Şimdi Ara

PAYPAL Türkiye'den Çekiliyor (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.490
Cevap
48
Favori
37.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    güzel sistemdi yazık oldu. daha kısa bir süre önce ödemesini yaptıgım ama ürünü göndermeyen satıcıya 2 gün icinde ihtar cekip paramı geri almamı saglamislardi.

$3,18 USD için bir ödemeyi LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFIadına gönderdiniz.
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    Enson eksideki konu sahibinden öğrendim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemci83 -- 31 Mayıs 2016; 11:41:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 2 Aralık 2017; 16:58:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harhar

güzel sistemdi yazık oldu. daha kısa bir süre önce ödemesini yaptıgım ama ürünü göndermeyen satıcıya 2 gün icinde ihtar cekip paramı geri almamı saglamislardi.

$3,18 USD için bir ödemeyi LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFIadına gönderdiniz.

Valla hocam eksideki arkadaş böyle bir başlık açmış bende orda gördüm bir katkımız olursa ne mutlu bize

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Bir PayPal üye işyerinde düzenli ödemeler gerektiren aboneliğim var. Bunlar etkilenecek mi?
    Evet. 6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere PayPal üye işyeri abonelikleriniz için ödeme yapmanız artık mümkün olmayacaktır. Diğer uygun ödeme seçeneklerini araştırmak için ilgili PayPal üye işyeri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

alışverişte kapanacak.

burada önemli olan bu paypal üye işyeri yurt içindemi yurt dışındamı önemli olan budur..
    ayrıca yurtdışı alışverişleri kartla yapılıyor ve kullanılan tüm banka kartları da visa ve mastercard onaylı..
    yani Türk bankalarından alınan kredi kartlarını, paypal ödemeye kapatıyolarsa evet o zaman ülkeyi de kapatsınlar zaten birşey kalmadı geriye demektir.
    PAYPALA SORULACAK SORU BUDUR..TÜRK bankalarınndan alınan kredi kartlarıyla paypalla y.dışı alışverişte engellendi mi?

• Türkiye tüm kurum kuruluşları ve devlet uygulamaları ile uygar dünyadan her geçen gün biraz daha soyutlanmaktadır. Gırtlağına kadar hukuksuzluğa batmış bir ülke için artık hiçbir şey şaşırtıcı olmayacaktır. ebay ve bricklink gibi onbinlerce insanın hobileri ve diğer ihtiyaçları için makul fiyata güven sorunu yaşamaksızın alışveriş yaptığı uluslararası pazarlardan alım yapmak neredeyse imkansız hale gelecektir. Aklı başında herkese geçmiş olsun.
  • löseve nasıl gönderiyoruz ?
  • Şerefsizim çekemiyorlar. Bu kadar buyuk yemin mi ettiniz turk halkindan donunu almaya kadar. Paypal olunca kim kullanir turk sitesi para alip gondermeyi degil mi? Ozaman samsung htc lg sony getirmeyin ulkeye. Vestel arcelik beko casper kullanalim.

• s.uzun kullanıcısına yanıt
    zaten twitterı youtube da nasılsa engelleyemiyoz madem komple fişini çekelim öyleyse değil mi?
    bumudur yani desteklediğiniz?

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    3-5 bişeyler bende gönderdim, kalan küsurat. Umarım bir işlerine yarar.
  • Loseve bağış kampanyasına katılalım arkadaşlar
    https://eksisozluk.com/paypal-hesaplarimizla-loseve-bagis-kampanyasi--5120574?a=popular&p=2

Sadece eskiden 1.5 saatte 400 $ yakın toplanmış arkadaşlar

• sanal kart diye bir sey var ztn paypalin alisveris icin acik olup olmamasi bir sey degistirmez önemli olan yurtdisi ile para trasferiydi o olmadan paypalin bi anlamk yok

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

löseve nasıl gönderiyoruz ?

Loseve bağış kampanyasına katılalım arkadaşlar
    https://eksisozluk.com/paypal-hesaplarimizla-loseve-bagis-kampanyasi--5120574?a=popular&p=2

Burdan hocam

• Bizde dh ahalisi olarak o birşeyler yapmaliyiz arkadaslar löseve destek olalım

• quote:

Orijinalden alıntı: 2014turkish

paypalın olmadığı diğer ülkeler;
    Afghanistan, Bangladesh, Cameroon, Central African Republic, Cote D'Ivoire (Ivory Coast), Democratic People's Republic of Korea (North Korea), Equatorial Guinea, Gabon, Ghana, Haiti, Iran, Iraq, Lebanon, Liberia, Libya, Monaco, Moldova, Montenegro, Myanmar, Pakistan, Paraguay, Saint Lucia, South Sudan, Sudan, Syria, Timor-Leste, Uzbekistan and Zimbabwe.

