Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1369. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.011
Cevap
560
Favori
3.399.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13671368136913701371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: şanışer

O upload hızlarıyla PS4 ün canlı yayın yapma özelliğini unutun arkadaşlar.

Biz lagsız, tertemiz bir online oyun oynayalım da canlı yayın yapmasak da olur hocam.
  • Canlı yayın işi cidden sıkıntılı.. Ama ben sık sık share butonunu kullanacağım gibi.
  • @BD911

Hocam aynı şeye denk geliyor yine.
    Videoyu upload edene kadar insan soğur bu özellikten.
    Resmen çağ dışı internet kullanıyoruz üstelik ücret konusunda dünyanında en pahalı 2. ülkesiyiz.
    Bence bu nesilde en önemli kısımlardan biri net hızı olacak.
    Allah hepimize sabır versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Canlı yayın işi cidden sıkıntılı.. Ama ben sık sık share butonunu kullanacağım gibi.

share butonu olmayan ds4 ler gelecekmiş bize özel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet ‏@seker9090 9 sa
    @undernick Mustafa Bey;dun bir soru sormustum,cevap alabilme sansimiz var mi oyun satislari konus hakkinda?bugune kadarki satislarimiz nasil

Mustafa Yiğit ‏@undernick 8 sa
    @seker9090 The Last of Us'in 3.8 milyon satis yaptigi donemde biz 10 bin civarindaydik. Oradan anlayabilirsin TR'yi

Vahit Kozacioglu ‏@Wahitkoz 6 sa
    @undernick @seker9090 oyun satisi boyle peki ya konsol? Avrupadaki cogu ulkeden daha fazla sattigimiza eminim?

Mustafa Yiğit ‏@undernick 5 sa
    @Wahitkoz @seker9090 adet veremem ama yillik Fransa'nin veya Italya'nin 15'de 1'yiz mesela. Paralel urun satisi da buyuk problem.
  • Mustafa Yiğit ‏@undernick 21 Ağustos
    PS4, 29 Kasim'da Turkiye'de olmayacak. Ama cok uzak bir sure soz konusu degil. Tatil doneminde cikaracagiz.

Mehmet Ali SAMANCI ‏@_memetali 21 Ağustos
    @undernick vaktinde başardığınız islerle büyük takdir kazandiniz. Sizden bekletilerimiz yüksek haliyle.Umarim bu durumu telafi edebilirsiniz

Mustafa Yiğit ‏@undernick 21 Ağustos
    @_memetali Herkes gibi ben de sinirlendim bu duruma ama sirket kararidir. Biz ugrasmaya devam edecegiz, bilgi geldikce haber verecegim.
  • Adamın konuşması gayet güzel, bende böyle olsun istemezdim diyor, sonuçta onun da yetkisi bir yere kadar tlou bu şartlarda yine iyi satmış, minumum bunun kadar da spot satılmıştır ki kopya da başka bir etken...
    Nereden baksak 150-200 000 dolar demektir bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

mehmet ‏@seker9090 9 sa
    @undernick Mustafa Bey;dun bir soru sormustum,cevap alabilme sansimiz var mi oyun satislari konus hakkinda?bugune kadarki satislarimiz nasil

@seker9090 The Last of Us'in 3.8 milyon satis yaptigi donemde biz 10 bin civarindaydik. Oradan anlayabilirsin TR'yi

@undernick @seker9090 oyun satisi boyle peki ya konsol? Avrupadaki cogu ulkeden daha fazla sattigimiza eminim?

@Wahitkoz @seker9090 adet veremem ama yillik Fransa'nin veya Italya'nin 15'de 1'yiz mesela. Paralel urun satisi da buyuk problem.

