Şimdi Ara

PARİS'TE 3 GÜN! (Paris hk. bilgiler, merak ettiğiniz her şey ve sorularınız...) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
15
Favori
3.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Milan Kundera

Indıla dışında nefret ediyorum fransadan. Bilmiyorum kötü bir imajı var üzerimde.

Bende önceden sizin gibi düşünüyordum ama inanın yanılmışım hocam. Tanıdıkça Fransız insanını daha çok sevdim. Önyargıları bir kenara bırakmalıyız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

quote:

Indıla dışında nefret ediyorum fransadan. Bilmiyorum kötü bir imajı var üzerimde.

Bende önceden sizin gibi düşünüyordum ama inanın yanılmışım hocam. Tanıdıkça Fransız insanını daha çok sevdim. Önyargıları bir kenara bırakmalıyız.

Hocam dil açısından kendimi geliştirmek istiyorm. Ama ispanyolca dururken ya da rusça dururken gidip fransızca öğrenmek çok mantıksız geliyor.
  • Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt
    parise gidersem en cok gormek istedigim yer eyfel kulesi degil psg stadıdır
  • Yılda 1-2 Avrupaya seyahetlerim oluyor, en kısa zamanda alman ya da ingiliz vatandaşlığı için başvurmayı düşünüyorum
  • valla ben direkt ikinci günümde gittim. hiç vakit kalırsa giderim falan demedim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Airbus-

Yılda 1-2 Avrupaya seyahetlerim oluyor, en kısa zamanda alman ya da ingiliz vatandaşlığı için başvurmayı düşünüyorum

o başvurular hakkında bilgileri nasıl öğrenebilirim ?
  • Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt
    ortam guzeldir ama lig kapısmalı degil olurs psg-monaco macına gidicen
  • quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

ortam guzeldir ama lig kapısmalı degil olurs psg-monaco macına gidicen

monaco şu an 11. hocam ligde, maçın çekişmeli olacağını sanmam. fb-gs atmosferi hangi maçta olur acaba Fransa'da?

• .The_Chosen. . kullanıcısına yanıt
    Marsilya-Lyon macı vardı gecen cok fena atmosfer vardı ona gidebilirdin hatta valubenanın kuklasını falan astılar cok fena mactı
  • Hocam peki sorması ayıp bütün bu yaptıklarınız 3 günde her şey dahil ne kadar tuttu? Yani Vize pasaport uçak bileti yeme içme gezme konaklama vs ne kadar tuttu toplam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçak Bileti: (Gidiş-Dönüş) (Business) 1900 TL

3 Günlük Yeme-İçme: 250€

Pasaport ücreti kişiden kişiye değişir. Vize ücreti de 100€ civarındaydı. (Ayrıntılı bilgiyi elçilik sitesinden alabilirsiniz)

Otel: 2500€ gibi bir rakama geldi ama çok memnun kaldım.

Çok yakın zamanda ilk mesajı düzenleyeceğim hocam. Ekonomiklik ve konfor açısından Paris tarifesini ekleyeceğim, gerçekten herkes için faydalı olacağına eminim. Umarım yardımcı olmuşumdur, yorumunuz için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

Marsilya-Lyon macı vardı gecen cok fena atmosfer vardı ona gidebilirdin hatta valubenanın kuklasını falan astılar cok fena mactı

Bahsettiğiniz kukla sanırım bu. Gerçekten yaratıcı olmuş.

PARİS'TE 3 GÜN! (Paris hk. bilgiler, merak ettiğiniz her şey ve sorularınız...)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

quote:

Hocam dil açısından kendimi geliştirmek istiyorm. Ama ispanyolca dururken ya da rusça dururken gidip fransızca öğrenmek çok mantıksız geliyor.

Bence Fransızca hem İspanyolca'dan hemde Rusça'dandaha önemli bir dil. Eğer objektif olmak gerekirse, Almanca öğrenmeni tavsiye ederim. Daha çok işine yarar.

• Moruk Paris'te toplam 3 gün kalmışsın burada sanki yıllardır gurbetteymiş gibi konu açıyorsun orada yıllardır yaşayan adamlar böyle şeyler yapmıyor bu yaptığın görgüsüzlük, "Avrupa'ya gittim nuhahahaha" lık değil de nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet
  • hocam ekonomik paris tarifesi eklersen beni haberdar et

• hocam ben de şimdi gördüm, sildim mesajı.
    aynen ilk konuya eklemeniz lazım

• Gayet güzel olmuş :)
  • Phoera kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Konuyu unutmuştum, hatırlattığınız iyi oldu neredeyse bir yıl olmuş vay be.

• Hocam Resimler güzel olmuş ama birçok yer kaçırmışsın gibi, Opera Binası, Lüksemburg Bahçesi ve Ressamlar Tepesi'de Paris gezilecek yerler  PARİS'TE 3 GÜN! (Paris hk. bilgiler, merak ettiğiniz her şey ve sorularınız...)
    listesine eklenebilecek önemli yerlerden diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.