Şimdi Ara

Philips 40PUK6809 mu LG40UB800V mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim TV ile LG40UB800V arasında kaldım, LG nin renkleri bana fazla abartılı geldi, philips daha akıcıydı ve özellikle philipsin pixel plus özelliğiyle sd yayınlar LG ye nazaran çok daha iyi görünüyordu. Philips sipariş ettim, tercihim doğru mu?

• Lg kesinlikle daha iyi
  • TombalacıMemeT kullanıcısına yanıt
    sebebi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

• up

• Valla hocam ben de Samsung alırım diye gittim sonrasında phlips 6809 aldım iyiki de almisim çok memnunum gerçekten çok akıcı ve yayın kalitesl harlka gözünuz kapalı alabilirsiniz. Hd yayınlar zaten muhteşem bunun n yanında SD ler de gayet iyi A+ sinif enerji tüketimi de var.Dahili uydu kabak geçişleri çok yavaş diyorlar benim için sorun değil kablo TV recever var zaten smart özelliğinde de bir sorun görmedim ben.Ama görüntü kalitesi için çok iyi diyebilirim.

• mali198534 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam aldim ben de. Goruntu cok guzel, renkler gercekci. bence tek sorunu kanal gecisleri baska sorunu yok. konsolu baglayinca da once cok uzuldum goruntu cok gec geliyordu ve arada takilma oluyordu onuda goruntu ayarlarindan oyuna getirip hallettim. bence tek sıkıntısı smart ozelligi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.