Şimdi Ara

Penny Dreadful (2014-2016) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.092
Cevap
15
Favori
28.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Durumu belirsizdi.Tüm izleyenleri devam etmesini istiyordu.Onun facebook sayfasıda 500bin civarı birşey galiba.Ardından iptal oldu maalesef Bir mucize olursa devam kararı alınabilir.İlk sezon yarıda kalmadı.Hikayenin o bölümü tamamlanmış sayılır.O yüzden izlersen pişman olmazsın bence.İlk sezon 10 bölüm falandı galiba.

Peki,teşekkür ederim.İzleyeyim öyleyse :D
  • 2. bölümü de izledim dizi efsane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Durumu belirsizdi.Tüm izleyenleri devam etmesini istiyordu.Onun facebook sayfasıda 500bin civarı birşey galiba.Ardından iptal oldu maalesef Bir mucize olursa devam kararı alınabilir.İlk sezon yarıda kalmadı.Hikayenin o bölümü tamamlanmış sayılır.O yüzden izlersen pişman olmazsın bence.İlk sezon 10 bölüm falandı galiba.

Bi ara onay aldı diye haber çıkmıştı hocam. Sonradan ne haltlar döndüyse iptal oldu. Hatta Myers yapım ekibine de katılmıştı.
  • cidden güzel dizi
  • Dizi mükemmel tek kelimeyle.2.bölmü şimdi izledim ve içi oldukça dolu bir dizi.55 dakikanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz
  • 1*02

doktor'un ilk yaptığı manyak canavar geldi. proteus'a yazık oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

1*02

doktor'un ilk yaptığı manyak canavar geldi. proteus'a yazık oldu.

O canavarı ne zaman yapmıştı? İlk bölümü izledim ama gözümden mi kaçtı acaba Bi açıklarsak.Proteus'a iyi oldu bence.O deli tekrar vampire dönüşebilirdi.Ben doktor olsam öldürmüştüm her türlü çoktan

• Dizide göstermedi ama dr frankenstein, proteus gibi bir insan yapar. aslında ilk başlarda iyi biridir ama sonradan frankenstein'dan kaçar. giderek acımasızlaşır ve insanları öldürmeye başlar.
  • X@ndeR kullanıcısına yanıt

Woww anladım.Şimdi o mahluğu başkalarının üzerinde kullanabilir ama zekiye benziyordu baya
    Bi sonraki bölüm ne zaman bu arada? Zamanında ilerlese güzel olcak aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 17 Mayıs 2014; 13:36:03 >
  • Gelmiş geçmiş en iyi seans sahnesi (Filmler dahil)

• Karın deşen jack değil mi o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Gelmiş geçmiş en iyi seans sahnesi (Filmler dahil)

+999999 Yemin ederim korkudan odadan kaçıcaktım
    @Vipracing

Karındeşen katildi hocam.Canavar değil
    Gerçi adamıda karnından başlayıp deşti

@Cast Away

• Cinayetler hakkında:

V.F'nin ilk oğlu yapmış olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım 3. bölüm de erken gelecek mi?..
  • Şu bölümler düzene girse keşke.Hangi günden hangi güne olduğu bi netleşse
  • Ben hala hangi gün yayınlanıyor bilmiyorum.
  • Pazar günü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Better Call Saul

Ben hala hangi gün yayınlanıyor bilmiyorum.

+1 Bende bilmiyorum.Şimdi bakıcam ama Bakıyorum...
    2. bölüm bugün yayınlanıyormuş normalde.Saat 7'de.ShowTime'in sitesinden bakıyorum.
    Halla halla yanılmıyorsam ilk bölüm için dün yayınlandı olarak gösteriyor tv'de.

Son bölüm 25 Mayıs diyor.Normalde de yayınlanma olayı karışıkmış zaten

Showtime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 19 Mayıs 2014; 15:36:17 >

• Valla ben ilk 2 bölümü izledim hoşuma gitti, karanlık atmosferi çok iyi yansıtmışlar.
  • Dizi çok iyi,yalnız seans sahnesini ben başarılı bulmadım.Ele geçirilmeden ziyade, deli bir kadın sahnesi gibiydi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.