Şimdi Ara

PAYPAL Türkiye'den Çekiliyor (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.490
Cevap
48
Favori
37.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı yatırımcılar yavaş yavaş topukluyor hayırdır inş, şu sigorta şirketleri de topuklasa iyi olacak anamızı ağlattılar.
  • 10 dolardan düşük bakiyeyi göndermiyor sizinde bakiyaniz kalıyorsa lösev'e basın bağışı
  • Loseve bağış kampanyasına katılalım arkadaşlar
    https://eksisozluk.com/paypal-hesaplarimizla-loseve-bagis-kampanyasi--5120574?a=popular&p=2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylardır içinde 3 tl vardı bekliyor öyle. Dün çekmeyi denedim limit olduğu içinde çekemedim. Napsak ki acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2014turkish

quote:

Orijinalden alıntı: Batumatu

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

yav he he..bu kadar mı sığsın arkadaş otur iki kaynak araştır..oksijene yazık be...

İki kaynak araştırayım? 20 yaşımda olmama rağmen sayısız proje yaratmış, 15 yaşında çevirmenlik yapmaya başlamış, türkiye çapında 6 farklı proje yarışmasına katılmış, bunların 4'ünde derece yapmış ben oturup kaynak araştırayım? Güzel kafaymış kardeş. Düşüncemi belirttim diye beni sığ ilan etmekle siz hiç sığ olmamışsınız. Sizin gibiler yüzünden ilk fırsatta vatandaşlığımı da alıp bu ülkeden gideceğim...

öff.. bu kadar kasıntı olmayın be arkadaş.

+1 sanırsın bir yüksek dahi varmış karşımızda..
    düşünceyi belirtmek ayrı şeydir sallamak ayrı şeydir..salladığın şeyin düşünce olmadığını biri bu dahi arkadaşa anlatsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Aylardır içinde 3 tl vardı bekliyor öyle. Dün çekmeyi denedim limit olduğu içinde çekemedim. Napsak ki acaba

international@losev.org.tr
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Bir PayPal üye işyerinde düzenli ödemeler gerektiren aboneliğim var. Bunlar etkilenecek mi?
    Evet. 6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere PayPal üye işyeri abonelikleriniz için ödeme yapmanız artık mümkün olmayacaktır. Diğer uygun ödeme seçeneklerini araştırmak için ilgili PayPal üye işyeri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

alışverişte kapanacak.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    evet bir akilli biziz zaten diger 203 ulke uyuyor hala demi

• Yazık olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: 2014turkish

quote:

Aylardır içinde 3 tl vardı bekliyor öyle. Dün çekmeyi denedim limit olduğu içinde çekemedim. Napsak ki acaba

international@losev.org.tr

Tamda bu konuyu okuyordum. Bağışlayacam birazdan. Kim yapmışsa ekşide iyi yapmış

• Daha gecen ay troy haberleri cikti. Klasik Turk kafasi bir seyi yenemiyorsan engelle. Bu ikisi arasinda baglanti olmadigini dusunmek icin dunyanin en iyi niyetli insani olmak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0BE_24 -- 31 Mayıs 2016; 11:36:15 >
  • paypalın olmadığı diğer ülkeler;
    Afghanistan, Bangladesh, Cameroon, Central African Republic, Cote D'Ivoire (Ivory Coast), Democratic People's Republic of Korea (North Korea), Equatorial Guinea, Gabon, Ghana, Haiti, Iran, Iraq, Lebanon, Liberia, Libya, Monaco, Moldova, Montenegro, Myanmar, Pakistan, Paraguay, Saint Lucia, South Sudan, Sudan, Syria, Timor-Leste, Uzbekistan and Zimbabwe.

• Tek kelimeyle rezillik.

• quote:

Loseve bağış kampanyasına katılalım arkadaşlar
    https://eksisozluk.com/paypal-hesaplarimizla-loseve-bagis-kampanyasi--5120574?a=popular&p=2

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Düz mantık gitmeyin, adamlar kanunlara uymazsa yapacak bir şey yok. Kim olursa olsun kanun var nizam var, herkes uyuyorsa onlar da uyacak. ABD yasalarına göre bilgileri ABD hükümetiyle paylaşmak zorundalar, burada ofis açıp verilerini burada tutulmalarını istenmedi de teröre verilecek desteğin takibi içindir. ABD istiyor da Türkiye isteyince niye yerine getirmiyorlar?

