Şimdi Ara

pc im xp yi kuramıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. Bilgisayarımın monitörü donup duruyodu.ve açılıştaki bip sesi uzun ötüyordu.kasayı biraz hareket ettirince açılıyodu bazen.neyse bi kaç kere pc yi açıp kapadım.ve şimdi bilgisayar açılsa bile xp yi o kadar ağır kuruyorki 1 saatte belkide.bişeyde yapamıyorum.ama normal açılabiliyo bios ayarlarıda normal geliyo.açabiliyorum.Bios ayarlarından yapabileceğim bişey varmı?yardım edenden Allah razı olsun .teşekkürler

• dostum kasayı sallayınca makinanın açılması enteresan fakat seniin muhtemelen ramin bozuk çıkarıp rami başka slşota takmayı dene
  • bencede enteresan :) RAM i değiştiririm.ama üst üste aç kapa yaptıgım için galiba xp kurulumunu bozdum.anlatabildim umarım .
  • kardeşim şole yapalım şimdi seninle sen bilgisayr açılırken surekli f8 tuşuna bas ve gelen ekrandan guvenli modu seç bilgisayar bi açılsın daha sonra kapat makinayı normal yollardan bide ole dene bakalım
    ses kesldimi?
  • sanırım harddiskin ATA...yani yassı ve büyük IDE kablosu ile bağlananlardan. elinde varsa ya da alabileceğin bir yer varsa IDE kablosunu değiştirip dene...aynı şey oluyorsa harddiskten olağandışı bir ses gelip gelmediğine bak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.