Şimdi Ara

Panasonic 50VT20 3D Plazma - Değerlendirmeler, Ayarlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
1
Favori
22.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burak reis

@ bons@i

oyun piyasası eskiden olduğu gibi playstation un tekelinde değil artık. o bakımdan ps4 ün çıkacağı tarih birazda bill amcaya yani xbox a da bağlı rekabet olduğundan elindeki teknolojiyi sony dilediği kadar uzun vadeye yayamaz.2011 de xbox yeni konsolunu tanıtırsa ? o zaman sony grubu bu duruma kayıtsız kalsında görelim

selam arkadaş

konu sapmasını istemiyorum ama yinede yazacam

sen bu yazdığını biliyorsunda SONY bilmiyormu

x box yeni bir ürün çıkarsın hatta 2011'e girmeden çıkarsın gerçek olan şu var yinede PS3 kadar performans elde edemez

bu durumda xbox oyun piyasasını elinde tutsun

bunu sana inat olsun seninle inatlaşmak için yazmıyorum SONY de olupta microsofta olmayan CELL işlemci var

not:SONY nin PS3 ün biraz daha piyasada kalması güvenmesinin sebeplerinden birise de sahip olduğu işlemci le yapabileceği bütün işlemleri işlemciyi geliştirmeden yapabilme performansına sahip olmasıdır

saygılar arkadaşım

• @ bonse@i

valla bende konunun sapmasını istemezdim ama yazmak durumundayım. sony benim bildiğimi tabikide biliyor, bildiği için kıvırıp duruyor. yok ps4 düşünmüyoruz, yok düşünüyoruz ,1 sene sonra ,3 sene sonra vs vs. oyun piyasası eski dönemdeki gibi elinde değil, mecburen kesin birşey söyleyemiyor. meşhur CELL işlemcisini gördük, görmeyede devam ediyoruz.cihaz neredeyse tarih anlamında görevini doldurdu mühendisler oyun firmaları hala CELL i çözememişler bak bak bak ne CELL miş bu böyle çözülmüyor. panel lerden neredeyse cuk diye tavşan çıkaracak duruma geldi teknoloji, hala CELL çözülemedi.kıytırık denen pc den bozma xbox oyunlarda daha stabil. ps3 tam bir fiyasko. BLU-RAY den başka bir numarısıda yok. oda şaibeli tabi, bende slim var, dedim projektörüme bağlar BD filmleri izlerim nerdee uçak gibi fan sesinden filme adapte olabilirsen ol.BD player görevini tam anlamıyla yerine getiremiyor,oyunlardada daha basit olan rakibine kafa tutamıyor,eee nerede bu CELL ?? yeni çıkacak xbox ps3 kadar performans elde edemez demişsin ? şuan xbox 360 daha fazlasını veriyor zaten, müthiş CELL işlemcili ps3 ü halt etmesi için yeni xbox a şuan için gerek yok bu arada ben ne ps3 nede xbox fanı vs değilim. sadece iki konsoluda kullandım o yüzden birşeyler yazabiliyorum. forumdan okuduklarım vs değil yani. neyse bu konu uzar gider yeride zaten burası değil. konu sahibi dostuma özürlerimi bildirip sizede iyi günler deyip ayrılıyorum

kal sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak reis -- 13 Haziran 2010; 13:05:18 >

• @burak reis

"yeni çıkacak xbox ps3 kadar performans elde edemez demişsin ? şuan xbox 360 daha fazlasını veriyor zaten"

herşeyi bu cümlen ile anlatmışsın

dahasına gerek yok

saygılar

Konu başlığı sahibi arkadaş harbiden kusura bakma
  • öncelikle yeni panelin hayırlı olsun benimde birkaç gün önce inceleme fırsatım oldu vt 20 yi ...hem samsung c8000,hem lg infinia hemde pana vt20 yi yanyana kurcalama fırsatım oldu ..

