Şimdi Ara

Pasaport'a Telefon İşletme Hakkını Satmak İsteyen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
3.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar yurtdışından telefon getirttim 3 adet ailem için yalnız pasaporta kaydedemedım telefonlar olu durumda yatıyo. Tek sefer yurt dışına çıkan, telefon getirtmeyen arkdaşlarım acaba kullanım haklarını satmak isterler mi?

İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum ama İstanbul içi hiçbiryer farketmez. Mesaj atarsınız ararsınız gelirim.

Düşündüğüm fiyat 50 tl bir pasaport kullanım hakkı için.
    İlgilenen arkadaşım varsa telefonum: 0535 271 9393 arayıp yada mesaj atabilirsiniz.

• Mrb 2 adet müsait pasaportum var ilgilenen olursa yardımcı olurum manisadayım 5356668686

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manisa izmir yardımcı olabilirim

• 10.02.2014 tarihinde yurtdışından giriş yaptım ülkeye. izmirde oturuyorum.elimde iki adet pasaport var telefon işletebilmek için.ilgilenenler cemo543@mynet.com adresinden veya 05066316468 nolu telden ulaşabilir.tanesini 120tl den vereceğim....
  • Selamlar, 01.04.2015 tarihinde Türkiye' ye giriş yaptım. Pasaport işletme hakkımı satıyorum. İstanbul Sultangazi' de oturuyorum.
    mail adresim : emrgrhn@hotmail.com

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurhanemre -- 5 Mayıs 2015; 12:55:07 >
  • Rolex1645 R kullanıcısına yanıt
    telefonumu kaydetmek istiyorum hala müsait pasaportun varsa arayayım
  • Merhaba Istanbulda oturuyoruz telefon isletmek icin pasaporta ihtiyacimiz var.Ilgilenen lutfen sbelzr@gmail.com dan mesaj atsin.
  • 3 adet pasaport var...
  • 150tl pasaporta telefon kaydı hakkımı satıyorum.vergiler size ait
    istanbul anadolu yakası.
    watshapdan yazabilirsiniz 05356913944

• 9.04.2016 girişli 2 adet pasaport mevcut. İlgilenenler PM.

EDİT: SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metamorphoses -- 6 Mayıs 2016; 14:59:52 >
  • 2 adet Pasaport kayıt hakkı lazım.Vergiler dahil 240-250tl verebilirim kayıt başına.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.