Şimdi Ara

Old Takıyı Normale Çevirme..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
83.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim bir sorunum varda sizlere danısmak istedim.Ben old takıları biriktirdim ve normale cevirmek istiyorum.Googleden arastırdım jewel Worker diye bi npc var oraya gittim soft stoneyi satın aldım itemleri yerleştiriyorum ve compunding dedikten sonra itemleri geri inventorye atıyor ve wrong material diyor.Acaba yardımcı olacak varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aSeRR -- 25 Şubat 2010; 15:53:33 >

• takıya upgrade basılmaz old takıyı OLD'dan kurtarırsın oda zor şans Ordaki istenilen materyaller eksik ;) 3 tane aynı old takı olucak 50 scrap of steel 5 NEst scraap 1 soft stone ve 3 tane aynı old takı olması gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satriykon

takıya upgrade basılmaz old takıyı OLD'dan kurtarırsın oda zor şans Ordaki istenilen materyaller eksik ;) 3 tane aynı old takı olucak 50 scrap of steel 5 NEst scraap 1 soft stone ve 3 tane aynı old takı olması gerek

Tamam bendeki bütün itemler aynı old pp ve old fr ikisindende 3 er tane var. 50 tane scrap of steel ve 5 tane nest scrap 1 soft stone veriyorum ve wrong material diyor yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aSeRR

quote:

takıya upgrade basılmaz old takıyı OLD'dan kurtarırsın oda zor şans Ordaki istenilen materyaller eksik ;) 3 tane aynı old takı olucak 50 scrap of steel 5 NEst scraap 1 soft stone ve 3 tane aynı old takı olması gerek

Tamam bendeki bütün itemler aynı old pp ve old fr ikisindende 3 er tane var. 50 tane scrap of steel ve 5 tane nest scrap 1 soft stone veriyorum ve wrong material diyor yinede.

Alıntıları Göster
    sırasıylan koy belki öyle olabilir ilk başa soft stone yanına nest scrap yanına scrao of stel onun yaınada takıları koy bakalım olcakmı olmaz ise kaldırmışlar sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: HipmodeLs

Merhaba arkadaşlar,
    Benim bir sorunum varda sizlere danısmak istedim.Ben old takıları biriktirdim ve normale cevirmek istiyorum.Googleden arastırdım jewel Worker diye bi npc var oraya gittim soft stoneyi satın aldım itemleri yerleştiriyorum ve compunding dedikten sonra itemleri geri inventorye atıyor ve wrong material diyor.Acaba yardımcı olacak varmı ?

50 Scrap of steel
    5 nest scrap
    1 soft stone
    3 adet aynı takı

malzemeler bu şekildeyse yapması gerekiyor
  • quote:

sırasıylan koy belki öyle olabilir ilk başa soft stone yanına nest scrap yanına scrao of stel onun yaınada takıları koy bakalım olcakmı olmaz ise kaldırmışlar sanırım

Buraya yazmadan önce her yolu denedim yine olmadı galiba dediğin gibi kaldırmıslar.İlgilendigin için sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAS

Alıntıları Göster
    silik old takılar normale çevrilemez.. priest pendant örnek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6e

quote:

Merhaba arkadaşlar,

50 Scrap of steel
    5 nest scrap
    1 soft stone
    3 adet aynı takı

malzemeler bu şekildeyse yapması gerekiyor

Malesef kardeşim yapmıyor.Kaldırdılar galiba çünkü yanlış birşey yapmıyorum.

• quote:

quote:

Buraya yazmadan önce her yolu denedim yine olmadı galiba dediğin gibi kaldırmıslar.İlgilendigin için sağol.

önemli değil arkadaşında dediği gibi old takılar kararık olmıycak birde
  • quote:

Orijinalden alıntı: oLgan

Sanmıyorum cunku googlede araştırdım öyle birşey yazmıyor bence bu old takı dupesini engellemek için kaldırdılar.İmkanım olursa silik olmayanlarıda denerim eger onlar olursa dedigin gibi silikler normale cevrilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aSeRR

quote:

Orijinalden alıntı: oLgan

Sanmıyorum cunku googlede araştırdım öyle birşey yazmıyor bence bu old takı dupesini engellemek için kaldırdılar.İmkanım olursa silik olmayanlarıda denerim eger onlar olursa dedigin gibi silikler normale cevrilmiyor.

Alıntıları Göster
    Old Fr ve PP siliktir ve normale cevirilmiyor maalesef düpe kalktı ama çevir duruyor.Eme vb. silik olmayanlar cevirilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ayb227

Old Fr ve PP siliktir ve normale cevirilmiyor maalesef düpe kalktı ama çevir duruyor.Eme vb. silik olmayanlar cevirilir

Alıntıları Göster
    aga ben takıları verdim ama bana takı vermedi o :S itemlerimi aldı ama bana normal takı vermedi..

3 tane old elf metal earring koydum , 5 tane nest scrap koydum , 50 tane scrap of steel koydum , 1 tane soft stone koydum.. aldı itemleri ama bana item vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso_04

aga ben takıları verdim ama bana takı vermedi o :S itemlerimi aldı ama bana normal takı vermedi..

3 tane old elf metal earring koydum , 5 tane nest scrap koydum , 50 tane scrap of steel koydum , 1 tane soft stone koydum.. aldı itemleri ama bana item vermedi

yanmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade

quote:

yanmıştır

Alıntıları Göster
    Çevirenler varmı normale ben elf ring topladım 10 m den deniyecemde?

• quote:

Aga o İtemler Mefta oldu Geçmiş Olsun Takı Bekleme Orada
  • quote:

Aga Yemişler Seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarMania

quote:

Aga Yemişler Seni

Alıntıları Göster
    Okullar kapandı ''Aga'' cılar bamış burayıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FedericoAlvarez -- 22 Haziran 2010; 13:29:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GuitarMania

quote:

Aga Yemişler Seni

• quote:

Orijinalden alıntı: Flovan

postmu kasmaya çalışıyorsun ? Agacı dedıgın ınsan ben öz amcamın oğlu ve okulla ne alaka yaş olmus 22,

aslında okullar kapandı, her konuya boş boş msj atıp post kasan bebeler çoğaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dangerousx

quote:

Orijinalden alıntı: Flovan

postmu kasmaya çalışıyorsun ? Agacı dedıgın ınsan ben öz amcamın oğlu ve okulla ne alaka yaş olmus 22,

aslında okullar kapandı, her konuya boş boş msj atıp post kasan bebeler çoğaldı

Alıntıları Göster
    bunun bide dupesi vardı hani inne gidiyoruz seal unseal yapıyoz 3 tane oluyor 1 tane ile yapabiliyorduk bu işlemi şimdi fixlendimi acaba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.