Şimdi Ara

PEUGEOT 505 SERİSİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ülkemize oldukça az sayıda giriş yapan 505 modeli için görüş ve düşüncelerinizi paylaşıma açalım.
    Bu araçlar daha çok elçiliklerde kullanıldı. Ankara'da daha fazla sayıda mevcut. Benim aracım 1986 model stw. 7 kişilik koltuk kapasiteli .Sahip olduğum 2. 505 modeli. Daha öncekini de elçilikten almıştık, 5 yıl kadar kullandktan sonra komşumun ısrarıyla iyi bir paraya satmıştım.
    Aracımdan son derce memnunum. Kilometre 400 leri devirdi maşallah hala saat gibi.
    505 kullanıcıları varsa bekliyorum. Yedek parça tamir vb. konularında yardımlaşma olabilir.

PEUGEOT 505 SERİSİ

PEUGEOT 505 SERİSİ

• Yeni ön spoiler takıldıktan sonra
     PEUGEOT 505 SERİSİ
  • aracın çok hoş arkadaşım, bu araçların hala trafikte olduğunu görmek marka adına insanda güven oluşturuyor, 504-505 serisi çok dayanıklı araçlar, gövdedeki korozyonu engellersen kuvvetle muhtemel bir 400 bin daha rahat rahat binersin hiç şüphen olmasın.. bende de 406 coupe var kısmet olursa ölene kadar beraberiz :) bu yüzden her eski araç sahibine soruyorum yedek parça olayını nasıl hallediyorsun acaba? tanıdık bir servis aracılığı ile mi hallediyorsun yoksa kendin mi getirtiyorsun merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edilhan -- 12 Ekim 2009; 17:30:53 >
  • Merhaba
    Evet, söylediğin gibi oldukça dayanıklı araçlar bunlar. Senin coupe de çok beğendiğim özel bir otomobildir, dilerim uzun yıllar kullanırsın. Parça sorununu kendi imkanlarınla çözüyorum. Ankara başta olmak üzere İzmir ve İstanbul da telefonla istediğim parçalar geliyor. Şükür pas çürük problemi yok.
  • Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım, benimde 86 model peugeot 505 aracım var, çok orjinal ve temiz, ancak yedek parça sıkıntıları çekiyorum, mersinin anamur ilçesindeyim, parçaları nasıl temin ediyorsunuz, hangilerinde sıkıntı çekiyorsunuz, paylaşırsanız sevinirim görüşmek dileğiyle.
  • Merhaba foruma hoşgeldiniz. Sizin araç sahibinden de çıkan krem rengi olan mıydı ?
    Parça sıkıntısı malum hepimizin problemi ama ben bu araçtan son derece memnunum. 94-2000 arasında aynısından yaklaşık altı yıl kullandım hem de tepe tepe tabir edilen şekilde . Bir gün bile yüzümü kara çıkarmadı. Bu aracımı da netten 2 yıl önce aldım hem de gözü kapalı aldım ve iyi ki de almışım diyorum. Aldığımdan beri de masraf açmadan gidiyor. 505 kullananların yardımlaşacağı böyle bir platform olsa araçlarından kolay kolay vazgeçebileceklerini sanmıyorum.
    Parça için Ankara'da Tekin Peugeot ve İstanbul'da Oto Kankar 'ı tavsiye edebilirim. Motor ve yürüyen konusunda sorun yok zaten , aksesuar ve kaporta aksamı biraz problemli. Telefon no larını da yazarım parçacıların.
  • Bugün çok sevdiğim aracıma nazar değdi , dikkatsizin biri geldi dokundu kenardan.:(
  • hocam geçmiş olsun, olur böyle şeyler, nedir durumu şu an
  • Çekiç macun ve boya ile hallettik Allahtan fazla dalmamışlar, bahaneyle paslı yerleri de temizlettim komple tavan hariç boyattım
  • Kazasız belasız kullanın inş bundan sonra..

Bu arada bx 15 iniz de var sanırsam, arabadan anlıyorsunuz en sevdiğim araçların başında gelir bx halen daha sürüş özellikleri insanı hayrete düşecek kadar iyidir, fotoğrafları varsa paylaşabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

Kazasız belasız kullanın inş bundan sonra..

Bu arada bx 15 iniz de var sanırsam, arabadan anlıyorsunuz en sevdiğim araçların başında gelir bx halen daha sürüş özellikleri insanı hayrete düşecek kadar iyidir, fotoğrafları varsa paylaşabilirmisiniz

BX in fotolarını BX15 kullanıcıları kısmında forumun 39.sayfasında paylaştım. Oradan ulaşabilirsin , saygılar
  • Bu arabadan almak istiyorum yardımcı olacak var mı?
  • Merhabalar; uzun zaman olmuş konuyu açalı ama bende 505 için farklı motor alternatifi varmı diye sormak istedim engine swap işi nasıl olur olur mu vs. vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccumali

Merhaba foruma hoşgeldiniz. Sizin araç sahibinden de çıkan krem rengi olan mıydı ?
    Parça sıkıntısı malum hepimizin problemi ama ben bu araçtan son derece memnunum. 94-2000 arasında aynısından yaklaşık altı yıl kullandım hem de tepe tepe tabir edilen şekilde . Bir gün bile yüzümü kara çıkarmadı. Bu aracımı da netten 2 yıl önce aldım hem de gözü kapalı aldım ve iyi ki de almışım diyorum. Aldığımdan beri de masraf açmadan gidiyor. 505 kullananların yardımlaşacağı böyle bir platform olsa araçlarından kolay kolay vazgeçebileceklerini sanmıyorum.
    Parça için Ankara'da Tekin Peugeot ve İstanbul'da Oto Kankar 'ı tavsiye edebilirim. Motor ve yürüyen konusunda sorun yok zaten , aksesuar ve kaporta aksamı biraz problemli. Telefon no larını da yazarım parçacıların.

Cumali Hocam acilen bi 505 arka tampona ihtiyacimiz var nasil temin edebiliriz acaba yardimci olabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar s.a Ankara da ikamet ediyorum 86 model 505 im var Ankara'da gosterebilecegim usta var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.