Şimdi Ara

Pegasus Plus Kart Alana, Tek Yön Bilet Bedava! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
14
Favori
20.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adios06

quote:

Orijinalden alıntı: tunahan2

quote:

Orijinalden alıntı: sinan681

quote:

Orijinalden alıntı: Sezo87

peki yurtdışı bilet kesin veriyor mu eğer bu kartı çıkarır isek?

Ben de telefonda sordum. Veriyorlarmış.

benimki de onaylandı
    sızınkı kac gunde ulastı elınıze ?
    elımıze ulasmadan bıletı alamıyoruz degılmı ?

hocam onaylandi derken ne yaptinizda onaylandi internetten formmu doldurdunuz, hicbir belge istemedilermi?

Hocam siz ogrenci mısınız? Yada etrafınızda öğrenci olukta alan var mı?
    Cevap verirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ts_Cihan kullanıcısına yanıt
    Kart Garantinin değil ING nin @Ts_Cihan

• quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

2000 yılından beri bonus kart kullanırım, önce bonus plus oldu sonra premium.
    Neymiş, premium olunca bonusa üye işyeri olmayınca %1 bonus veriyormuş.
    Yahu bonusa üye olmayan işyeri mi kaldı?
    Geçen ay evde tadilat yaptırdım. Malzemeciye gittim, 4000 TL 4'e bölündü.
    4000 TL için verdiği bonus 1,73 TL.

Bu kart olsaydı 40 TL uçuş puan alacaktım.

Hemen başvurdum karta. Yetti arkadaş...

aynen mayıs 2013' te başladım baya fadasını görüyorum :) hatta istanbul-izmir-istanbul 59tl ye aldığımı biliyorum hemde ucus puanı ile :)
  • Yurtdışıda dahilmi uçuşa ?
  • 12sinde başvurdum onaylandı ancak hala ulaşmadı nedense, bi sorun mu var acaba?
  • Kart aidatı yok fakat karta bağımlı bir vadesiz hesap açıyorlar, bu hesabın aylık hesap işletim ücreti 9,90TL.
    Bu işletim ücreti öğrencilerden de kesiliyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyslamdunker

Kart aidatı yok fakat karta bağımlı bir vadesiz hesap açıyorlar, bu hesabın aylık hesap işletim ücreti 9,90TL.

Bana vadesiz hesap açılmamış. Aradım sordum banakaniza ait nelerim var dedim sadece pegasus plus kartiniz var dediler. Vadesiz hesap falan var mi dedim hayir yok dediler. Karta bagli bir hesap aciliyormus ve aylik isletim ucreti 9.99 tl imis dedim evet aylik ucret o ama sizin vadesiz hesabiniz yokki sizden isletim ucreti alalim dediler. Bende sasirinca bana siz vadesiz hesap mi istemistiniz basvurunuz var mi dedi bende yok basvurmadim zaten istemiyorumda dedim kiz tamam o zaman sorun yok dedi

• Kartı gelen var mı bana hala gelmedi
     Pegasus Plus Kart Alana, Tek Yön Bilet Bedava!

Edit: kart bugün geldi. Öğrenciyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebigrambo -- 23 Haziran 2014; 14:46:50 >
  • Ben de öğrenci olarak başvurdum. Bir tane Vakıf bir tane de Axess ekkartım var. Bakalım bunu onaylayacaklar mı.
  • kart gelir gelmez gidip iptal edecem!
    kurye gelince sadece kredi kartını kabul edip vadesizi kabul etmeme şansım var mı ki?

edit: yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyslamdunker -- 22 Haziran 2014; 15:08:42 >
  • quote:

Kart aidatı yok fakat karta bağımlı bir vadesiz hesap açıyorlar, bu hesabın aylık hesap işletim ücreti 9,90TL.

Ciddi misiniz?

Gerçekten böyle bir şey varsa kabul etmeyeceğimi bildikleri için göndermiyorlardır :)
  • Ben de başvurdum, arayıp bilgilerimi aldılar. Hatlarında problem vardı, sürekli ses kesiliyordu. Tam iş adresi bilgilerimi verirken hat tamamen koptu. Bir daha da aramadılar. Başvuru için yeniden mesaj gönderince, MH numarasını arayın diyor. Arayınca da kimseye bağlanamıyorum, çünkü girdiğim TC ya da telefon numaramı kabul etmiyor. Ortada kaldık. Neyse, kart da kalsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Ben de başvurdum, arayıp bilgilerimi aldılar. Hatlarında problem vardı, sürekli ses kesiliyordu. Tam iş adresi bilgilerimi verirken hat tamamen koptu. Bir daha da aramadılar. Başvuru için yeniden mesaj gönderince, MH numarasını arayın diyor. Arayınca da kimseye bağlanamıyorum, çünkü girdiğim TC ya da telefon numaramı kabul etmiyor. Ortada kaldık. Neyse, kart da kalsın.

Aynısı bana oldu. Görüşme esnasında konuşma gitti, 4 gün geçti bir daha da aramadılar.
  • Kampanya dahiindeki uçuşlar hangileri acaba?
    Kimse arayıp sormadı mı henüz?
  • 2 kişi 2 kart alıp tek kişi kullanabiliyor mu?
  • vadesiz hesap acılsa bıle ılk gunden kapatamıyor muyuz ?
    kart kac gunde ulasır sızce ?
    bu arada galiba tüm ucuslar ıcın gecerli hediye bilet
  • quote:

telefonda destek hesabı ıstıyor musunuz diye soruyorlar hayır dedim acaba dedıgınızın onla ılgısı olabılrı mı ?
  • yok onu ben de istemedim.
  • Alan varsa kaç günde geldı , ek ücreti herhangi bır şeklide var mı , hedıye bılet olayı nasıl heryer dahıl mı

Açıklarsa seviniriz

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Ayni bana da oldu, ogleden sonra tekrar aradilar. Cok garip.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.