Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (473. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.075
Cevap
114
Favori
1.409.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdi aklima geldi XENON donanimina sahip 5008 ve 3008 lerde, gunduz farlari sizin istediginiz gibi calisiyor.

XENON donanimin atesleme sureci oldugu icin gunduz farlari bu gorevi devralmis.

İyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melodramm kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. İyi bayramlar iyi forumlar.
  • yildirim2 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Vites topuzu aldığım linki gönderiyorum. Yaklaşık 3 hafta gibi bir sürede elinize ulaşıyor.
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6100561760.html
  • Merhaba arkadaslar,

Hayirli bayramlar.

2010 model dizel otomatik grip control peugeot aracim icin yaz lastigi almam gerekiyor. 215/60R16 Michelin Latitude disinda lastik taktiran var mi acaba ?

Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vakana54

Merhaba arkadaslar,

Hayirli bayramlar.

2010 model dizel otomatik grip control peugeot aracim icin yaz lastigi almam gerekiyor. 215/60R16 Michelin Latitude disinda lastik taktiran var mi acaba ?

Tesekkurler.

Ben petlas aldim daha 10 gun once. Suan icin yol tutusu ve ses konusunda memnunum 600 km yol yaptim henuz. Fiyatida makul duzeyde. Bu fiyata bu kadarini beklemiyordum.

• BERKAN_G kullanıcısına yanıt
    Paylasim icin tesekkur ederim.

Aldiginiz lastik Extra Load dedikleri XL tipinde bir lastik mi yoksa sadece yük endeksine gore 95 ya da 99 olan bir lastik mi ? Bazi lastikciler arac agir oldugu icin ozellikle XL i tercih ederken bazilari yuk endeksinin yeterli oldugunu belirtiyorlar.
  • yildirim2 Y kullanıcısına yanıt
    Bu tutucuyu inceledim. Ancak mıknatısın bir parçası telefonun arkasına yapışıyor gibi geldi. Tutucu ile ilgili biraz daha bilgi verebilir misiniz ? Teşekkürler.
  • yaz lastigi hakkinda biraz daha yorum alalim arkadaslar

• Yarın aracın bakım günü. Bakalım göral ne kadar acımasız olacak ?
  • 30000 bakiminda ne yapiliyor arkadaslar bide fiyati ne tutuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nizzzzzy

30000 bakiminda ne yapiliyor arkadaslar bide fiyati ne tutuyor

15.000 bakımı ile aynı işlem yapılıyor ilaveten yakıt filitresi değişiyor.

Yakıt filitresinin değişip değişmeyeceği aracın şase nosuna göre netlik kazanıyor.

Maliyet ise 350 den başlar uzaaaar gider.

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Yakıt filitresinin değişip değişmeyeceği aracın şase nosuna göre netlik kazanıyor.

İyi forumlar...

arabayı 18 000 de aldım hocam 15.000 de ne yapılıyo onuda bilmiyorum :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

İyi forumlar...

arabayı 18 000 de aldım hocam 15.000 de ne yapılıyo onuda bilmiyorum :D

Dostum bu durumda aşağıdaki sayfaya bir göz atmanızı öneririm.

Araçla ilgili bir çok detay bilgi mevcut.

3008 ve 5008 kardeş araçlar olduğu için tüm bilgiler 3008 içinde geçerlidir.

İyi forumlar...

http://forum.donanimhaber.com/m_73332087//tm.htm#95395618

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 31 Temmuz 2014; 16:33:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BERKAN_G

quote:

Merhaba arkadaslar,

Hayirli bayramlar.

Tesekkurler.

Ben petlas aldim daha 10 gun once. Suan icin yol tutusu ve ses konusunda memnunum 600 km yol yaptim henuz. Fiyatida makul duzeyde. Bu fiyata bu kadarini beklemiyordum.

Bende petlas pt-741 velox sport taktırdım.. Açıkcası memnun kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasss1980

Telden uzun yazamiyorum...surus zevki.performans,donanim bizim aslanin cegregi etmez ne x trail ne qaskai...ben buyuk ihtimalle yeni 3008 yada makyajliyi yeniden alicam..hakkaen neden 3008 den vazgecemedigimi birkez daha anladim...

Ben de bu duruma ciddi kafa yoruyorum.. Açıkcası şu an kafamda eylül ayonda geleceknolan yeni kasa passat var ancak yüksek sürüş pozisyonundan vazgeçemezsem honda cr-v de düşünebilirim otomatik olmamasına rağmen.. Bu arada dizel aramıyorsanız bmw x3 1.6 benzinli 170 ps fiyatı 132.000 tl ve cidden güzel bi alternatif.

