bu urunu amazonda?

• PSOne'ı bahşişlerimle, PS2'yi haftalığımla almıştım; ps3'ü yarım aylığımla almıştım, ps4'ü aylığımla almıştım ama PS5'i almayı hayal bile edemiyorum...Tıpkı 80'lilerin 90'larda yaşadığına benziyor: TV Türkiye'ye ilk geldiğinde mahalledeki herkesin satın alan kişinin evinde izlemek için toplandığı gibi; biz de artık sadece youtube'dan oyun videoları izleyeceğiz gibi , tek fark daha az sosyalleşecek olmamamız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 4 Kasım 2020; 11:55:1 >
  • İmkanı olan kaçırmasın alsın yoksa daha bu fiyata PS 5 görmemiz zor,şu an ucuza bile satılıyor,benden söylemesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirHan

En iyisini yapıyorsun dostum. Şu dönem paranın cepte durmasında fayda var.

Tabi cepte durmasında fayda var ama öncelikte cepte varsa :)

Hadi var diyelim, enayi gibi TL'de tutmak yerine şuan alacağın, istediğin bir şey var ise özellikle de elektronik almamak büyük hata.

Bir şey almayacaksan da döviz-altın vs. de tutmalı.

• Konuyu sıcak fırsatlara taşımalıyız nitekim bundan sıcağı olmaz

• burki_rock kullanıcısına yanıt

katılıyorum. Tl de duracağına ps5 e para yatırmak daha mantıklı gibi ps5 i her türlü satarsın sonuçta çok kalabalık nüfusa sahip ülkeyiz illa satarsın. Ben eski telefonuma bakıyorum fiyatı artmış oysa üstüne kaç model telefon çıktıPlayStation 5 Amazon Türkiye’de ön siparişe açıldı 

Yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 4 Kasım 2020; 11:50:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: th9

konsolun verdiği keyif ayrı hocam,parası olan alır geçer,takılmayın.

Benim parasal olarak bir derdim yok. İmzadaki sistemleri kullanıyorum şuan. Ona rağmen bedava oyun görünce sazan gibi atlıyorum. Gidipte bir oyuna 700 TL vermem şahsen. EA Play aldım 60 TL'ye bütün lazım oyunları oynuyorum. Access ler ile epey ucuza geliyor her şey.

• PlayStation 5 Amazon Türkiye’de ön siparişe açıldı
  • herhalde bitmis

• tobepeople kullanıcısına yanıt
    Hocam benim annem babam öyle tanışmışlar
    İki evde tv yokmuş sadece dedem getirtmiş anne ve babam orada tanışmışlar 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Euro uçtu PlayStation Türkiye döviz çok oynamazsa konsolun fiyatı artmaz demişti ama gittikçe artıyor, yeni yılda kesin zam gelir eğer %50 ek vergi düşmezse.

• ps5 herkesin alabilecegi bir sey degil bosuna cama ekmek surmeyin

• BekirHan kullanıcısına yanıt
    umarım tl tutmuyorsunuz cepte

• teknolojik aletler son 5 yılda 3 katına çıktı. 5 yılda 15 yıl geriye gittik. lakin 2 haftalığımla ps2 aldım, 3 haftalığımla ps3 aldım. falan filan diyenlere de inanmayın. ps2 ilk çıktığında 360 milyonmuş. (hatta internetten baktım, 400-500'den aşağı alan yok, demek ki biraz karaborsaya düştü) ve o zaman asgari ücret 87 milyonmuş. yani 4.14 asgari ücret yapıyor. günümüzün 9600 lirası. yani 2 haftalığı ile ps2 alan vatandaş şuanki parayla 20k maaş alıyormuş. olabilir mi? olabilir tabi ama o zaman o maaşı alan şimdi de o maaşı alır diye düşünüyorum.

• Ohh mis yemede yanında yat maaşı dolarla almaya devam yoksa bulgar levasıyla mı alsak

• Arkadaşlar ben ihtiyaç kredisi çekip aldım 12 taksitle ödeyeceğim en kral pc den daha iyi alet neden almayayım ki. Sırf milletin inadına aldım.

• Sadece 499€ verdim ve yanına cod ve speider man aldım toplam 650€ birim para ödedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alınır fakat TR den değil.

• Hemen tükenmiş demek ki en az 10 milyon tane gelmiş.

Normal tabi şahlanıyoh.

• bizim insanımıza 20.000 TL fiyat çeksen yine alır

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.