Şimdi Ara

Pc alıcamda bi sorum olucaktı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oncelıkle herkese ıyı gunler.Pc almayı dusunuyorum boyle orta sevıyede kafama gore oyunlar oynıyabılcegım (cod pes fps ler falan fılan ) . Kafamda "http://www.n11.com/pc-amd-a5600-36ghz4gb1tb2gbvgafd-masaustu-bilgisayar-P18284323 " bu pc almak var.Fakat ekran kartının tumlesık olması soru ısaretı yarattı.Ekran kartının tumlesık ( on board ) yada harıcı olması performansı etkıler mı ? ilk sorum buydu . ikinci sorum ıse sızce bu pc yeterlımı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jebi

arkadaşlar oncelıkle herkese ıyı gunler.Pc almayı dusunuyorum boyle orta sevıyede kafama gore oyunlar oynıyabılcegım (cod pes fps ler falan fılan ) . Kafamda "http://www.n11.com/pc-amd-a5600-36ghz4gb1tb2gbvgafd-masaustu-bilgisayar-P18284323 " bu pc almak var.Fakat ekran kartının tumlesık olması soru ısaretı yarattı.Ekran kartının tumlesık ( on board ) yada harıcı olması performansı etkıler mı ? ilk sorum buydu . ikinci sorum ıse sızce bu pc yeterlımı ?

pc çöp hazır pc ler çöptür uzak dur

1250 tl olunca bana gel

• oyle dıyosan oyledır kardesımde benımde butce max 1 lira ve taksıtle almayı dusunuyorum. o yuzden bu tarz bıseyler almak zorunda kalıyorum.
  • Baska cevabı onerısı olan bi arkadas yok mu arkadaslar ? Boyle link atıp su pc onerırım ıhtıyaclarını karşılar gıbi :)
  • Hocam gitti gidiyorda bu fiyata belki daha ucuza fx6300 lü kasa var onboard kartlı elinize para geçince harici bir kartta takabilirsiniz benim görüşürüm bu yöndedir ve psusu yeterse tabi belki bu şekilde daha rahat olabilir. Biraz daha araştırın çünkü 1000 liraya mükemmel bir şey yaratılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar oncelıkle herkese ıyı gunler.Pc almayı dusunuyorum boyle orta sevıyede kafama gore oyunlar oynıyabılcegım (cod pes fps ler falan fılan ) . Kafamda "http://www.n11.com/pc-amd-a5600-36ghz4gb1tb2gbvgafd-masaustu-bilgisayar-P18284323 " bu pc almak var.Fakat ekran kartının tumlesık olması soru ısaretı yarattı.Ekran kartının tumlesık ( on board ) yada harıcı olması performansı etkıler mı ? ilk sorum buydu . ikinci sorum ıse sızce bu pc yeterlımı ?

Rezaletin daniskası.

A8-5600K epey iyi işlemcidir. İçindeki dahili HD-7560D GPU da fena değildir ama sistem çok yanlış.

Bu GPU oyun için değildir, günlük kullanım içindir. Oyun oynamayacaksanız yeter, oyunda ancak orta çözünürlük ve düşük-orta ayarda yeter yeni oyunlara.

Bu iş için bile en az çift kanal 2x4 GB 1866-CL9 ram lazım. Tek kanal 4 GB 1333 bellek ile GPU gücünün üçte ikisini kaybeder zaten. Bir iş yapamaz.

4 GB belleğin 2 GB değerini GPU kullanırsa sisteme 2 GB kalır ki yetmez.

Sonuç almaya değmez olur. Hem de o fiyata.

• Hazir pc den.uzak.durun.bence toplama pc.hem.daha ucuz olur hemde ihtiyaclarina karsilik verir diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jebi J kullanıcısına yanıt
    AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci 332 TL
    MSI 970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ 236
    GSKILL 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram 136 TL
    TOSHIBA 3.5" 500GB SATA 3.0 32MB Önbellek 7200Rpm 142 TL
    COOLER MASTER CMP-350 500W MidT ATX SİYAH KASA 195 TL
    POWERCOLOR HD7730 GDDR3 2GB 128Bit 176 TL

toplam 981 tl Vatan Bilgisayar
    %30 indirime denk getirirsen 930 tl olur

ama O pc den çok daha iyi
    bütçe olduğunda 4gb daha ram + ekran kartını yükseltirsin parçaları bilmiyorsan vatan pc montajlıyor
  • Aman ha o pc nin yüzüne bir daha bakma. Hazır gelmiş sistemden uzak dur. Paranı biriktir ondan sonra vatanda dizdirtirsin.
  • quote:

kardeşim kesinlikle hazır pc alma hazır pclerde psu sorunu oluyor 300 Watt psu takıp gönderiyorlar toplama pc lere yönelin kendi başıma geldi ordan biliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.