Şimdi Ara

ParafPara Yağmuru Kampanyası 100 TL(Paraf ve Parafly dahil-Puanlar süreli) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
16
Favori
14.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: turgay0651

Parafly ile 100 kazandım.nerede harcayalim bunu önerisi olan var mi seyahat hattı vs ne planliyorsunuz arkadaşlar puanlarla

Ben yakıt aldım hocam. Yada migrosta hediyem karya yükleme yaptır istediğin zamanda migrosta harca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gunde(yani bugun)birden fazla islem yapsak sayilirmi.farkli sitelerden alisveris yapsam 2 adet sayilirmi 2 kere acaba.

• smnkz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.. benim de bir iadem olacak ama toplam 11 alışverişim var zaten.. sorun olmıycaktır ozaman

• arkadaşlar -4 puandaydım. bu parafpara kampanyasından 15 tl ve parafgünümden 26 tl puan kazandım +37 puan oldum. mantıken süreli puandan 11 kalmış olması gerekiyor. yani bir yerde 11 puan harcarsam süre sonunda 26 puanımdan 15 puan daha düşmezler değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

arkadaşlar -4 puandaydım. bu parafpara kampanyasından 15 tl ve parafgünümden 26 tl puan kazandım +37 puan oldum. mantıken süreli puandan 11 kalmış olması gerekiyor. yani bir yerde 11 puan harcarsam süre sonunda 26 puanımdan 15 puan daha düşmezler değil mi?

Bu olayi halkbank boyle hesap etmiyor...
    Bi bakiyorsun sureli puan yerine suresiiz silip sureliyide siliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

arkadaşlar -4 puandaydım. bu parafpara kampanyasından 15 tl ve parafgünümden 26 tl puan kazandım +37 puan oldum. mantıken süreli puandan 11 kalmış olması gerekiyor. yani bir yerde 11 puan harcarsam süre sonunda 26 puanımdan 15 puan daha düşmezler değil mi?

Bu olayi halkbank boyle hesap etmiyor...
    Bi bakiyorsun sureli puan yerine suresiiz silip sureliyide siliyor

aynen ben de riske girmedim tüm puanı harcadım bugün migros'ta.

parafly en aktif kullandığım karttı ama katsayı gaspından beri kartı 2 defa kullandım sanırım. viski alıyordum şu parafpara yağmuru kampanyasından faydalanmak için migrosta karttan çektim. sonra unuttum, kampanyanın son günü aklıma geldi.n11den parafgünümde telefon aldım.

katsayıları haber vererek düşürse tamam ama haber vermeden resmen insanları mağdur etti halkbank. üstüne bir de seyahat kartında süreli puan saçmalığı? zaten ayda yılda 1 kampanya yap onu da süreli puanla yap. işte böyle olur kartın sonu. herkes avans kapatıp yolcu neredeyse. kalanlar da kutucu tayfa.

• turgay0651 T kullanıcısına yanıt
    Ben de 100 TL puan kazandım, eksideydim onu kapatıp artıya geçtim.
    Artıdaki puanı seyahat hattından promosyonlu uçak biletini (İstanbul-Paris gidiş dönüş 350/2=175 TL) 2 katsayı ile ve avans kullanarak harcadım.
    Şu an eksideyim yine ve yeni puan kampanyası olursa puan silinme derdim olmayacak.
    Kampanya olmazsa da paraf günüm puan kazanımı ile 6 ayda rahat rahat kapatabilecek durumdayım.
  • yurtdışı internet alışverişi için bi kampanyası var mı parafly platinium'un? 65 Euro'luk alışveriş yapacağım...yoksa da parafgünüm yapayım en azından...
  • Puanlar bugün son unutmayalım.
  • aslan arkadaşımız sağolsun hatırlatmıs ama bende yazayım, puanı kullanmayan arkadaş varsa son 25 dakika.
  • Gün içinde ne adrenalin yaşadım yaa :) Paraf seyehat hattı sürekli meşgul , sürekli meşgul . 16.30'da ancak düşürebildim ve puanları kullanarak otel rez yaptım . Yoksa katlı kullanmadıktan sonra neyleyim parafpuanı :))

