Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.212
Cevap
45
Favori
277.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sherchie

quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

@shercie herkeste var ondan
    Görüntüye etkisi yok hocam

nasıl yani bütün 6877k larda varmı?

Evet ama sadece siyah fotoğraflarda görünüyor.Görüntüye etkisi yok.Valla bendede var,kime de sorduysam var dedi
  • quote:

quote:

quote:

Evet ama sadece siyah fotoğraflarda görünüyor.Görüntüye etkisi yok.Valla bendede var,kime de sorduysam var dedi

hayır sadece siyah resimde değil bütün resimlerde var bende

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam tamam da görüntüye etkisi var mı onu söyle.Yani tv izlerken orda o çizgi görünüyor mu onu söyle?bende görünmüyor.Sende görünüyorsa servisi çağır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam tamam da görüntüye etkisi var mı onu söyle.Yani tv izlerken orda o çizgi görünüyor mu onu söyle?bende görünmüyor.Sende görünüyorsa servisi çağır.

hayır normal yayında gorunmuyor ama 2.000 tl para verdik neden böyle olsunki? siz servisi çağırmadınızmı?

• Ben çağırmadım hocam.Görüntüye etkisi yokki niye çağırayım.Ayrıca düzelmediğini okumuştum.Bilmiyorum düzelten varsa açıklasın.Yazılımla falan düzeltir belki phil
  • internetten film izleyemem olayı çok kötü nolcak şimdi sır bunu için lg ye göz kırpılırmı yaaa :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: nymhepa

internetten film izleyemem olayı çok kötü nolcak şimdi sır bunu için lg ye göz kırpılırmı yaaa :((

Valla ben izleyemedim dostum.İzleyen varsa nasıl izlediğini bize anlatsın bizde izleyelim ama nanay maalesef.Sen lg ya da samsung al bence madem öyle.Ben laptopu hdmı ile bağlayacağm film izleyeceğim zaman.şu anda laptoptan film izliyorum mesela.
  • quote:

Ben çağırmadım hocam.Görüntüye etkisi yokki niye çağırayım.Ayrıca düzelmediğini okumuştum.Bilmiyorum düzelten varsa açıklasın.Yazılımla falan düzeltir belki phil

ilk gün dikkatimi çekmedi acaba ilk günde varmıydı bilmiyorum bugun dikkat ettim sende sadece siyah renkdemi oluyor yoksa bütün renklerde oluyormu?
  • quote:

quote:

Ben çağırmadım hocam.Görüntüye etkisi yokki niye çağırayım.Ayrıca düzelmediğini okumuştum.Bilmiyorum düzelten varsa açıklasın.Yazılımla falan düzeltir belki phil

ilk gün dikkatimi çekmedi acaba ilk günde varmıydı bilmiyorum bugun dikkat ettim sende sadece siyah renkdemi oluyor yoksa bütün renklerde oluyormu?

Merak ettim baktım bende.Bütün renklerde oluyor dostum.
  • quote:

quote:

quote:

Merak ettim baktım bende.Bütün renklerde oluyor dostum.

tamam kardeşim çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: darknessjack

hoahahaha amboş , samoş, elci

Öldüm ya Alem adamsın.

- Bu arada 46pfl7007 yorumlarını yapacağım merak etmeyin, sadece kliksanın üç kağıtçılığı üzerine savaşıyorum şu anda.

- Dün darty'deydim, o kadar Tv içinde bir tv bas bas bağırıyordu. Bulaşık makinası satışına bakan bir personelde benim yanımdaydı. Bana dedi ki bunca Tv nin içinde sizce en neti hangisi şu anda, bende siz söyleyin sizce hangisi. - yok bende almayı düşünüyorum sizin gibi bakıyorum dedi. Ama şu çok iyi ya dedi , gösterdiği TV 7007k idi öhöm , dedim bir sürprizde benden gelsin. İşte ben o Tv yi 5 gün evvel aldım. Bayağı şaşırdı. Demoydu, mağazaydı, görüntüyü çoklamaydı, bunları biliyorum. Mağazadaki görüntü asla referans alınmamalı zaten. Referans için kullanıcılar ve bu işten gerçekten anlayan abilerimizden yardım almalı. flash diskten görüntü testi yapmalı, siyah kalitesi, aksiyon, 3d bunlarla ilgili görüntü testleri yapmalı ama sonuçta teşhirdeki ürünü gene almayacağız. Kutuda ki belki sorunsuz ya da teşhirdeki öyle. Söylemekten ve duymaktan nefret ettiğim birşey ''ŞANS'' ama siz şansa bırakmayın, internetten alın. İyice test edin beğenmediyseniz iade değişim yapın.