öncelikle vt 20 3d siz normal tv olarak renk doygunluğu,siyahlar,doğallık bakımından oldukça güzel tv..3d olayına gelirsek avatarı 2 kere xpand olarak izlemiş biri olarak vt20 nin 3d performansının xpand dan eksik bir tarafını görmedim (panasonicin demosu için geçerli 3d filmlerde nasıl bilemiycem) ..özellikle derinlik yerine(beklentim tv nin içine doğru olan derinlikti) avatarda perde önüne çıkan görüntü vt20 dede mevcut..ancak performans olarak etkileyici olsada kesinlikle uzun süreli kullanılamayacak kadar konforsuz..bu konuda xpand dan daha kötü geldi bana ki xpand avatardan sonra bile (2,5-3 saat)gözlerin kızarıp kanlanıyor...

diğer bir konu ekran boyutu normal tv için yeterli olsada 3d den performans sağlamak için çok çok yetersiz..50'' ten 3d performansı almak için 1,5-2m den seyretmek gerekir ki pratikte çok mümkün değildir..3d için en aşşağı 60'' hatta dahada büyük olmalı diye düşünüyorum çünkü 3d den aldığınız zevk ekran boyutuyla direk bağlantılı bir durum.bu yüzden 3d tv yerine 3d projeksiyon almak daha mantıklı...

ayrıca teknoloji aynı temele dayanıyor olsada vt20 de kullandığın gözlük samsungta yada lg de çalışmıyor aynı şey diğer tv ler içinde geçerli..3d gözlük anlamında panasonicten başka aktif shutter gözlük kullanamayacağın bununda maliyeti dahada arttıracağı anlamına geliyor..

samsungta ise trt kanalında hd olarak voleybol maçı vardı..kumandadan 3d özelliğini yazılımsal açıp gözlükle denediğimde pek fark göremedim..yada çok hafif ekranın içine doğru derinlik oluşmuş olabilir çok az fark vardı.vt20 deki demoyla alakası yoktu.tabi samsungun demosunda yada 3d kaynakta durum nasıl olur bilemiycem..infinia da ise 3d gözlüğü olmadığı için test edemedim..

kısaca 3d güzel bir özellik ama bir tv için olmazsa olmaz değil,daha gelişmesi,büyümesi ve özellikle gözlükten kurtulması gerek..şu aşamada hem satış fiyatı açısından hemde 3d kaynak azlığı bakımından normal bir plazmadan yada lcd den ekstra verilecek paraya değmeyeceğini düşünüyorum..bunun için biraz daha beklemekte yarar var...avantaj ve dezavantajları bakımından,

+ etkileyici 3d performansı
    + doygunluk,doğallık,siyah başarısı olarak normal tv olarak dahi oldukça güzel

- yüksek fiyat
    - 3d nin konforsuz ve uzun süreli kullanıma müsait olmaması
    - 3d kaynak sıkıntısı
    - 3d performansı için yetersiz boyut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi groll -- 13 Haziran 2010; 14:15:45 >

• CELL in çözülmediğini kim söylüyor!!

Tosh çoktan bitirdi o işi(Sony/IBM ile birlikte gidiyor bu proje ama üretici Tosh tur!)

Çok isteyen Tosh ZX1(CELLTV) alır ve paneli görür o zaman,ne manyak şeymiş diyede şaşırır,zira External Media Box
    diye PC nin çok gelişmişini yaptılar ve alet tam 8 tane HD1080p yi aynı anda işleyip açıyor ekrana

PS3 teki Chipset Tosh tur!! PS4 içinde Tosh Chipseti üretecek yada mevcut Chipset kullanılacak ama,bu olay doğrudan Sony ye bağlı bir şey,herifler
    gördüğüm kadarıyla PS3 ile bu gidişle daha çok giderler!!niye acele etsinki PS4 için heriflerin oyunlarına bakın hala ne
    kadar pahalı!!! üstelik hack edilmedi dolayısıyla bu işlerde Sony nin eline kimse su dökemez,zaten bu işlerin tüm
    hileli inceliklerinide zamanında Sony "icat etmiştir";sizin yaşınız genç ben size 70/80 lerden bahsetmiyeyim
    Sony bu yaw,şeytana papucunu ters giydirir!!
    Sony bu tür rekabette her zaman bir adım öndedir;son 30 sene böyle geçmiştir!!! Üretim olarak demiyorum zaten;diğer işlerde
    herkesi her zaman sollamıştır son 30 senede,kimse bunlara kafayı takmasın lütfen!