• arkadaşlar bu banka ilginç 100 tl parafpara kampanyasından önce eksi 70 tl deydim, 100 paraf para kampanyadan 100 tl kazandım +30 tl ye geçtim ve 30 tl yi markette harcadım ve puanı sıfırladım yani 100 tl harcamış oldum, ayın 10 u yani dün paraf günümdü 25 tl kazandım fakat 25 tl kazandığım paraf puanıda silmişler, işin özeti hep eksiden takip etmek lazım yoksa hakkınız olan puanıda silmiş oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

arkadaşlar bu banka ilginç 100 tl parafpara kampanyasından önce eksi 70 tl deydim, 100 paraf para kampanyadan 100 tl kazandım +30 tl ye geçtim ve 30 tl yi markette harcadım ve puanı sıfırladım yani 100 tl harcamış oldum, ayın 10 u yani dün paraf günümdü 25 tl kazandım fakat 25 tl kazandığım paraf puanıda silmişler, işin özeti hep eksiden takip etmek lazım yoksa hakkınız olan puanıda silmiş oluyorlar.

Aynen hocam iyice kafayı sıyırdılar.Bu kampanyadan 100 kazanıp eksi 21'e düşmüştük.Sonra paraf günümden 24 kazandık yeni fark ediyoruz +3 liralık puanı silmişler.Kapatma vakti geldi artık sanırım.Zamanında çok iyi karttı hakkını yememek lazım ancak an itibariyle hiç bir işe yaramaz.
  • -45 civarındayım ve puan + ya gecmem lazım. Son tarih Mart gibi yanlış hatırlamıyorsam.

Benzin tüp vs alirken puan toplayabiliyormuyuz ? Suan kampanyalarda pek birşey yok. Olursa konuyu aktif tutalım.
  • Şuan güncel olan 100 tl üstü alışverişe 10 ve katları küsüratlar silinir kampanyasına kayıt yaptırdım. Ardından internetten 399 tl lik bir ürün aldım ama 9 tl indirim olmadı. Bunun sebebini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılın Üyesi

Şuan güncel olan 100 tl üstü alışverişe 10 ve katları küsüratlar silinir kampanyasına kayıt yaptırdım. Ardından internetten 399 tl lik bir ürün aldım ama 9 tl indirim olmadı. Bunun sebebini bilen var mı?

Ekstre'de düşmüyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adyxan

quote:

Şuan güncel olan 100 tl üstü alışverişe 10 ve katları küsüratlar silinir kampanyasına kayıt yaptırdım. Ardından internetten 399 tl lik bir ürün aldım ama 9 tl indirim olmadı. Bunun sebebini bilen var mı?

Ekstre'de düşmüyor mu?

Halkbank int bank tan msj attım. Diğer gün müş. tem. aradı ve kredi kartınıza 9 tl yüklendi, dedi. Ben anında siteden indirim olur zannetmiştim. Daha kredi kartına bakmadım ama doğrudur herhalde.

• quote:

quote:

quote:

Ekstre'de düşmüyor mu?

Halkbank int bank tan msj attım. Diğer gün müş. tem. aradı ve kredi kartınıza 9 tl yüklendi, dedi. Ben anında siteden indirim olur zannetmiştim. Daha kredi kartına bakmadım ama doğrudur herhalde.

Kampanya bankanın yaptığı bir kampanya, satın aldığınız web sitesi ile tamamen bağımsız bir oluşum. bankanın yaptığı indirimi hiç bir web sitesi anında düşürmez (indirim kuponları hariç), bankalar daha sonra hesabınıza geri yükler. Böylece bankalar ve diğer girişimlerin kampanyaları birbirine karışmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ekstre'de düşmüyor mu?

Kampanya bankanın yaptığı bir kampanya, satın aldığınız web sitesi ile tamamen bağımsız bir oluşum. bankanın yaptığı indirimi hiç bir web sitesi anında düşürmez (indirim kuponları hariç), bankalar daha sonra hesabınıza geri yükler. Böylece bankalar ve diğer girişimlerin kampanyaları birbirine karışmaz.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.