Şimdi Ara

PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
5
Favori
6.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: weaver277

quote:

Orijinalden alıntı: İnnocent Man

quote:

Orijinalden alıntı: QuelTaLas

quote:

Orijinalden alıntı: ozan1212

quote:

Orijinalden alıntı: Drmel

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003246768928&fref=ts

Facebook adresi budur.

https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1476325_668271999957686_7193758734080511760_n.jpg?oh=7a4e82ce9eef806413f27306d8f71f88&oe=55D548D4

Sağdaki

çok teşekkür ederim bu resim ve adres çok işimize yarayacak

çocukcagız bu yaşta yaktı başını. Özelden yazdım hayatın yanıcak iş bile bulamayacaksın 200 tl için diye ama tın. Neyse ggwp

aynen öyle herşeyini kapatmış para pul umrumda değil tek istediğim bunu siciline işletmek ozaman görcem ben onu

200 tl ile kimse zengin yada fakir olmaz ama yanıcak hayatı bıttı belki bilmiyor ciddiyeti şuan ama gerçekten hayatı bitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Facebook adresi budur.

https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1476325_668271999957686_7193758734080511760_n.jpg?oh=7a4e82ce9eef806413f27306d8f71f88&oe=55D548D4

Sağdaki

çocukcagız bu yaşta yaktı başını. Özelden yazdım hayatın yanıcak iş bile bulamayacaksın 200 tl için diye ama tın. Neyse ggwp

aynen öyle herşeyini kapatmış para pul umrumda değil tek istediğim bunu siciline işletmek ozaman görcem ben onu

200 tl ile kimse zengin yada fakir olmaz ama yanıcak hayatı bıttı belki bilmiyor ciddiyeti şuan ama gerçekten hayatı bitti

polis tanıdıgınız varsa ankarada bize yardımcı olcak çok seviniriz arkadaşlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Facebook adresi budur.

Sağdaki

weaver227 nickli arkadaşla telefonda görüştüm herşeyi detaylı. Elimizde herşey var bakalım yarın buluşup bu işe kafa yoracağız. Sonuna kadar gidicez bu işin. Para için değil enayi yerine konduğumuz için...

• QuelTaLas kullanıcısına yanıt
    Adı soyadı herşeyi belli zaten kafa yormaya gerek yok verin dilekçenizi savcılığa
  • Bu adamın ilk actigi konudaki yorumlari okuyun. Once mm kullanmayi kabul etti sonra yok istemiyorum dedi.konu linkini koyucam simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Facebook adresi budur.

Sağdaki

polis tanıdıgınız varsa ankarada bize yardımcı olcak çok seviniriz arkadaşlar

Malesef benim ankarayla alakam yok keşke olsa. Evo arkadaşımıza bir pm atmayı deneyin bence arkadaş adliyede çalışıyor galiba vardır belki bişeyler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Elemanla geçen konuşmayı atıyorum.

PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

Elemanla geçen konuşmayı atıyorum.

PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi.

çok teşekkür ederim hesap numarası yoktu elimde. Birde itemini çalmışız vay vay :D görecek o anyayı konyayı

Edit: parayı yatırmadın diyor ama elimde fiş var

Şu resimdeki iban son 4 numarasıyla elemanın verdiği numarayı karşılaştırırmısınız ? :) tata ta daaaaan.

PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 3 Mayıs 2015; 0:05:16 >

• ADAMIN BÜTÜN BİLGİLERİ ELİMİZDE TEK ŞEY POLİSİN ARAMA YAPMASI BUNUN İÇİN DE 5 DAKİKA DA YAZACAĞINIZ BİR DİLEKÇE Yİ SAVCILIKTAN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMAK.

İŞLEM ÇOK BASİT. 10 DAKİKA İÇERİSİNDE BÜTÜN HERŞEYİ ANNESİNİN KIZLIK SOYADINDAN TUT EV ADRESİ OKULUNA KADAR HER ŞEYİ ORTAYA DÖKÜLECEK VE DOLANDIRICILIK SUÇUNDAN SİCİLİNE NİTELİKLİ İNTERNET ÜZERİNDEN DOLANDIRICILIK OLARAK GEÇECEK.

ŞUNU SÖYLEMELİYİM Kİ KESİNLİKLE ŞİKAYETİ GERİ ÇEKMEYİN ÇÜNKÜ ARTIK AVANTAJLI TARAF DOLANDIRILAN TARAF. BÜTÜN BİLGİLER ORTADA VE İŞLEM ÇOK FAZLA UZAMAZ 1 - 2 HAFTA ARASINDA SONUÇLANIR HAYIRLI OLSUN

• quote:

burda verdiği numarada sanırım elemanın. aradım ilk başta dedim böle böle. ben kağan felan dedi bilmiyorum dedi. Bende facemi felan istedi verdim beni bilgilendir bende duyuruda buluncam dedi. Sonra aradım 2 kere mesaj attım ses seda yok. ekleyende yok :D sanırım numarasınıda bulduk

• quote:

