Şimdi Ara

Techwood 55TWU800 tavsiye eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
7.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evimizin salonu için büyük ekran bir televizyon almayı düşünüyoruz. sadece misafir geldiğinde kullanacağımız için fazlada bir özelliği olmasına gerek yok. sadece tv ünitesi üstünde güzel görünsün yeter :)

Techwood 55TWU800 özellikleri ve görüntüsü bakımında hoşuma gitti ama alınırmı sıkıntı çıkarır mı bilemedim. tavsiyenizi almak istiyorum.

en fazla vereceğim para 2.000 TL ile sınırlı üstüne çıkmayı düşünmüyorum. marka benim için hiç önemli değil.

buna benzer tavsiye edebileceğiniz televizyonlar var mı?

http://www.epey.com/televizyon/techwood-55twu800.html

• Ürün 4K ancak 4K uydu desteği olmadığını biliyorsanız gerisinde sorun yok.
    Yani bu televizyonda kendi uydu alıcısı ile 4K yayın izleyemezsiniz hocam.

MB92 anakart
    4 HDMI
    3 USB
    1 SCART
    CEC_ARC var
    SOUND GERMAN+NICAM STEREO
    Pixellence YOK
  • Ado kullanıcısına yanıt
    4k yayınlar arttığı zaman illaki alınabilir ucuz 4k uydu alıcıları çıkacaktır diye düşünüyorum.
    evimde 5 senedir FullHD Tv varda ne oldu izlediğim bluray film sayısı 2-3 :)

2.000 TL'ye kadar tavsiye edebileceğin başka 55" TV var mı? aslında 4K olmasada olur. 55"'ten biraz küçükte olabilir.

Hi-level Tv'ler zamanında a101'de ucuza satılmış ama şuanda ucuza bulamadım.
  • girdap7 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye işleri ile ben ilgilenmiyorum sadece tv ile ilgili bilgi vermek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Ürün 4K ancak 4K uydu desteği olmadığını biliyorsanız gerisinde sorun yok.

MB92 anakart
    4 HDMI
    3 USB
    1 SCART
    CEC_ARC var
    Pixellence YOK

Ürün açıklamalarında Pixellence var yazıyor ama yanlış mı yazmışlar?
    ayrıca wifi var yazıyor ama direk bağlantı sağlayabilir miyiz yoksa aparat mı gerekiyor?

http://www.hepsiburada.com/techwood-55twu800-ultra-hd-4k-smart-uydu-alicili-led-tv-pm-HB0000016J62

• Valla Axess Kart kampanyasını, Visa Card indirim kampanyasını ve GittiGidiyor günün fırsatı kampanyasını birleştirerek televizyonu 1700 TL ye aldım. Bu fiyata daha ne olsun. Millet 3000 liraya telefon alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukber

Valla Axess Kart kampanyasını, Visa Card indirim kampanyasını ve GittiGidiyor günün fırsatı kampanyasını birleştirerek televizyonu 1700 TL ye aldım. Bu fiyata daha ne olsun. Millet 3000 liraya telefon alıyor.

Hocam o fiyata nasıl aldın

• Ürün fiyatı sabah 1899 du. 100 TL chippara verdi. %5 de visa Card kullanımdan dolayı indirim yaptı. 1700 e geldi.

• quote:

Ürün fiyatı sabah 1899 du. 100 TL chippara verdi. %5 de visa Card kullanımdan dolayı indirim yaptı. 1700 e geldi.

Adamsın

• quote:

Valla Axess Kart kampanyasını, Visa Card indirim kampanyasını ve GittiGidiyor günün fırsatı kampanyasını birleştirerek televizyonu 1700 TL ye aldım. Bu fiyata daha ne olsun. Millet 3000 liraya telefon alıyor.

İncelemeni bekliyoruz. Ben cesaret edip alamadim vestel aldim :)

• Televizyon oldukça şık, malzeme kalitesi tatmin edici

Televizyon ayağı dandik, güven vermiyor, duvara montaj mantıklı

Televizyon oldukça ağır, tok bir duruşu var, plastik malzemesi iyi

Dahili uydu görüntü kalitesi iyi

Ekran büyük olduğundan SD kanallar on numara değil, ama HD kanallar oldukça güzel.

Smart özelliği hem kablolu hem kablosuz kullanılabiliyor, ek aparat gerekmiyor.

Ses düzeyi yeterli ve net

Uydusu 4K değil, bu haliyle USB aracılığıyla 4K film seyredebilirsiniz ama uydudaki 4K yayınları izleyemezsiniz.

• Hayrina biri resim eklese ya da ps4 goruntusu nasil koysa..

• sukber S kullanıcısına yanıt
    Resim ekleyebilir misin ps3 ya da ps4 oyun goruntu fotolari koyabilir misin..

• elaburcuserkan E kullanıcısına yanıt
    sony nin tv si vardı full hd . modelini hatırlamıyorum ama hala vardır heralde mağazalarda . fiyatı da galiba 2750 idi . full hd + 3d . 1000 liraya yakın fark var farkındayım ama yıllarca kullanacağınız bir alet . adı sanı belli olmayan bir ürüne para vermektense sony bence daha iyi bir fikir .
  • armanac05 A kullanıcısına yanıt
    Peki dediğiniz üründe smart tv ve 4K seçeneği mevcut muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elaburcuserkan

Peki dediğiniz üründe smart tv ve 4K seçeneği mevcut muydu?

uzman değilim ayrıca dediğim tv yi de kullanmıyorum . 4k yok ancak forumda takip ettiğim kadarıyla görüntü kalitesinde diğerlerinden çok daha üstün deniyor . smart var ancak .
    şimdi baktım fena halde zam gelmiş .teknosa daha bir ay önce 2750 ye veriyordu. benim dediğim model 55w807 idi . muhtemelen bazı mağazalarında da hala mevcuttur ancak alt model ekran 50 inch olarak 805 modeli varhttp://www.teknosa.com/urunler/110015581/sony-kdl50w805c-dvb-s-fhd-3d-android-led-tv. iki tv nin farkı 807 modelinde sanırım android vardı
    . vestel birçok ad altında tv satıyor da neden kendi adını adam gibi kullanmıyor orası meçhul

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Ürün 4K ancak 4K uydu desteği olmadığını biliyorsanız gerisinde sorun yok.

MB92 anakart
    4 HDMI
    3 USB
    1 SCART
    CEC_ARC var
    Pixellence YOK

Hitachi 55F501HG2W69
    www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/hitachi-55f501hg2w69.bhtml
    Bu aynı tv mi?
    MB92 anakart?
    Giriş mühendislik menu (servis menüsü) istemi

• quote:

Orijinalden alıntı: elaburcuserkan

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/techwood-55twu800-ultrahd-4k-smart-uydu-alicili-254021092#product-seller-info

beyler. sizce bu fiyata alınır mı?

Ürün Manisa VESTEL City de üretilmiş MB92 anakartlı üründür. Dahili uydu alıcısında 4K desteği yoktur.

VESTEL markalı ürünlerden kalite anlamında farkı yoktur ancak dahili uydu alıcısının 4K desteklememesi cazibesini yitirmesine neden olmuştur bence.

Dijital bir platforma üye olmanız durumunda düşünülebilir.

• krums K kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Linki açamadım ancak verdiğiniz koda göre ürün VESTEL üretimi değil. HITACHI nin kendi üretimi veya anlaşmalı başka üretimi olabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.