Şimdi Ara

Pazar Günü İndirimli BENZİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akaryakıt sektörünün yeni oyuncusu Full, pazar günleri tarifeli satış uygulaması ile ürünlerini indirimli olarak satacak.

Şirketin 20 Mart Pazar günü başlatacağı uygulamayla, yüzde 7'ye varan indirimlerine ek olarak yüzde 2'lik bir indirim daha yapacağı belirtildi.

Kampanya süresince tüm Full istasyonlarında, her hafta pazar gecesi saat 02.00'den, 14.00'e kadar ürünler indirimli satılacak.

Full Yönetim Kurulu Üyesi Timuçin Yalı yaptığı yazılı açıklamada, bugüne kadar gerçekleştirdikleri tüm kampanyalarda vatandaşın yanında olmayı hedeflediklerini, Türkiye'de benzin fiyatlarına gelen zamlara rağmen halen 4 liranın altında benzin sattıklarını bildirdi.

Ar Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Full'ün kendi istasyonuna sahip olduğu için akaryakıtı daha düşük fiyattan satabildiğini anlatan Yalı, Türkiye'ye yatırım yapan bir dağıtım şirketi olduklarını kaydetti.
    Full'ün istasyon satın alarak yatırımlarına devam edeceğini belirten Yalı, şu bilgileri verdi:

"Şu ana kadar bu alana 350 milyon dolara yakın yatırım yaptık. Daha da yatırım yapmak, büyümek istiyoruz. Bu ülkeye inanıyoruz. Şu an istasyon başına 35 bin ton satan tek dağıtım şirketiyiz. Biz grup kaynaklarımızı buraya aktarma konusunda hevesliyiz. Büyüyebildiğimiz kadar büyüyeceğiz. Biz 1,5 yıl içinde 70 ile 100 istasyon aralığına oturmak istiyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da ciddi bir şekilde büyüyeceğiz. Yatırımlarımızı grup kaynaklarımızla yapıyoruz. Akaryakıtta yolumuz daha çok uzun. Gruba bu yıl akaryakıttan 1 milyar dolar ciro geleceğini öngörüyoruz. Hedefimiz, önümüzdeki dönem bu rakamı 3-5 milyar dolar seviyesine çıkarmak."

• gayet iyi pazar sabahı %9 düşük almak güzel bişi...
  • Güzel bir uygulama..ama benim bulunduğum yerde maalesef yok..yararalanmak isteyenlere istaszyonların yerleri;

Full Petrol İstanbul Avrupa Yakası İstasyonları:

■FULL Petrol Harem (Adres: Selimiye Mah. İskele Cad. Harem Otogar Karşısı Harem /Üsküdar),
    ■Full Petrol Bağcılar (Kemalpaşa Mah. 24. Sok No:1),
    ■Full Petrol Bayrampaşa (Vatan Mah.Esenler Caddesi, No:62),
    ■Full Petrol Beylikdüzü (Pınartepe Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:2 Gürpınar / Beykent),
    ■Full Petrol Zeytinburnu (Merkez Efendi Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:28 Davutpaşa),
    ■Full Petrol Esenyurt (İnönü Mah. Doğan Araslı Bulvarı No:138), Gaziosmanpaşa (Rami Kışla Cad. No:41),
    ■Full Petrol Küçükköy (Yeni Mahalle Hekimsuyu Cad. No:19),
    ■Full Petrol Şişlide Maslak Ayazağa (Seyrantepe Kömürcüler Sitesi . No:1 / Seyrantepe),
    ■Full Petrol Eyüp (Eyüp Sultan Mah. Osman Gazi Cad. No:8),
    ■Full Petrol Şişli cevahir otel karşısında (Halide Edip Adıvar Mah. Darulaceze Cad. Yeniyol sok. No:34),
    ■Full Petrol Beyoğlu (Dolapdere Mahallesi Kurtuluş Deresi No:52)
    Full Petrol İstanbul Anadolu Yakası İstasyonları:

■Full Petrol Ataşehir (Küçükbakkalköy Atatürk Mah. Dudullu Cad. Erenköy Gümrük Karşısı),
    ■Full Petrol Pendik (Bahçelievler Mah. Zümrüt Cad. No:1),
    ■Full Petrol Kartal Samandıra (Eyüp Sultan Mah. Osman Gazi Cad. No:8),
    ■Full Petrol Kartal Sancaktepe (Eyüp Sultan Mah. Kartal cad. No: 68),
    ■Full Petrol Sancaktepe (İnönü Mahallesi Eski Ankara Caddesi No:47),
    Full Petrol Kocaeli Gebze (Tatlı Kuyu Mah. Güney Yan Yol Cad. No:312)

Full Petrol Mersin merkez Kızkalesi (Mavi Deniz Mah. Silifke Mersin Karayolu Üzeri Mocamp Tesisi)

Full Petrol Bodrum (Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 26 Turgutreis Marina İçi / Turgutreis)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darüzzafer68 -- 19 Mart 2011; 12:25:44 >

• yüzde 7 indirim yalan yüzde 3 civarı indirim yapıyolar
  • Umarım bu indirimli satışlara hep devam ederler ve Türkiye geneline yayılırlar.Bayilik vermezler ise hiç bu indirim hep devam eder ama bayilik vermeye başladıkları zaman fiyatlar diğer firmalarla eşitlenir.
  • bir kaç yerde daha yazdım, full den alıp herhangi bir sorun yaşayan var mı ? bir kaç kişiden duymuştum ama 1. ağız değildi... ona göre tekrar full a dönebilirim. gerçi opetin zamlı haliyle bile menzil aynıydı ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneytgungor

Akaryakıt sektörünün yeni oyuncusu Full, pazar günleri tarifeli satış uygulaması ile ürünlerini indirimli olarak satacak.

Şirketin 20 Mart Pazar günü başlatacağı uygulamayla, yüzde 7'ye varan indirimlerine ek olarak yüzde 2'lik bir indirim daha yapacağı belirtildi.

Kampanya süresince tüm Full istasyonlarında, her hafta pazar gecesi saat 02.00'den, 14.00'e kadar ürünler indirimli satılacak.

Full Yönetim Kurulu Üyesi Timuçin Yalı yaptığı yazılı açıklamada, bugüne kadar gerçekleştirdikleri tüm kampanyalarda vatandaşın yanında olmayı hedeflediklerini, Türkiye'de benzin fiyatlarına gelen zamlara rağmen halen 4 liranın altında benzin sattıklarını bildirdi.

Ar Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Full'ün kendi istasyonuna sahip olduğu için akaryakıtı daha düşük fiyattan satabildiğini anlatan Yalı, Türkiye'ye yatırım yapan bir dağıtım şirketi olduklarını kaydetti.
    Full'ün istasyon satın alarak yatırımlarına devam edeceğini belirten Yalı, şu bilgileri verdi:

"Şu ana kadar bu alana 350 milyon dolara yakın yatırım yaptık. Daha da yatırım yapmak, büyümek istiyoruz. Bu ülkeye inanıyoruz. Şu an istasyon başına 35 bin ton satan tek dağıtım şirketiyiz. Biz grup kaynaklarımızı buraya aktarma konusunda hevesliyiz. Büyüyebildiğimiz kadar büyüyeceğiz. Biz 1,5 yıl içinde 70 ile 100 istasyon aralığına oturmak istiyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da ciddi bir şekilde büyüyeceğiz. Yatırımlarımızı grup kaynaklarımızla yapıyoruz. Akaryakıtta yolumuz daha çok uzun. Gruba bu yıl akaryakıttan 1 milyar dolar ciro geleceğini öngörüyoruz. Hedefimiz, önümüzdeki dönem bu rakamı 3-5 milyar dolar seviyesine çıkarmak."