Topu topu koca ülkede 10 bin kişi mi almış şu oyunu? Rezillik yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Fury

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Canlı yayın işi cidden sıkıntılı.. Ama ben sık sık share butonunu kullanacağım gibi.

share butonu olmayan ds4 ler gelecekmiş bize özel

• quote:

mehmet ‏@seker9090 9 sa

Yok artık 10 bin mi ? Benim oyunu alan 20-30 tanıdığım var yani oyunu alanların %0.3'ü benim tanıdığım Ülkedeki oyun anlayışı PES ve COD'den ibaret olduğu için TLOU'ın bile satılmaması normal.TLOU 10 bin ise indie oyunlar 150-200 falandır heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

@BD911

Hocam aynı şeye denk geliyor yine.
    Videoyu upload edene kadar insan soğur bu özellikten.
    Resmen çağ dışı internet kullanıyoruz üstelik ücret konusunda dünyanında en pahalı 2. ülkesiyiz.
    Bence bu nesilde en önemli kısımlardan biri net hızı olacak.
    Allah hepimize sabır versin.

Ssssss keep calm And hulogg

• quote:

mehmet ‏@seker9090 9 sa

last of us çıktı ne bi reklam ne bir afiş sessiz sedasız satıldı, beceriksizliğini sitemkâr şekilde dillenfirmekte üstlerine yok.

gow 3 e afiş ve reklam yapıldı 30 bin sattı ben bu mustafa bey in hiç bi adam gibi faaliyetini görmedim .

• Bana da garip geldi Last Of Us'ın satılmaması her gün farklı bir Türk'le karşılaşıyorum neredeyse. :D

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: Swords Of Fate

Ps3 aksesuarları çalışacak dendi, kulaklıklar çalışıyor zaten, move'da çalışıyor, bence direksiyon da çalışır.

Drive club'ın yapımcıları çalışacağını söylemişti.

teşekkürler arkadaşım oh ya bende bunu duymak istiyordum demekki kaçırmışım

bende bluetuht kulaklık var birde sony nin 4+1 kulaklığı var ps3 için oda çalışır herhalde

http://n4g.com/news/1284783/driveclub-will-support-all-ps4-wheels-studio-aiming-at-60fps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shingo Yabuki -- 22 Ağustos 2013; 22:49:58 >
  • bu share butonu ve canlı yayın özelliği kulağa iyi geliyor da, şöyle bi düşününce gereksiz aslında.
    ancak ciddi ciddi montage işiyle falan uğraşırsın, o zaman işine yarar bu özellik. yoksa gereksiz. ki yukarda denildiği gibi 0.7mbp'yi geçmeyen upload hızlarıyla canlı yayın imkansız gibi bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda989

quote:

mehmet ‏@seker9090 9 sa

Yok artık 10 bin mi ? Benim oyunu alan 20-30 tanıdığım var yani oyunu alanların %0.3'ü benim tanıdığım Ülkedeki oyun anlayışı PES ve COD'den ibaret olduğu için TLOU'ın bile satılmaması normal.TLOU 10 bin ise indie oyunlar 150-200 falandır heralde

2. el diye bi dünya var, aynı TLoU kaç elden geçiyor kim bilir, ben 2. el aldım, sattım, belki oda satcak böyle böyle gidecek aslında oyanyan belkide 50.000 ama satılan 10.000, çok anormal bi durum olmaz heralde .
  • dostum 2. el alsanda online oyuna girmek için online pass var, ve çok türk var oyunda.

gow 3 ünde 2. eli vardı nasıl sattı 30 bin? bi önceki müdür lansman yapıyordu reklam afişleri asgırıyordu, yeni müdür yan gel yat insanlara uzaydan vahi gelsin oyunu aldın kafasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Orijinalden alıntı: Arda989

quote:

mehmet ‏@seker9090 9 sa

2. el diye bi dünya var, aynı TLoU kaç elden geçiyor kim bilir, ben 2. el aldım, sattım, belki oda satcak böyle böyle gidecek aslında oyanyan belkide 50.000 ama satılan 10.000, çok anormal bi durum olmaz heralde .

