Şimdi Ara

Piercardin gömlek 1 alana 1 bedeva 39 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
8
Favori
12.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kampanyayı son anda yakaladım, almak istediğim large bedende sadece 3 model kalmıştı, pek de hoşuma gitmeyen modellerdi ama fiyat cazip olunca alayım dedim.
    Bu gün kargoyu aldım, farklı model yollamışlar. Modeller benim seçtiklerime göre baya güzel. Yaptıkları hata işime yaradı diyebilirim
  • Arkadaşlar 4 adet pierre cardin gömlek aldım.1 tanesi çok kötü kolu uzun olanlardan gelmiş.3 tanesini beğendim 1 taneyi iade etsem ne kadar ödeme alırım ? 4 tanesine kargo dahil 82 yada 83 lira verdim.4 gömlek 79,90 idi kargo hariç
  • Bende iki gömlek almıştım. Birini beğenmedim, geri gönderecektim ama sitelerinde mağazalarda değişim yapılabilir yazıyordu. Bir ihtimal gittiğim mağazasında (ikisini 69 liraya almıştım) faturayı gösterdim, 69 liralık herhangi bir tanesini alabilirsiniz dediler. Beğendiğim gömleğin üstünde 79 pierre cardin kartlı 69 yazıyordu. Ücretsiz değiştiler hiç sıkıntı çıkmadı... Gömlek çeşidide çoktu....
  • quote:

Orijinalden alıntı: griaragorn

Bende iki gömlek almıştım. Birini beğenmedim, geri gönderecektim ama sitelerinde mağazalarda değişim yapılabilir yazıyordu. Bir ihtimal gittiğim mağazasında (ikisini 69 liraya almıştım) faturayı gösterdim, 69 liralık herhangi bir tanesini alabilirsiniz dediler. Beğendiğim gömleğin üstünde 79 pierre cardin kartlı 69 yazıyordu. Ücretsiz değiştiler hiç sıkıntı çıkmadı... Gömlek çeşidide çoktu....

Saol bi gideyim yarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: griaragorn

Bende iki gömlek almıştım. Birini beğenmedim, geri gönderecektim ama sitelerinde mağazalarda değişim yapılabilir yazıyordu. Bir ihtimal gittiğim mağazasında (ikisini 69 liraya almıştım) faturayı gösterdim, 69 liralık herhangi bir tanesini alabilirsiniz dediler. Beğendiğim gömleğin üstünde 79 pierre cardin kartlı 69 yazıyordu. Ücretsiz değiştiler hiç sıkıntı çıkmadı... Gömlek çeşidide çoktu....

Ben de 39 tl lik gömleklerden almıştım. Gittiğiniz mağaza da var mıydı acaba 39 tllik gömleklerden gözünüze çarptığı kadarıyla. Bedenleri büyük geldi değiştirmek istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bgn kızılayda dolaşırken küçük esnaf tarzı biyerde tanesi 25TLden satılıyordu pierecardin gömlekler,kampanyayı kaçıranlar için buradan belirteyim. belkide bu esnaf abimizde burdan alıp kâr koyup satıyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparisi teslim edilmeyen sadece iki kisi mi var? 20 Nisanda verdigim siparisten hala haber yok. Sansa galiba sadece birkac kisinin siparisi kargoya verilmedi. MH ilgilenecegini ve geri donus saglayacagini soyledi, arayan soran olmadi. Tweet attim, ayni standart mesaj geldi, laf kalabaligi, 20 liralik indirim kodu ve siparis kargoya verildiginde mesaj atacaklarmis. Hic ses seda gene cikmadi. Bakalim simdide mail gonderdim ne cevap yazacaklar, merakla bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

bgn kızılayda dolaşırken küçük esnaf tarzı biyerde tanesi 25TLden satılıyordu pierecardin gömlekler,kampanyayı kaçıranlar için buradan belirteyim. belkide bu esnaf abimizde burdan alıp kâr koyup satıyordur.

hocam adres alabilirmiyim acaba ?
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Meşrutiyet'in orada Kök çarşı aşağısındaki kozmetik yan ufak mağaza mı? Oraysa bana pek orjinal gelmemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 33ahmetselim33

Meşrutiyet'in orada Kök çarşı aşağısındaki kozmetik yan ufak mağaza mı? Oraysa bana pek orjinal gelmemişti.

aynen doğrudur hcm orası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler hocam bir gidip bakayım
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Orjinal olduğuna emin misin? Denedin mi?
  • sipariş temin edilme aşamsında diyor hala 20 gün oldu be
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.