- Demem o ki 6877 de 7007 de hakikaten görüntü manyağı TV'ler ya da ben görüntüden anlamayan sıradan bir adamım.

Bu arada ; 40 yıllık filmim hatta 40 yıllık HD yayınım ama böyle panel görmedim diyorum

Hocam kliksanın ne gibi bir üçkağıtçılığı oldu?Şu iade para meselesi mi?
    Bu arada tv ile ilgili izlenmimlerinizi bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: AHMETSELCUK

merakla bizde bu dts sorunu olsun yavaslık sorunu olsun bunları cözecek güzel bi update bekliyoruz zamanla görücez..

Dün İçerenköy Teknosa'daki Philips görevlisi ile görüştüm. Bu ay içinde yeni bir yazılım çıkacağını söyledi. Smart TV ve yavaşlık konusuna çözüm getirecekmiş.
    DTS konusunda gelişme beklemiyorum, olursa sürpriz olur. Gerçi benim için önemli değil.
  • quote:

quote:

Benim 47" 6877 de bu sorun yok. Anlaşılan ben şanslı kullanıcılardanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 3 Şubat 2013; 20:22:42 >
  • @fato65 valla şanslısın o zaman.Gerçi görüntüye etkisi yok.Sen full hd fotolarla baktın mı peki?Yani ölü piksel testi yaptın mı o fotolarla?Ben ölü piksel testi yaparken farketmiştim.
  • 6877 ye laptop u bağladığımızda internetten film veya video yada dizileri izleme imkanımız varmı bu önemli... televizyondan internetten film izleyemiyormuşuz ama bilgisayarı bağlayınca izlenebiliyormuş yardımcı olurmusunuz galiba tek sorun bu kaldı benim bu tv yi almamda eğer bilgisayar yardımıyla televizyondan interneti izleyebilme şansım varsa alıcam cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nymhepa -- 3 Şubat 2013; 20:31:17 >
  • quote:

@fato65 valla şanslısın o zaman.Gerçi görüntüye etkisi yok.Sen full hd fotolarla baktın mı peki?Yani ölü piksel testi yaptın mı o fotolarla?Ben ölü piksel testi yaparken farketmiştim.

Pixel testini TV ilk kurulduğunda yapmıştım, şimdi tekrarladım. Benim televizyonda böyle bir sorun yok .

Şanslıyım demek ki.
  • quote:

6877 ye laptop u bağladığımızda internetten film veya video yada dizileri izleme imkanımız varmı bu önemli... televizyondan internetten film izleyemiyormuşuz ama bilgisayarı bağlayınca izlenebiliyormuş yardımcı olurmusunuz galiba tek sorun bu kaldı benim bu tv yi almamda eğer bilgisayar yardımıyla televizyondan interneti izleyebilme şansım varsa alıcam cihazı

Bilgisayarınızdan yapabildiğiniz her işlemi yapar. Tvnin bi özelliği yok yani. Ben pc ye takıp digiturkplayden maçları takip ediyorum. Canavar gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani bilgisayardan yaptığım her neyse televizyona bağlamak suretiyle televizyonun ekranında o oluyor değilmi o zaman bilgisayarı televizyona bağlayıp internete girip istediğim sitelerde dolaşıp istediğim filmi sıkıntı olmadan izleyebilirim doğrumu anlamışım
  • quote:

yani bilgisayardan yaptığım her neyse televizyona bağlamak suretiyle televizyonun ekranında o oluyor değilmi o zaman bilgisayarı televizyona bağlayıp internete girip istediğim sitelerde dolaşıp istediğim filmi sıkıntı olmadan izleyebilirim doğrumu anlamışım

Evet evet evet
    Yani,tv monitör görevi görüyor dostum.Kısacası çözüm kolay.Smartı interneti kafaya takma.çözmü bu şekilde kolay anlayacağın.
  • valla buna sevindim çok iyi o zaman çook teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.