++

Bonsai;Pixel orbiter;Pio da vardır aslında ve bu sistem en güzel Pio da çalışıyor!
    Pany dekide benzer sistem ve bu heriflerin sürekli yazdığım gibi tek pazarı USA!!!
    dolayısıyla oradaki kullanıcıları bir şekilde kaçırmamak gerekiyor;PDP leri Amerikalılar
    aslında sadece "FILM" izlemek için kullanıyorlar ama elbette Gamer larda var,dolayısıyla
    böyle korkunç büyük bir pazarda,kullanıcıya cazip gelmesi için bazı özellikler ilave edilir!

Ancak PDP lerde Burn-in/SCreen/Image-retention riski Pio da olsa "hala" mavcuttur!

+

SD ler içinse milletin aklı-gözü hala CRT lerde kalmış ama bu panel tip TV ler SD için teknik yapıda olmadığını
    hala insanlar kabul etmek istemiyor

+
    -Japonya da 3x2p paneller zaten 2006 yılından beri vardır;hatta çok gizli seçilmiş 100 Ailenin evinde bu yayınlar özel olarak
    vardır sadece çıkış tarihi değişiyor;ilk verilen zaman 2020/25 idi sonra geri çekildi v.s

-PS4 "hazır" depoda bekliyor yukarıda anlattım bazı durumları;Sony işini bilir
    Kimse pazardaki PS3-XBox v.s işini boşuna tartışmasın,bunlar işlerini iyi bilirler!

-Gözlüksüz paneller için çalışmalar Sharp/Sony/Pany ve sanırım hepsinde devam ediyor,burada sorun Modül maliyeti,çünkü fiziki olarak
    bit kadar ekrandan çıplak gözle 3D efektini doğru ve olması gerektiği gibi algılamayazsınız;okuduğum kadarıyla bir kere "gözü yanıltmak/aldatmak"
    gerekiyor!!! dolayısıyla bunun en pratik yoluda ebatı çok büyütmekten geçiyor ve tabiki yakında izleyeceksiniz ve böylece sahnenin içine
    gireceksiniz bunun içinde en az 60"/70" ve daha büyük paneller gerecektir!

Buda bugünkü Modül Substrate ebatları itibarıyla aşırı pahalı bir maliyettir!!!
    AUO/Taiwan ise bildiğim kadarıyla ilk nesil "Lenticular" Modülü üretti bile,bununla 3D efektileri ve daha ileri görüntüler üretilebilecek,
    sanırım Polimer-cam esaslı veya tamamen polimer esaslı Modüller olacak bunlar!

-Dolayısıyla kimse boşuna bir şeyleri şu gün gelecekmiş diye beklemesin ve elindekinle yetinsin üreticiler sizin sandığınızdan çok daha
    zeki ve cindirler!!!
    Bu heriflerin deposunda 10/20 yıl sonra çıkacak bir sürü ürün vardır!!!

Selamlar

• Sn.groll selamlar

-Bugün çeşitli şeyleri tartışırken sadece "bugün" için konuşmak gerekiyor zira herifler yani üreticiler o kadar hızlıki bu aralar
    6 ayda bir seri 1 senede sistem filan çıkarıyorlar,takip etmek imkansız gibi!

