Şimdi Ara

PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
5
Favori
6.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten yanina kalacağını sanan var mi bu tür olaylarda? Cezasini çekerse akli başına gelir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu veletde algılama sorunu var ciddi ciddi. Pm de bununla konusurken middleman olmadan senden bisey almam diyorum, cevap olarak; zaten %70 fiyatına veriyorum diyo.
    Hatırlarsanız bu olaylar olmadan önce actıgı ilk satış konusunda ben şüphelerim oldugunu ss lerle koymuştum foruma.

• Bu cocugu savcılığa verirseniz adli siciline yazılır ve ömrünün sonuna kadar iş bulamaz..çok yazık olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

Bu cocugu savcılığa verirseniz adli siciline yazılır ve ömrünün sonuna kadar iş bulamaz..çok yazık olur

Böyle milletin parasını alıp kacana az bile.elimde olsa hepsini bi kuyuya atıp üstüne benzin döküp yakarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stattrak

Ellerinize saglik. Aynen takipcisi olun . İvedi savcilik basvurusunu gerceklestirin. Numarasi vs , kimin ustune kayitli vs herseye ulasabilirsiniz. Bence kotu kapana kisilmis. Hemen savciliga verin

bugün pazar olduğu için pazartesi öğleden sonra yapacağımız ilk iş dilekçe vermek olacak. Ss lerinidee bizzat buraya atacağım dilekçenin. Bu çocuğun umrunda değil sicil felan 200 300 tl için hayatını göze almış belli. Benimde zerre umrumda değil hiçbir şekildede geri adım atmayacağım. En azından bu düşüncede olan diğer insanlara temiz bir ders olurda insanların köpek gibi çalışarak zar zor kazandığı parayı çalmaya teşebbüs edemezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 3 Mayıs 2015; 11:07:52 >

• QuelTaLas kullanıcısına yanıt
    hocam profil linkinin sonunda nokta işareti var kaldırınca link açılıyor düzeltirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

Bu cocugu savcılığa verirseniz adli siciline yazılır ve ömrünün sonuna kadar iş bulamaz..çok yazık olur

çok iyi olur. ilerde iş bulamasın, iş bulsa da çalmamayı öğrensin. Ben de yakından takip edeceğim olayı. herkes haddini bilecek hocam.
  • benim anlamadığım madem böyle bi şey yapmadığını iddia ediyor yaygara koparmaya ne gerek var şuna bunu sattım bunu tersledim diye açıklama yapmaya da gerek yok at trade görüntüsünü olsun bitsin esasen montaj da yapılabilir gerekiyosa forumdan güvenilir birine steam profil bilgilerini ver girip kendi baksın. gereksiz uzuyor ve uzadıkça olan kendi itibarına oluyor.
  • Hocam bende 60tl yuklettim daha keyleri vermedi

• Hocam benide dolandirdi zar zor topladigim parayi caldi.Isminide Hakan yapmis Baris Urandi ismi sikayet edceginiz zaman ss leri atarim ama banada lutfen bisiyler yapin 60tl gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Delikanlı Adam

ADAMIN BÜTÜN BİLGİLERİ ELİMİZDE TEK ŞEY POLİSİN ARAMA YAPMASI BUNUN İÇİN DE 5 DAKİKA DA YAZACAĞINIZ BİR DİLEKÇE Yİ SAVCILIKTAN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMAK.

İŞLEM ÇOK BASİT. 10 DAKİKA İÇERİSİNDE BÜTÜN HERŞEYİ ANNESİNİN KIZLIK SOYADINDAN TUT EV ADRESİ OKULUNA KADAR HER ŞEYİ ORTAYA DÖKÜLECEK VE DOLANDIRICILIK SUÇUNDAN SİCİLİNE NİTELİKLİ İNTERNET ÜZERİNDEN DOLANDIRICILIK OLARAK GEÇECEK.

