Şimdi Ara

Pazar yapıcam sizce ne yapmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Destanda pazar yapmayı düşünüyorum günde 1 gb falan kasabileceğim ne tür item alıp satabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum amaç para kazanmak

• Dostum bende Anatolia'da başladım arefe günü başladım 2gb ile şu an 3.5gb param var.
    Para kazanmak istiyorsan ilk olarak pc 7/24 açık kalacak.
    Ben gündüzleri buy geceleri sell yapıyorum gündüz sabahtan akşam 7-8e kadar buyda duruyor, akşam 7-8den sabaha kadarda sell pazarda duruyor,
    seninde bildiğin gibi oyunda en pahalı itemler rogue ve priest itemleri bende bunu dikkate alarak ilk etapta ufak çaplı itemleri al-sat yapıyorum
    Örneğin, buy pazarda Old Elf Metal ve Old Secret silver alıyorum 10m'den, chitin alıyorum 20m den buy pazarı böyle fulleyip bırakıyorum, geziyorum tozuyorum dizi izliyorum akşam geldiğimde almış oluyorum hepsini :) Akşam geldiğimde chitinleri 25den old takıları 20den kuruyorum sabaha kadar onlarda gidiyor böyle böyle 2günde 1.5 gb yaptım ama 2gb ile basladıgım icin kar oranımda düşük oldu sen yüksek sermaye ile gireceksen chitin 8 alıp satabilirsin İyü günler

• Bende 2-3 gb ile başlıcam sanırım ama bu yeni boxlar var onlarda mantıklı geliyor ama alım satımını bilemiyorum tabi. Ne yapsam hala kafamda soru işaretleri var.
  • En garanti ticaret cash ve trinadır. Ne akarsın ne bakarsın her zaman piyasası vardır.Ama kar oraznı azdır.Satış garantidir
  • Şimdi günde 5 gb falan kar edebilecek kadar piyasa yapabilecekmiyiz onu sorguluyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0kan1

Şimdi günde 5 gb falan kar edebilecek kadar piyasa yapabilecekmiyiz onu sorguluyorum :D

Öyle 2-3 gb ile girerek günde 5gb kar edemezsin sakin ol aşama aşama :) İlerde büyük ticaretlere başlarsan yapabilirsin +9 lar falan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.