Hükümeti hiç sevmem ama kanun kanundur, herkes uyacak.

o iş öyle değil yanlış biliyon, Abd de bile apple hala paylaşmadı bilgileri hatta google da peşinde ve büyük bir kamuoyu yoklaması var ülkede bununla ilgili kimsenin destek vermediği...
    ayrıca kanunları herkes seviyo da niye uygulanmıyor bu ülkede acaba da monarşik krallıkla yönetiliyoruz böyle..
    kısa ve öz, şu haberi okuyupta sevinen kimse aklından şüphesi vardır..

Emin misin kimin yanlış bildiğine? İstersen biraz araştır PayPal para trafik bilgilerini ABD hükümetiyle paylaşmak zorunda mı değil mi? Sen alakasız bir şekilde Apple ve Google paylaşmadı diyorsun ama nereden biliyorsun paylaşmadığını? Ki hangi firma olursa olsun ABD hükümetinden veri gizleyemez, insanlara öyle görünse bile gerçekte mecburen paylaşır.

Yine söylüyorum mevcut yönetimden zerre kadar haz etmem ama ortada bir kanun var, ülkenin çıkarlarına kim ters düşerse ona uymak, doğrusunu yapmak zorundadır. Niye kimse çıkıpta PayPal'a "neden kanunlara uymuyorsun, adam gibi iş yap" demiyor. Kaldı ki adamlar da "en kısa sürede mevcut mevzuatlara uygun hareket edip işlerimize devam etmek istiyoruz" diyor size ne oluyor anlamadım.!

bana birşey olduğu yok aynı taraftayız yalnız önünüzde internet gibi bir nimet varken varsayımlara dayalı konuşmayın diyorum...
    zira iş tahminlerinize göre konuştuğunuz gibi değil..bu milletin başına ne geldiyse kendi okumadan araştırmadan hep birinden duyduğuna inandığı için geldi..
    ve gelmeye de devam ediyor işte...şu an ABD de gündem olan bir olay bu bilgi gizliliği ve başkan adayı Trump un açıklamasından sonra başladı herşey..

http://www.bbc.com/turkce/haberler/2016/03/160301_apple_fbi_brooklyn_davasi

• Şu an yapilan lösev desteği 200 $ civarı 1 saatte gayet iyi

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Lösev'e yapılan bağış miktarını nasıl görebiliyorsunuz ?
  • Benim anlamadığım husus şu: Paypal Türkiye de değilken ben hesap açmış ve kart tanımlatmıştım. O zamandan beridir alış veriş yapar ederim.

Alış veriş kısıtlaması bu yönden bana mantıklı gelmedi.

Bu mesele sanırım daha çok paypal ı para gönderip almak için kullananları etkileyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batumatu

quote:

yav he he..bu kadar mı sığsın arkadaş otur iki kaynak araştır..oksijene yazık be...

İki kaynak araştırayım? 20 yaşımda olmama rağmen sayısız proje yaratmış, 15 yaşında çevirmenlik yapmaya başlamış, türkiye çapında 6 farklı proje yarışmasına katılmış, bunların 4'ünde derece yapmış ben oturup kaynak araştırayım? Güzel kafaymış kardeş. Düşüncemi belirttim diye beni sığ ilan etmekle siz hiç sığ olmamışsınız. Sizin gibiler yüzünden ilk fırsatta vatandaşlığımı da alıp bu ülkeden gideceğim...

çok komik niye kendini övüyon ki sorduk mu sen kimsin diye , senin şu zihniyetin bile ilerde nasıl bir kişilik olacağını belli ediyor

• Bu nasil bir ulke ben hala cozemedim. Niye neden lisansi vermiyolar. Parasiyla degil mi. Bunun altinda yuzde yuz birsey var ama ne. Kesin para alip gonderme turk bir site acilacak.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.