ŞUNU SÖYLEMELİYİM Kİ KESİNLİKLE ŞİKAYETİ GERİ ÇEKMEYİN ÇÜNKÜ ARTIK AVANTAJLI TARAF DOLANDIRILAN TARAF. BÜTÜN BİLGİLER ORTADA VE İŞLEM ÇOK FAZLA UZAMAZ 1 - 2 HAFTA ARASINDA SONUÇLANIR HAYIRLI OLSUN

Bu arkadaşa aynen katılıyorum, sizin yapmanız gereken tek şey kısa ve öz bir dilekçe ile savcılığa başvurmanız. Hem maddi hem manevi olarak geri dönüşü kesinlikle olacaktır. Artık bu tip davalar çoğaldığı için kısa sürede görülüp sonuca varılıyor. Ve bu çıkan sonuç arkadaşın dediği gibi siciline işleyecek, nitelikli dolandırıcılık, belkide gasp olarak sicilinde bulunacak ve bu çocuk ne üniversite hayatında burs, kyk vb. şey alabilecek ne de iyi bir işte çalışabilecek. Kendi başını yakmış.

Size de çok geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedLineW88

Hocam benide dolandirdi zar zor topladigim parayi caldi.Isminide Hakan yapmis Baris Urandi ismi sikayet edceginiz zaman ss leri atarim ama banada lutfen bisiyler yapin 60tl gitti

Geçmiş olsun hocam. Umarım paranızı geri alırsınız.
  • Helal olsun hocam ne diyeyim. O kadar uğraşmışsiniz. Inşallah sonuç çok iyi olur. Böyleleri daha beter olur inşallah. Hayatı mahvoldu bebeğin. Aklı olsaydı 200 lira için milleti dolandırmazdi. O para da zor kazanılıyor tabii. Bende zamanında başka birine 20 TL kaptırmıştım. Hadi hayırlısı. Iyi gunler

• Küçük küçük çocuklar burda dolandırıcılık yapıyor.Ayrıca bütün dolandırıcılara:
    Olm manyak mısınız? 200 lira 300 lira verip sizden silah alabilecek kişiler yetişkin insanlar. Bu knightta metin 2 de milletin bir iki kıçı kırık itemini almanıza benzemez. Bu resmen dolandırıcılık/hırsızlıktır. Bu parayı veren insanlar bunun peşine düşmeyecek mi sanıyorsunuz. 10 yaşındaki çocuk size bu parayı verir sonra da ağlar mı sanıyorsunuz kendi kendine. Suç yaptığınız suç. Yaptırımları olur ayağınızı denk alın.
    Tabi hiçbiri dinlemeyecek laftan anlasalar zaten böyle bir şey yapmazlar.Bu kadar paranın döndüğü bir oyunda güvenip ticaret yapmak gerçekten zor umarım işin peşini bırakmaz paranızı geri alırsınız.
  • 10 yil yari profesyonel counter strike oynadim. Evlilikle beraber biraktim. Bu cs go daki pahali seylerin anlami nedir ? Sadece skin mi yoksa point blank vs sacma oyunlar gibi para tuzagi seyler mi ? Belki konusu degil ama merak ettim

• bu tarz durumlarda vergi denetleme kurumlarina sikayette bulunup devamli ve tek kullanicidan surekli ve konumlu satis yapip hic bir vergi yukumlulugune tabi olmadigini anlatabilirsen arkadasa internetteki tek alan adindan devamli satis yapip vergiye tabi olmadigi icin guzel ve 100 tlyi asan bir vergi cezasi alabilir. hatirlayanlar bilir bu tarz cezalar forumda cok konu olmustu

• Bu peacehd benden item almisti.Fiyatin5tl altini yaziyor, %70 fiyatinda israr ediyordu.Zaten indirimli yazdim diyordum, hayat hikayesini yaziyordu.Laftanda anlamiyordu.Simdi kendi satis konusuna baktim %75 fiyati yazmis.Karaktersizliginde bu kadari.Gercekten sorunlu biri oldigunu dusunuyorum.Steamdende sildim forumdanda blokladim.Boyle bir olayin cikmasina hic sasirmadim.

• Arkadaşlar eğer ortada bahsettiğiniz gibi bir dolandırıcılık mevcutsa sineye çekmeyin, hakkınızı arayın, bu iş ciddi bir suçtur.

Pazartesi günü ilk iş olarak savcılığa gidip şikayette bulunun.

Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

10 yil yari profesyonel counter strike oynadim. Evlilikle beraber biraktim. Bu cs go daki pahali seylerin anlami nedir ? Sadece skin mi yoksa point blank vs sacma oyunlar gibi para tuzagi seyler mi ? Belki konusu degil ama merak ettim

Para tuzagi hocam sadece goruntuden ibaret ama csde yatirdigin paranin karsiligindan fazlasini cikarabilcegin sistem var

• ben arkadaşdan cyrex almıştım galiba sorunsuz şekilde alalah insanlara bak ya
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.