-"Bugün" için 3D de en iyi ve başarılı çözüm Pany VT2x lerdir!! dediğim gibi "bugün için"! ama 1 sene sonra durum değişir
    Mantık ve birazda teknik olarak baktığımız zaman PDP lerin bazı konulardaki TFT-LCD lere göre bir adım önde olmalarının
    avantajınıda taşıyor Pany ler ve LGE ile Samy ler;örneğin Samy de çıkardı iki ebat 3D PDP ve yakında onuda göreceğiz,
    sanırım TR ye 63" olan ebat gelirse;50" ebatlı bir panelden daha başarılı olacaktır;ama USA da 65"3D VT25 vardır bu arada!

-Ebat hem gözlüksüz vede gözlüklüde çok önemli ve ben bunu ilk baştan dile getirmiştim ve örnek olarakta 65"/70" vermiştim
    hatta ne kadar büyük o kadar iyi!!

-Uyanık üreticiler pazardaki kavgadan dolayı ve ....yaw biz ne versek piyasa yutuyor..... zihniyetiyle vede bunu destekleyecek CNet/HDTVTest
    Trustedrew.yok bilmem ne Sitesi sallama/yemleme desteğiylede mallarını çok rahat satıyorlar
    USA pazarı ise ne versen aynen yutuyor!!

++

p.s;Beyler Site bende 2 gündür çok ağır yine??? şu msh örneğin 40sn de gönderdim!sayfa açılış/geçiş v.s çok ağır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 13 Haziran 2010; 14:20:24 >

• Arkadaşlar bir durumu açıklamam gerektiğini düşünüyorum. Ben bu paneli 3dtv almak için almadım. Yani 5 senelik pioneer plazmamdan sonra iyi bir Yeni panel alma kararımı zaten vermiştim. Özellikle bluray film ve ps3oyunlari için son olarak bu panelde karar kıldım. 3d si de benim için artı bir özellik oldu. Benim görüşüme göre de 3d performansları 3-4sene içerisinde daha iyi olacaktır. O zaman da salondaki pioneer imin yerine 60 inç veya üzeri bir panel alırım diye düşünmüştüm. Alacağınız hangi teknoloji olursa olsun, yeni ve daha iyi performanslısı bir sonraki sene için hazırdır zaten. İphone 4 te ön ve arkada birer kamera konmuş....apple 3g iphone lara kamera koymayı akıl mı etmedi...pazarlama stratejisinin bir sonucu muydu...cevap çok açıktır bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paulbroke -- 13 Haziran 2010; 16:09:26 >
  • selam üstad

dediklerine aynen katılıyorum üreticiler tabiri caizse sineğin yağını çıkarmadan yeni teknolojileri piyasaya sürmüyorlar sadece sürmüş gibi yapıyorlar...kağıt üzerinde tepki süresini düşür,kontrastı arttır,kasayı cilala boya al sana yeni seri tv alan kesimin ezici çoğunluğu hala dizayn,kağıt üstündeki sallama değerlere bakıp tv aldığı sürece ne bu çekik gözlülerin teknolojisi biter nede yeni serileri sona erer..olan pioneer,sharp,tosh gibi ''teknoloji üreten'' firmalara olur...koreliler bu işi önceden çözdü şimdi pazar payları açık ara birinci....bunlar florasan yerine led koyup led tv diye yutturmadılarmı millette bunu yedi halada yemeye devam ediyor...böyle olduğu sürece olan ''dürüst üreticinin'' pazar payına olur...

@paulbroke

kardeş hayırlı olsun tekrar aldığın tv oldukça güzel ..ben 3d nin henüz erken olduğuna şu anda bu teknoloji için yüksek meblağlar ödenmemesi gerektiğini en azından biraz daha beklenmesi gerektiğini söyledim...burdaki yazılanları forum içinde ve dışında yüzlerce insan takip ediyor ve bunlar içerisindede onlarca insan burdaki yazılara göre deneme imkanı olmadan tv alıyor..buna dayanarak bizde tecrübe ve görüşlerimizi objektif olarak bildirmek durumundayız...yoksa kimse size neden aldın diye sorma lüksüne sahip değil,para senin mal senin

• Merak etmeyin fiyatlar çok kısa sürede düşer herifler zaten sürekli seri/model v.s zırt-pırt çıkarttıkları için fiyat düşüşleride
    kaçınılmaz olarak daha kısa sürelerde gerçekleşecektir!!

