Şimdi Ara

Philippines

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 14 gün kaldım geldim fakat kafam hala orada kaldı!! ınanılmaz bir ülke ve çok uzak direkt uçak olmadığı için dubai aktarmalı gidiliyor vizesiz bir ülke tropikal bir ülke olduğu için meyve çeşitleri çok bol Türkiye coğrafyasına çok yabancı meyveler özellikle jackfruit adında meyve var dikenli büyük karpuz gibi. Ancak yemeden önce veya sonrası kola türü yiyecekler yememiş olman gerekiyormuş zehirlenme yapıyormuş. Hele o pasifik okyanusundaki gün batımı yalancı cennet gibi. Dünyanın en misafir Perver insanları çok güler yüzlü ve saygılı bir toplum. Anlatacak çok şey var konu PHILIPPINES olunca. Daha fazla bilgi isteyen arkadaşlar olursa buradan yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam selamlar, THY Manila hava alanına direk uçuş yapıyor, yani direk uçuş var.

Nerelere gittin Filipinlerde komple detaylı anlatır mısın ?
  • Elbette. Ben Emirates airlines ile gittim Manila dan gece batangas bauan bölgesine geçtim bir aileye konuk oldum. Hani filmlerde havaii gösterirler ya elbette arkasında usa var güzel reklam! Ancak inanın Philippines havaii bile sönük kalır muhteşem bir doğal vahşi yaşam mevcut herşey çok doğal bir ara la Virginia adında bir tatil köyü gibi bir bölgede kaldım tarih öncesi ormanlar gibi el değmemiş gibi sanki. Bambu nipa evler var. Şehir merkezinde çift kişilik sepetli motorlar ve eski amerikan jeep leri ile ulaşım var bir hayli ucuz zatenn Philippines herşey ucuz gerçek inci. yemek. Alışveriş. Elektronik vs.. Ancak tayfun tehlikesi herzaman var birde volkanik bir yer. Ormanlık yollardan geçerken yol kenarında meyve satan tezgahlar mevcut. Orda hayat çok erken başlıyor insanlar çok çok erken kalkıyor ve gece saat 9 olduma hayat bitiyor çok büyük alışveriş merkezleri bile erkenden kapanıyor halkı çoook sıcak kanlı. Halk pazarına girdiğinde sanki mistik masallar gibi çok hoş çok değişik yiyecek türleri ve deniz ürünleri var. Ancak domuz eti haricinde kırmızı et bulmak çok zor sadece büyük marketlerde. %90 restoranlarda domuz eti haricinde başka secenek yok. Bende etsiz ürünler yedim peynirli mantarlı pizza gibi. Yemekleri Meksika mutfağı gibi bol baharat var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.