Şimdi Ara

Penny Dreadful (2014-2016) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.092
Cevap
15
Favori
28.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Frankenstein'ın canavarının sesi bayagı etkileyiciydi . Ben bölümü beğendim Victor ile olan diyalogları bayagı hoşuma gitti .
  • Biliyorum takılıyım dedim .Spoiler için de teşekkürler.Valla ben dün bekledim bekledim ama beklemekten ilgim beni başka şeylere yönlendirdi.Bugüne kaldı bakalım nasıl bir bölüm olmuş büyük merak içerisindeyim
  • Ahh unutmadan bakalım bugün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 27 Mayıs 2014; 12:43:12 >
  • Ben genel anlamda beğenmedim son bölümü.

Galiba vampayrların başı olarak Dracula çıkıcak.Dracula dizisinde Mina vardı, Dracula'nın sevgilisi olarak.O dizide iptal oldu gerçi Pek beğenmedim bırakasım geldi.
  • izlenirmi ?
  • İzlenir.Şans verilmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

İzlenir.Şans verilmeli

madem öyle bu gece başlıyayım.konu benim ilgi alanıma giriyor.teenage dizilerine benzemiyor.
  • Dizi imdb puanını hak etmiyor. Daha adam gibi bir kurguya kavuşmamışken en fazla 7.5 olmalıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda bir buna bir de Hannibal'e başlayacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Yakın zamanda bir buna bir de Hannibal'e başlayacağım...

Hannibal a mutlaka baslayin , harika bir dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Dizi imdb puanını hak etmiyor. Daha adam gibi bir kurguya kavuşmamışken en fazla 7.5 olmalıydı.

Yahu zaten 8 bölüm olacak sezon, daha ne zaman kavuşacak adam gibi kurguya bilmiyorum, muhteşem ve özgün bir kurgusu var dizinin kesinlikle.
    Ayrıca böyle bir yapım bence o puan'dan daha fazlasını hakediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Dizi imdb puanını hak etmiyor. Daha adam gibi bir kurguya kavuşmamışken en fazla 7.5 olmalıydı.

Yahu zaten 8 bölüm olacak sezon, daha ne zaman kavuşacak adam gibi kurguya bilmiyorum, muhteşem ve özgün bir kurgusu var dizinin kesinlikle.
    Ayrıca böyle bir yapım bence o puan'dan daha fazlasını hakediyor.

Özgün bir kurgu yapmaya çalışmışlar ama pek başarılı oldukları söylenemez. Bana göre Eva Green'in popülerliği üstünden reyting yapmaya çalışıyorlar.

• Dizinin makyaj çalışmaları da harika gerçekten.

Penny Dreadful (2014-2016)
  • Görüntü yönetmeni de pek iyi değil. 10 dk karanlık bir sahneden sonra 5-10 sn aydınlık sahne gösteriliyor.
    Bu gidişle kör olacağız.

• Arkadaşlar Dracula geliyor. Mina ismini ilk duyduğumda zaten bir irkilmiştim. Jonathan Harker'ın da bahsi geçince iyice gerildim. MASTER! MASTER!
  • Bölümü pek beğenmeyenler olmuş ama çok iyi bir tanıtım bölümüydü.Hafif aksiyon da vardı.Dizi bence çok iyi ilerliyor.50 dakikanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.

Frankenstein ve yaratığı çok iyi anlatılmış.Zaten bununla ilgili felsefi bir roman vardı sanırım.
  • Yeni bölüme son 3 gün!...
  • lan dizi başladı mı
  • Fazla geç kalmış sayılmazsın.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.