Oynayanın 50.000 in kat kat üzerinde olduğuna şüphe yok Malum korsan..

Bu arada şu Forza Motorsport 5 , Kinect Rivals ve Titanfall , X1 de olay yaratan ilk 3 olacak bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

"PS4 Ön Siparişleri Nefes Kesici Derecede Yüksek"

Gamescom konferansında PlayStation 4'ün 1 milyondan fazla ön sipariş aldığını açıklayan Sony, kendi içerisinde de bu rakamı gerçekten başarılı buluyor. Sony'nin İngiltere ayağının başındaki isim, Fergal Gara, ön sipariş sayısı için bunları söylüyor:

"Dürüst olmak gerekirse, ön siparişlerin daha da hızlanması için çabalamıyoruz. PS4 ön siparişleri şu an nefes kesici derecede yüksek. Herhangi bir ön sipariş sorunu yaşamıyoruz."

Gara, konuşmasının devamında, Sony'nin PS4'ün çıkışından sonra, konsolun değerlenmesi için uğraşacağını ve bolca oyunla destekleyeceğini söyledi.

BSC

Sevgili sony,Ön siparişler nefes kesici diyorsun ama oyun namına neler olacağının planlamasını açıklamıyorsun ...Açıkçası çıkışında oyun sıkıntısı olan bir konsolu tercih etmem ben...Madem donanımın var övünüyorsun o zaman çıkış oyunları olarak god of war çıkar, gran turismo 7 final fantasy çıkar...gidip de multiplatform oyunlarla sunum yapılması çok aciz bir durum bence....

Çıkış oyunları hiçte fena değil Sony'nin, saydığınız oyunlardan hiç birisi Sony'nin çıkış oyunu olmadı eski konsollarda, ya bir sene ya da iki sene sonra geldiler. Bu adamların politikası bu, bir nesilde 4 tane Forza oyunu çıktı ama hepsi bir GT5 kadar da satamadı. Tüm bu eleştirilere rağmen her nesilde Sony kullanıcılarını exc. manyağı yaptı. Burada bir dünya 1. parti stüdyosu olan bir firmadan bahsediyoruz, taşıma su ile değirmeni çevirmeye çalışan 3. parti exc.leri ile övünen MS'den değil. Ellerinde şu anda 1. parti tek exc. oyunları var, o da Forza. Geri kalan tüm oyunların satış rakamlarının PS4 lehine netleşmesi ile birlikte PS4'e teker teker geldiklerini göreceğiz.

Ayrıca bağımsız geliştiricilerin oyunlarında da PS4 lehine büyük bir fark var, MS'nin işi gerçekten zor. Ben MS'nin yapacağı en iyi hamlenin cihazın çıkışını bir yıl erteleyerek PS4 ile donanım olarak rekabet edebileceği bir cihaza çevirmesinin en mantıklı hareket olacağını düşünüyorum.
  • tidus kullanıcısına yanıt
    quote:

Paralel satış büyük problemmiş, peh. Yapın sizde o zaman yurtdışı fiyatı, spot fiyatı, herkes sizden alsın ... Laf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlasAsmadili -- 22 Ağustos 2013; 23:04:01 >
  • quote:

Sony has already confirmed streaming feature on Playstation 4. Today President of Worldwide Studios, Sony Computer Entertainment, Shuhei Yoshida has revealed some more details in this regards.

PS4Shuhei confirmed that PS4 gamers will be able to do commentary while streaming. In addition to this, Shuhei also confirmed that personal information of gamers such as real name and other info won't be reveal during game streaming.

Bu habere göre oyunları stream ederken, yorum ekleyebilecekmişiz. Ayrıca oyuncuların özel bilgilerinin yine korunacağına dair bilgi de verilmiş.

http://www.gamepur.com/news/11819-ps4-commentary-while-game-streaming-confirmed-sony.html
  • 
Sayfa: önceki 13671368136913701371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.