Asayiş, lan ne adamsın

• QuelTaLas kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen bana üyelik aç dedin açtım sen bana şu durumu adam gibi anlat kakmış biri numaramı kullanmış diyorsun Karakola gittim şimdi adam diyorki bu şekilde işlem yapamayız bize önce kanıtlarınızla gelmelisiniz sonra size dilekçe yazdırıcağız dedi adama söylüyorum Bilgisayarıda yanında girin 1 çocuk var size anlatıcak nasıl olmuş resimler falan varmış diyor bana Kaktım öfkeyle çıkıp eve geldim Memur dediki sizi ilgilendiren konu yok karışmayabilirsiiz dedi Kusura bakmayın arkadaşlar ben bu ŞEREFSİZ yüzünden zaman harcayamam ALLAHINDAN BULSUN NE DİYİM beni ilgilendirmiyormuş Memur öyle söylüyor. Benide gerdiniz Gece Gece Karakola gittim. İyi Geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeaceHD

Ben durumu hiza ettim hala bilerekten neler yapıyorlar anlamamazlıktan geliyorlar Bir sürü kişiye item sattım ben onlardan niye ses çıkmıyor ?? sende dahilsin bu sizin planınız çünkü !

sen daha burdamısın ? başına geleceklerden haberin yok çocuk. çünki o kalanları dolandıramadın biz uyanmadan. Uyananlarda burda zaten. Dolandıramadıklarında burda herkes boşamı diyor banada item satıyım dedi şöle dedi böle dedi. Her türlü kanıtı belgeyi sunduk. Hayatın yandı bu işin arkasındayız. Daha nelerin peşindesin... sen önce bi adam olda özelden yazdığım 8 mesaja cevap ver.

PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 3 Mayıs 2015; 1:25:05 >

• quote:

Çok saygısızsın. Hem beni kumpasa düşürüyorsunuz hemde üste çıkıyorsunuz AYIP AYIP ALTTARAFI 1 ARKADAŞINIZ OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM ER RÜTBESİ OLAN BİRİNİ TERSLEDİM ÇÜNKÜ SCAMMER GİBİ DURUYORDU NASIL 1 OYUNUN İÇİNE ATTINIZ BENİ FOTOLAR VAR SATTIKLARIMIN SİZ VARYA HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN KURNAZ KİŞİLERSİNİZ !! ASLA İŞİM OLMAZ SİZLE

sen 16 yaşında bi veletsin sen kimsinki işimi gücümü bırakıp senle uğraşacam ben ? yandı tabi bi tarafların istediğini yap weaver in elindeki dekontta karşılığında alacağı itemlere kadar yazmış. Başın yandı senin. Madem tersledin bilmemne yaptın biz kaç tane ss koyduk kanıt koyduk koy bi kanıt birşey ? 28 nisandaki tradeyi koyuyorsun ben sana parayı 1 inde gönderdim lan ss ide mevcut. 1 inden sonra attığın tradenin ss ini atsana hadi ? sana varya iyiden iyiye ayar oldum. Senin başını yakacam ben.
    al fiş burda koy 1/5/2015 den sonra attıgın tradeyi ??? kontrol et bakalım i banların son 4 numaralarını ? bakalım daha ne kadar inkar edeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 3 Mayıs 2015; 1:12:17 >

• quote:

Kafam yanıyor Şuanda. Ben çıkıyorum GERÇEKLERİ KABUL ETMİYORSUNUZ LANET GELSİN İŞİNİZE YA BİR SÜRÜ KİŞİYE İTEM SATTIM BEN

boş konuşmada şu 2 fotoya açıklama getir ve attıgın tradenin ss ini koy velet. bekliyorum hemen koy 1 / 5 / 2015 den sonra attıgın tradenin ss lerini. madem her tradeyi ss liyosun bekliyorum.

EDit attığın her postu kayıt altına alıyorum ss lerle bu arada
    Adını hakan bilmem ne olarak değiştirip geri eskisine döndürdüğününde ss i mevcut. rahat ol sen

Kafasında soru işareti olan varsa i ban ın son 4 numarasını kontrol etmesi yeterli olacaktır.

PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi. PeaceHD Tarafından dolandırıldım. (dilekçe verildi) dilekçe eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 3 Mayıs 2015; 1:35:43 >

• şizofren olabilir. akli dengesi de bozuk olabilir. konuşma tarzından akıl yaşını ve eğitim seviyesizliğini yeterince görebiliyoruz.

• Unreminical arkadaşıma çok teşekkür ediyorum oda numarayı ayriyetten onayladı. elemanın numarası budur. sanırım unreminical adlı arkadaşıda biz ayarladık öyle bir garezmiş bizdeki :) tek derdim bu konu güncel kalsın ve bu velet başkalarını dolandıramasın. 100 200 pek çok kişi için ciddi para ve çok zor kazanılıyor...

• Neco'yla fotoğraf çektirenden ne beklenir. (Bilmeyenler için özetle: "bebe")
  • Ellerinize saglik. Aynen takipcisi olun . İvedi savcilik basvurusunu gerceklestirin. Numarasi vs , kimin ustune kayitli vs herseye ulasabilirsiniz. Bence kotu kapana kisilmis. Hemen savciliga verin

• Bu veledi herkes görsün bilsin. Konu sahibi dostum sizde sonuna kadar gidin bu işin, mümkünse siciline işletin. Zaten birçok bilgisini elde etmişsiniz. Adli işlemlerden sıfır zararla yırtmayı başarırsa dert etmeyin. Ansızın çıkar karşısına ifadesini alırsınız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.