Şimdi Ara

Piranha aristo 9,7 android tab

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. dün bir tane android tablet almaya karar verdim. ilk olarak aklımda aristonun 7 inç lik modeli vardı daha sonra dan fiyatı kliksada 349 tl olan 9,7 inç lik modelini buldum ve onu aldım. ürün elime daha gelmedi ama sormak istediklerim var.
    bu tablet MT6577 Dual Core 1.5 GHz işlemcili acaba telefon olarak kullanmama olanak sağlarmı. hat takılıyor. lütfen bi yardım edermisiniz.

• Keşke pirana almasaydın hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce 2 tane navigasyon cihazı kullandım her hangi bi sıkıntım olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin_0067

daha önce 2 tane navigasyon cihazı kullandım her hangi bi sıkıntım olmadı.

Hocam tableti kötü servisi özellikle çok kötü

• ukg
    Binbaşı arkadaşım;

Görüşünüze katılıyorum. Servis çok kötü. yeni aldığım Piranha aristo tabletin destek bölümünde bulunan yazılımını (romu) yükledim dokunmatiği devre dışı kaldı. bunu bilinçli olarak arızalanması için koyduklarına inanıyorum. daha sonrada servis bakımı için ücret talep ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozcu60 -- 27 Mart 2014; 9:23:05 >
  • bunu ben madur oldum başkası olmasın diye özellikle yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukg

quote:

arkadaşlar tabletin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozcu60 -- 27 Mart 2014; 9:12:25 >
  • quote:

Merhabalar arkadaşlar. dün bir tane android tablet almaya karar verdim. ilk olarak aklımda aristonun 7 inç lik modeli vardı daha sonra dan fiyatı kliksada 349 tl olan 9,7 inç lik modelini buldum ve onu aldım. ürün elime daha gelmedi ama sormak istediklerim var.
    bu tablet MT6577 Dual Core 1.5 GHz işlemcili acaba telefon olarak kullanmama olanak sağlarmı. hat takılıyor. lütfen bi yardım edermisiniz.

sim karttı taktığında bu tableti telefon olarak kullanamazsın fakat telefon rehberi listesini görebilirsin
  • Arkadaş elektronik işi birazda şans işi..Alan kişi henüz feryat etmemişken..Durun kullansın biraz buraya yorumlarını yazsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozcu60

quote:

Orijinalden alıntı: ukg

quote:

arkadaşlar tabletin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.

Gelince görürsün nasıl olduğunu umarım pişman olmazsın

• arkadaşlar bende piranha aristo 9.7 var ama sistem güncellemeesini yapamadım bi yardımcı olacak arkadaş varmı ?
  • arkadaşlar bilmiyorum belki şansımdandır şuana kadar piranha navigasyonlardan bi sıkıntı olmadı tabletten de olacağını düşünmüyorum. ürünü doğru düzgün kullandıktan sonra neden sıkıntı çıkarsın. aynı özellikteki samsung lara baktığımızda 1000 liradan başlıyor. piranha bu kadar özelliği bu fiyata bize verdiği için teşekkür ediyorum. yarın ürün gelicek ilk izlenimlerimi buraya yazarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.