yanlış anlaşılmasın.. %7 ye varan indirimlerle diyor..demek kki bugün %3müş..ama bu da güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

bir kaç yerde daha yazdım, full den alıp herhangi bir sorun yaşayan var mı ? bir kaç kişiden duymuştum ama 1. ağız değildi... ona göre tekrar full a dönebilirim. gerçi opetin zamlı haliyle bile menzil aynıydı ama

burada ne demek istediğini tam anlayamadım??? Full istasyonlarından alınan benzin daha mı az götürüyor,
  • quote:

bir kaç yerde daha yazdım, full den alıp herhangi bir sorun yaşayan var mı ? bir kaç kişiden duymuştum ama 1. ağız değildi... ona göre tekrar full a dönebilirim. gerçi opetin zamlı haliyle bile menzil aynıydı ama

mazot ve lpg yi bilemem ama 3.5 aydır benzin alıyorum elantrama. hiçbir sorun yaşamadım. aldığım istasyon pendik kavşağındaki istasyon.
  • @peugeot-406 aynen öyle. çok test edemedim ama opet lpg zamlı fiyatlı 80 km yaparken full de indirimle 80 km yaptım... civarlarında yani tam 80 değil... gerçi lpg de fiyat farkı çok olmadığı için çok değişen birşey olmayacaktır...

madem pek sorun yaşanmadı bu pazar cevahir otel karşısından biraz benzin attıralım... hazır indirime girmişken 10 kuruş burada dahada ucuzdur :)
  • quote:

Bir depo 95 oktan full den kullandık hiç bir sorun yaşamadık menzil olarakta opetten daha fazla menzil gitti aynı kullanımda.Memnun kaldık son derece .Dizel hiç almadık o nedenle hiç bilemiyorum nasıldır.
  • Abooov en yakın FULL PETROL Mersin'deymiş, git gel zaten 220 km. Böylece Adana'ya bir FULL açılana kadar bunun için beklemekten başka yapabilecek pek birşey yok.
  • @canvarol teşekkürler bu pazar şanslı olarak 10 km ötedeki full den biraz fullleyelim :P
  • Bu pazar günü indirim olayı güzelmiş..
    Şirket araçlarımızın tamamı Fullden alıyor benzin ve mazotu fena değil bir problem yaşamadık bu zamana kadar.
  • Çok iyiymiş bize 7 km uzaklıkta bir istasyonu var yolum düştüğünde almak isterim euro dizel nasıl acaba? Memnun musunuz?............
  • full un açılışlarını takip ediyorum 5-6 aydır. benzini bu zamana kadar 3 tl ve altında aldım sürekli (açılışlar %25 indirimli)

bir kere fulledim mi depoyu, birde bidona izin verirlerse alıyorum. bir dahaki açılışa kadar götürüyor beni...
  • hocam güldürdünüz bizi :) güzelmiş gerçekten izlediğiniz yol :)

aracınızın markası nedir acaba ? ve siz herhangi bir sorunla karşılaştınız mı bu zamana kadar ?
    quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

full un açılışlarını takip ediyorum 5-6 aydır. benzini bu zamana kadar 3 tl ve altında aldım sürekli (açılışlar %25 indirimli)

bir kere fulledim mi depoyu, birde bidona izin verirlerse alıyorum. bir dahaki açılışa kadar götürüyor beni...

quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

full un açılışlarını takip ediyorum 5-6 aydır. benzini bu zamana kadar 3 tl ve altında aldım sürekli (açılışlar %25 indirimli)

• bir sorun olmadı bende. bence meyve veren ağaç taşlanır olayı var burda. diğer firmalar %7-%9 ucuz yakıt satan yerleri sevmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odrin34 -- 19 Mart 2011; 18:11:20 >
  • e tabi büyük bir gider var gerçekten üstteki yazıdada olduğu gibi milyon dolarlar dönüyor...

ama bir tamirciden duymuştukta ondan sormuştum
  • Mazot ve Lpg de yok galiba.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.