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan028

quote:

Telden uzun yazamiyorum...surus zevki.performans,donanim bizim aslanin cegregi etmez ne x trail ne qaskai...ben buyuk ihtimalle yeni 3008 yada makyajliyi yeniden alicam..hakkaen neden 3008 den vazgecemedigimi birkez daha anladim...

Ben de bu duruma ciddi kafa yoruyorum.. Açıkcası şu an kafamda eylül ayonda geleceknolan yeni kasa passat var ancak yüksek sürüş pozisyonundan vazgeçemezsem honda cr-v de düşünebilirim otomatik olmamasına rağmen.. Bu arada dizel aramıyorsanız bmw x3 1.6 benzinli 170 ps fiyatı 132.000 tl ve cidden güzel bi alternatif.

Pardon düzeltiyorum bmw x3 155 bin tl miş.

• Lastik konusu ile ilgili oiarak: be 2010 model aracımı lastiklerini 50.000 km de degiştim. Diş olarak bir hayli ömrü vardı ancak esnekliğini kaybetmişti. Aynı ebatta dunlop spor aldım. Arac resmen kendine geldi. Ben toprak yola hiç çıkmıyorum, onemli olan konfor ve sessiz suruş. Cok cok memnunum. Latitude bana gore yolda kullanacaklar için Konforlu ve gururunu.

• göral bu sefer baya acımasız oldu. Şoku atlatayım aksam yapılanları sizinle paylasacağım
  • quote:

Paylasim icin tesekkur ederim.

Aldiginiz lastik Extra Load dedikleri XL tipinde bir lastik mi yoksa sadece yük endeksine gore 95 ya da 99 olan bir lastik mi ? Bazi lastikciler arac agir oldugu icin ozellikle XL i tercih ederken bazilari yuk endeksinin yeterli oldugunu belirtiyorlar.

Aldigim lastik petlas pt-741 velox sport en son uretilen model. Üstelik suanki aracta ki lastik ebatlariyla ayni degerde uretimi mevcut. 99H diye geciyordu yanlis hatirlamiyorsam. Ses olarak 71db ustunde gelen Latitude 69db ve iki lastikte C degerine sahip. Acikcasi lastik basina 400 tl verip 1600 tl den 4 sene kullanacagim Michelin almaktansa 2 senede bir petlas alip degistirmem daha mantikli geldi. Sonucta lastiklerinde bayatlama durumu varki benim michelinler bayatladigi icin parcalaniyordu artik. Kalite konusunda ise islak zeminde kizaklama mesafesinin cok iyi olduguna dair genel bir gorus hakim. Ses yaptigini soyleyenler vardi. Yol tutusundan da cogu insan memnun gorunuyor. Ben sadece sesten yana korkuyordum ama korktugum olmadi suan hem sesten hemde yol tutusundan memnunum diyebilirim. Acikcasi 200 tl lik lastige gore cok iyi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan028

quote:

bende x trial deneme sürüşü yaptım. araç dışardan çok heybetli oldukça büyük. kafa kısmı kaslı olmuş ben en dolu olanı denedim . elektirikli bagaj havalı açılıyor. açılır cam tavan benden iyi puan jantlar güzel görünüyor dışdan fazla bir falsosu yok stopları gece görmek lazım gündüz nasıl yandığı anlaşılmıyor. içine geçicek olursak direksiyon şık beğendim ayrıca çok hafif dashboard daki renkli ekranı kaliteli güzel olmuş . konsola gelicek olursak dikkat çekici bir yapısı yok basit kalmış herşey derli toplu ama bir albenisi yok orta konsolun alt kısımları ve kapılardaki plastik kalitesi çok iyi değil yakışmamış basit duruyor. ön koltuklar rahat ama sırtlık çok ince başlıkların tasarımı çok ama çok basit. arka koltuklar geri çekince bacak bacak üstüne atılabilir diz mesafesi çok iyi gene baş mesafesi de çok fazla yer var lakin arkada 3 kişinin yan yana oturması imkansız enden dar geldi bizimkiler sanki daha geniş. bagaj sedan bir araç kadar bizimkisinden biraz daha iyi +2 koltuk hiç bir işe yaramaz ancak 4-10 yaş grubu oturabilir o kadar. motor ve şanzımana gelirsek araç acayip hantal dip gazda bir koltuğa yapışma yok şanzıman geçişlerde sarsıntı yok lakin gaza basıyorsunuz biraz düşünüyor öyle hareket ediyor bu ara hızlanmalarda bile bu böyle şanzıman motorun gücünü çok törpilemiş 130bg hissedemiyorsunuz. araç böyle ben şahsen 3008 üstüne 70.000tl verip x-trial almak hiç mantıklı gelmedi 70.000tl lik bir fark bende yaratmadı şimdilik 3008 e devam

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.