Şimdi Ara

ParafPara Yağmuru Kampanyası 100 TL(Paraf ve Parafly dahil-Puanlar süreli) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
16
Favori
14.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son günlerde kayıt mesajı gönderip yanıt alabilen var mı? 3 gundur deniyorum 3404 ten hiçbir şekilde yanıt gelmiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • english home tekstil sanmayın ben denedim bi umut ama parafpara kampanyasına gecmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Migrosun kasalarindaki bazı poslarda paraf tanimli değil benzer olay 2 farklı migrosta başıma geldi.Kartı verirken paraf posundan geçmelerini soyleyin. kasada yoksa eger baska kasaya yönlendirirler.

Slipleri kontrol ettim hakkaten Paraf değil Yapı kredi posundan çekmiş. Daha önce defalarca migrostan işlem yaptım otomatikmen Paraftan geçiyordu,uyardığınız için sağolun. Sonraki işlemlerimi ona göre yapayım...
  • değerli parafcard sahibi dostlar kliksa alışverişlerinizde bkm express ile ödeme yaptıysanız puan gelmiyor. bu durumda olan varsa yuklenelim hem banka hem kliksa ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcnet

quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Migrosun kasalarindaki bazı poslarda paraf tanimli değil benzer olay 2 farklı migrosta başıma geldi.Kartı verirken paraf posundan geçmelerini soyleyin. kasada yoksa eger baska kasaya yönlendirirler.

Slipleri kontrol ettim hakkaten Paraf değil Yapı kredi posundan çekmiş. Daha önce defalarca migrostan işlem yaptım otomatikmen Paraftan geçiyordu,uyardığınız için sağolun. Sonraki işlemlerimi ona göre yapayım...

Bazi postlarda sorun oluyor bizim burdaki migrosda 5 numarali kasada paraf ile odedigimde hep yapikreduden cekiyor o yuzden o kasaya gitmiyorum oderken dikkat edin.

• Metro market alışverişim kabul edilmedi toptan market olduğu için haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Metro market alışverişim kabul edilmedi toptan market olduğu için haberiniz olsun.

Yazıldı daha önce tarafımızdan

• quote:

Orijinalden alıntı: infest06

adiosta kac puan kac tl olarak sayildi hocam

yazdığım kağıdı bulamadım hocam ama 2 katı gibiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Son günlerde kayıt mesajı gönderip yanıt alabilen var mı? 3 gundur deniyorum 3404 ten hiçbir şekilde yanıt gelmiyor..

Aynen. 3 gun once attim smsi. Donus olmadi

• Tebrikler! ParafPara Yagmuru Kampanyasindan 40 TL ParafPara kazandiniz. ParafParanizi 10.11.2015 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
    10, alışveriş ten sonra gelen mesaj :)

• Decatlon internet sitesinde geçerli mi acaba kampanya.

• Parafly ile 100 kazandım.nerede harcayalim bunu önerisi olan var mi seyahat hattı vs ne planliyorsunuz arkadaşlar puanlarla

• VatanBilgisayardan yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil midir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün geceye kadar geçerli midir acaba?

• sonuç alabildiniz mi acaba? benim de bir iadem olacak ta
  • Kliksa alışverişleri sayılıyor mu bilgisi olan varmı

• Avans biter ve kart kapanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dortluk

Avans biter ve kart kapanır.

AYNEN KATILIYORUM BU KARTLA UĞRAŞILMAZ
  • fiziksel58 F kullanıcısına yanıt
    Kliksa sayfasında paraflyın dahil olmadığı yazıyor. Paraflyla alışveriş yaparsanız puan kazanamazsınız. Ayrıca alış verişten önce sms atmazız gerekiyor dikkat!!

• quote:

Orijinalden alıntı: kayigit

sonuç alabildiniz mi acaba? benim de bir iadem olacak ta

Hocam benim boynerden siparişim iptal olmuştu 2 tane. Yüklenen puan geri alınmamış. Ben de 2 tane alışveriş daha yaptım. 10 a tamamladım yani. İptallerle birlikte 12 işlem oldu. Puanları da kullandım. Telefon etmedim Mhne

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.