Şimdi Ara

Piercardin gömlek 1 alana 1 bedeva 39 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
8
Favori
12.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kiğılı ve Pierre Cardin dışında gömlek giymiyorum, ama netten aldığım ürünlerle mağazadan aldığım ürünler birbirini tutmuyor, bir de ütü konusunda haklısınız, %100 pamuk ütü tutmaz, çok çabuk kırışır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende %100 pamuklu gömleklerden 2 adet aldım,kalitesini merak ediyorum gelince göreceğiz
  • Burada da çok şık gömlekler var ve sweatler var fakat kalite hakkında bilgim yok. İlgilenen olursa:

http://www.trendyol.com/Superlife-Quicksilver/ButikDetay/33182/Erkek
  • nusperato N kullanıcısına yanıt
    Tüm mağazalarda geçerli.
  • Bugun bir magazasina gidip bakicam D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargoya verilen var mi?

• mağazaya gittim.
    Bir gömlek alana bir gömlek bedava ama fiyat uçuk 180 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSBeyaz

mağazaya gittim.
    Bir gömlek alana bir gömlek bedava ama fiyat uçuk 180 tl

Aynen öyle diğer ucuz gömlekler nerde sizde yok mu dedim? Onlar eski sezon bizde olmaz dediler.
  • Siparişiniz Temin Edilme Aşamasındadır diyor site. Bakalım ne kadar hızlılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Siparişiniz Temin Edilme Aşamasındadır diyor site. Bakalım ne kadar hızlılar.

önceki kot pantolon kampanyasından tecrübeme dayanarak söylüyorum.
    bu hafta kargoya verilmez önümüzdeki hafta ortasında verilir muhtemelen önümüzdeki cuma veya cumartesi ancak elinizde olur.
  • quote:

ben bu kampanya sonrasinda çok da hızlı olabileceklerini sanmıyorum bencede haftaya felan anca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerx

bende %100 pamuklu gömleklerden 2 adet aldım,kalitesini merak ediyorum gelince göreceğiz

%100 pamuk gömleklerin tendeki hissiyatı çok güzel fakat ütü tutmazlar çok iyi ütülensede giyersin 2-3 dakika sonra kırış kırış görünür
  • Her gün ütülü gömlek giymek zorunda biri olarak %80 pamuk %20 polyester olan gömleklerden almanızı tavsiye ederim. %100 pamuk ile kimse uğraşamaz.

Ayrıca yukarıda da belirttiğim gibi bedenleri bir beden küçük alın. Slim fit diye alırsınız büyük gelir benden söylemesi
  • kaptık 2 tane bakalım ne kadar sürede gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

quote:

bende %100 pamuklu gömleklerden 2 adet aldım,kalitesini merak ediyorum gelince göreceğiz

%100 pamuk gömleklerin tendeki hissiyatı çok güzel fakat ütü tutmazlar çok iyi ütülensede giyersin 2-3 dakika sonra kırış kırış görünür

ütü konusunda haklısınız,ama rahatlık,ter ve sağlık konusunda %100 pamuk olması tercih sebebi olabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lido

quote:

ütü konusunda haklısınız,ama rahatlık,ter ve sağlık konusunda %100 pamuk olması tercih sebebi olabilir

tam ismini hatrlaymdm ama ironli mironli biseyler yazıyordu bazı ürünlerin açıklamalarında %100paamuk olmalarına rağmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 39 luk gömleklerin kalitesini bilmiyorum.
    69 luklardan aldım tanesi 35 e geliyor ki pierre cardinlerin normal sezon sonu fiyatları bu.
    ben bu gömlekleri seviyorum, önceden de almıştım, gayet kullanışlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

ben bu kampanya sonrasinda çok da hızlı olabileceklerini sanmıyorum bencede haftaya felan anca

bi arkadaş yazdı 20 günde gelmiş diye ,sanki çin'den geliyor
  • FuK kullanıcısına yanıt
    Mağazalarda 40 liralık gömlekleri yok. 70 liradan başlıyor fiyat. Mağaza müdürü o gömleklerin sadece internette satıldığını söyledi. Ayrıca bütün firmalar gömleklerde benzer kampanyaya gitmiş. 2 gömlek 50 lira, 3 gömlek 100 lira vs diye. Onlarda en azından gömleği görüyorsun, deniyorsun vs.

• konuyu açan arkadaşa teşekkürler 2 gömlekte ben kaptım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.