Tamam işte burası tamda türkiyenin ligi oluyor.Ülke yavaş yavaş yerini buluyor..
    Sebep olanların ve katkı sağlayanların analarına selam..
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Benim hesabımda zaten doğrulanmış banka hesabı var ama sınırlandırıldığı için 180 gün diyorlar çekemiyorum taklaya gelecek gibi hissediyorum kendimi ama bakalım
  • Bu ülkede yaşadığım için cidden utanıyorum artık. 3. dünya ülkesi olduk resmen. Bir an önce defolup gitmek gerekiyor. Kendi haline bırakıcaksın bu ülkeyi.
    Şimdi kimse kalkıp da ama tarihimiz rerere rörörö demesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Düz mantık gitmeyin, adamlar kanunlara uymazsa yapacak bir şey yok. Kim olursa olsun kanun var nizam var, herkes uyuyorsa onlar da uyacak. ABD yasalarına göre bilgileri ABD hükümetiyle paylaşmak zorundalar, burada ofis açıp verilerini burada tutulmalarını istenmedi de teröre verilecek desteğin takibi içindir. ABD istiyor da Türkiye isteyince niye yerine getirmiyorlar?

Hükümeti hiç sevmem ama kanun kanundur, herkes uyacak.

o iş öyle değil yanlış biliyon, Abd de bile apple hala paylaşmadı bilgileri hatta google da peşinde ve büyük bir kamuoyu yoklaması var ülkede bununla ilgili kimsenin destek vermediği...
    ayrıca kanunları herkes seviyo da niye uygulanmıyor bu ülkede acaba da monarşik krallıkla yönetiliyoruz böyle..
    kısa ve öz, şu haberi okuyupta sevinen kimse aklından şüphesi vardır..

Emin misin kimin yanlış bildiğine? İstersen biraz araştır PayPal para trafik bilgilerini ABD hükümetiyle paylaşmak zorunda mı değil mi? Sen alakasız bir şekilde Apple ve Google paylaşmadı diyorsun ama nereden biliyorsun paylaşmadığını? Ki hangi firma olursa olsun ABD hükümetinden veri gizleyemez, insanlara öyle görünse bile gerçekte mecburen paylaşır.

Yine söylüyorum mevcut yönetimden zerre kadar haz etmem ama ortada bir kanun var, ülkenin çıkarlarına kim ters düşerse ona uymak, doğrusunu yapmak zorundadır. Niye kimse çıkıpta PayPal'a "neden kanunlara uymuyorsun, adam gibi iş yap" demiyor. Kaldı ki adamlar da "en kısa sürede mevcut mevzuatlara uygun hareket edip işlerimize devam etmek istiyoruz" diyor size ne oluyor anlamadım.!

bana birşey olduğu yok aynı taraftayız yalnız önünüzde internet gibi bir nimet varken varsayımlara dayalı konuşmayın diyorum...
    zira iş tahminlerinize göre konuştuğunuz gibi değil..bu milletin başına ne geldiyse kendi okumadan araştırmadan hep birinden duyduğuna inandığı için geldi..
    ve gelmeye de devam ediyor işte...şu an ABD de gündem olan bir olay bu bilgi gizliliği ve başkan adayı Trump un açıklamasından sonra başladı herşey..

http://www.bbc.com/turkce/haberler/2016/03/160301_apple_fbi_brooklyn_davasi

Cidden sen o haberlere inanıyorsan ve Apple veya Google'ın ABD hükümeti veya gizli servisleriyle bilgi paylaşmadığını düşünüyorsan aynen devam et uyumaya, ne diyeyim sana. Güzelce açıklıyorum işte mevzuat var kanun var, ufak hesaplarınıza göre işlemiyor kanunlar, üzgünüm.

quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

evet bir akilli biziz zaten diger 203 ulke uyuyor hala demi

Ya kardeşim uyuduğunu ne biliyorsun, sizin küçük alışverişlerinize göre mi işleyecek kanunlar? Her ülke takip eder bunu ki BDDK tüm finans şirketleri, bankalar ve aracı kuruluşlardan veri alıyorsa onlar da vermek zorunda. Adamlar açıklama yapmış, mevzuatlara uyup devam edeceğiz diye, adamlar karşı çıkmıyor da size ne oluyor anlamak cidden zor.

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    farkedeceğini sanmıyorum, benim bundan anladığım eğer paypal hesabının bölgesi tr ise paypal kabul eden sitelerden alışveriş yapamayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Amaçları belli oldu. Yeni bir kar payı..

he evet bu yeni "saçmalık" tüm dünyadaki siteleri desteklerdi zaten başta "sanat" siteleri de dahil.. he hee..
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.