Şimdi Ara

Penny Dreadful (2014-2016) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.092
Cevap
15
Favori
28.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
Giriş

lan o bebekli sahne neydi öyle shklsd
  • valla 10 numara dizi.. game of thronesdan sonra uzun zamandır art ardına bölümlerini izlediğim tek dizi
    şu an 3. sezon 4. bölümdeyim ve 3. sezon baya değişik başladı :D

2. sezonun ilk bölümündeki bebekli sahneden sonra, 3. sezonun 3. bölümünde olan kanlı 3lü sahnesi iyiydi ahahah
    ama kim ne derse desin, dizide tek adam var o da john clare.. harbi kral
  • 3x4 ulan..

Penny Dreadful (2014-2016)

• Eva Green celebleriyle adını duyduğum dizi. Taş taş.
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Yabancı Dizileri küfürleri birazcık daha ılımlı çeviren bir site var mı biliyormusunuz acaba teşekkür ederim.
    Birisiyle izliyeceğimde izlediğim dizide sağolsun bizim çevirmenler olduğu gibi çevirmiş 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dizide bir sürü sıkıntı olabilecek durum var, sadece küfüre takılacaksanız zaten hiç bulaşmayın.
  • https://twitter.com/SHO_Penny/status/1058026728814243841

Uyanın spinoff geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 1 Kasım 2018; 19:25:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Heves söndü teşekkürler
  • Tanrıçanın olmadığı dizi anca bücür cadı falan olur.
  • Diziyi yeni bitirdim. Önyargılarım vardı başlamadan önce ama yanılmışım. Eva Green'in harika oyunculuğu diziyi bir üst seviyeye çıkarmış. Dönemin şehri ve mekanları gayet iyi yansıtılmış. Benim gibi önyargısı olanlara tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayadır yorum yazmamışlar nerdeyse 2 yıldır bari ben atıyım dizinin karanlık havası çok hoş bence mükemmel hatta bazı sevmediğim yanı da var minayı kaçıran iblis mesela çok kötü bir makyaj hiç sevmedim ama diğer her şey güzeldi vanessa nın oyunculuna ne demeli efsane penyy dreadful u izleyin 1.sezon biraz sıkabilir berki ama siz devam edin

• Bu diziye zamanında bende şans eseri başlamıştım iyi ki başlamışım diyorum o zaman çok iyi bir diziydi.

Bu tarz ortamları ve atmosferi sevenlere kesinlikle carnival row u tavsiye edebilirim.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.