Şimdi Ara

Para Çaldım... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çalınan parayla alınan evin zilini çalan çocuk günaha girer mi acaba?
  • Çalınan parayla alınan gitarla çalacağın şarkının "Maviye çalan gözleri vardı" şeklinde sözleri olsa nasıl olurdu ya da?
  • Artık pişmanlık duyup, ah çekmenin anlamı yok.

Kimseye haber vermeden git parayı yerine koy.

Unutma, Ya Rabb (c.c) affedicidir.

(:
  • Strange iyice coşmuşsun yine.
  • ah dostum ah

millet gemicikler alıyor

2 milyar dolar servet yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: UntouchablE

quote:

Orijinalden alıntı: .dolunay.

yazık seni yetiştiren aileye oğullarının hırsız olduğunu bilseler ne hissederlerdi.

iyi bir yorum değil bu. herkes yanlış yapabilir. önemli olan pişman olması, telafi etmek için bir şeyler yapmaya çalışması. ve bu çocuğun henüz 16 yaşında olduğunu da göz ardı etmemek lazım. senin düşüncenin aksine ben bu çocuğu tebrik ediyorum. çünkü yaptığını telafi etmek için yoğun çaba gösteriyor ve rencide edici yorumlar alma pahasına da olsa hatasını bu kadar insanla paylaşıyor

16 yaşında yapılacak hatalar arasında para çalma olmamalı yaptığı hatanın farkına varması onu affettirmez ceza evlerininde bi ton kişi var bu yüzden yatan onlarda hatasını anladı diyip çıkarmak mı gerekiyo (gerçi saolsunlar çıkarıyorlar) yada 16 yaşında adam öldürdüm pişmanım deyip çoçuk yapayım aldığım canın yerine bu dünyaya bi can vereyim demek gibi bişey bu

• Aldığın paranın üstüne bas. sonra ver yolda gördüğün birine . peşinden eyvallah de gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

ah dostum ah

millet gemicikler alıyor

2 milyar dolar servet yapıyor

Sen de burda iç geçirim,kendini tokatla ogamecii.
  • Niye korkuyosun ki.Çaldığın yöntemle geri koyacan parayı.Normal bigün gibi araba girince 10 lira alacan fişini kesecen adamın.

Sonra bi 10 daha koyup kendine fiş alacan.Günde 1 fiş alsan kendine 20 günde 200 lirayı iade etmiş olursun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UntouchablE

quote:

yazık seni yetiştiren aileye oğullarının hırsız olduğunu bilseler ne hissederlerdi.

iyi bir yorum değil bu. herkes yanlış yapabilir. önemli olan pişman olması, telafi etmek için bir şeyler yapmaya çalışması. ve bu çocuğun henüz 16 yaşında olduğunu da göz ardı etmemek lazım. senin düşüncenin aksine ben bu çocuğu tebrik ediyorum. çünkü yaptığını telafi etmek için yoğun çaba gösteriyor ve rencide edici yorumlar alma pahasına da olsa hatasını bu kadar insanla paylaşıyor

16 yaşında yapılacak hatalar arasında para çalma olmamalı yaptığı hatanın farkına varması onu affettirmez ceza evlerininde bi ton kişi var bu yüzden yatan onlarda hatasını anladı diyip çıkarmak mı gerekiyo (gerçi saolsunlar çıkarıyorlar) yada 16 yaşında adam öldürdüm pişmanım deyip çoçuk yapayım aldığım canın yerine bu dünyaya bi can vereyim demek gibi bişey bu

adamın canını geri veremezsin ama benim parayı koyma gibi bir şansım var.

• çok pis günah
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.