Ancak Pany/TR yapılanması çok kötü ve ben geçen seneden beri bunu dile getirip çok ağırda eleştirmiştim,umarım beni utandırırlar da demiştim
    ama tık yok bunlarda!!
    Belliki işi götürecek ekip hikaye!! Tekofaks tan da transfer hiç yapmadılar!(halbuki bu çocuklar bekliyordu!!) ayrıca kurulan ekipte bu işte nanay
    oldukları aşikar

DH sayesinde mal satıyorlar+birde Panasonic in mirasını yiyorlar!!

Gerçi Pany/Avrupa yapılanması ve ürün çıkarımı v.s oralarada da zayıf!!

++

• konu dışınsa olucak ama Can Abi'yi bu konuda yakalamışken kaçırmak istemedim.Albani üstadım arkadaşımız PS3 ve xbox360 tartışmasında cell işlemcşnin tam olaeak çözülmediğini söylemiş ve bj oyun firmaları tarafından söylenen bir durum.Mesela multiplatform oyunlarının (ps3,xbox360 ve pc ye çıkan oyunlar) büyük kısmında xbox360 ps3'ten üstün ve oyun firmaları hep cell işlemciyi tam olarak çözemediklerini ve onun için ps3 için oyun yapmanın zor olduğunu söylüyorlar.Fakat ps3'ün exclusive oyunlarıda bir başka oluyor o da ayrı mesele.Ama toshibanın cell işlemcili lcd tv sinde olay tamamiyle bitmiş durumda.Albani üstad bend ve bu durumu belirten arkadaşta bu adamların yalancısıyız.
  • albani üstad birazda konsol bölümüne takılsan yaw.Orada cell in mimari tosh dedim bi dayak yemediğim kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

konu dışınsa olucak ama Can Abi'yi bu konuda yakalamışken kaçırmak istemedim.Albani üstadım arkadaşımız PS3 ve xbox360 tartışmasında cell işlemcşnin tam olaeak çözülmediğini söylemiş ve bj oyun firmaları tarafından söylenen bir durum.Mesela multiplatform oyunlarının (ps3,xbox360 ve pc ye çıkan oyunlar) büyük kısmında xbox360 ps3'ten üstün ve oyun firmaları hep cell işlemciyi tam olarak çözemediklerini ve onun için ps3 için oyun yapmanın zor olduğunu söylüyorlar.Fakat ps3'ün exclusive oyunlarıda bir başka oluyor o da ayrı mesele.Ama toshibanın cell işlemcili lcd tv sinde olay tamamiyle bitmiş durumda.Albani üstad bend ve bu durumu belirten arkadaşta bu adamların yalancısıyız.

arkadaşım çözülememe olayının biraz dışına taştığınızı düşünüyorum

neden:

oyun yapımıcıları PS3 e oyun yaparken zorlandıklarını vede sebenin CELL işlemcinin çözülememesi değil mimari yapısına tam uygun oyun yazılamamış olmasıdır.Yani alet tam olarak kullanılmıyor.

PS3 ilk çıktığı zaman oyun yapımcıları şunuda açıklamıştı: tam PS2 nin işlemcisini tam olarak kullanmaya başladığımızda PS3 piyasaya sürüldü diye ver yansın edildi.

Senin anlayacağım CELL işlemcisini tam zorluyacak bir teknoloji daha olmadığı için çözülemiyor deniyor.Yoksa aletni kapasitesi belli.

Sen xbox dan bahsediyorsun xbox intel işlemci kullanmaktadır hatta intel firmasına PS3 işlemci yaptıracaklarını açıkladır bir müddet sonra bunu iptal edip IBM ile anlaştı Tosh a ürettirdiler Albanez ustanın dediği gibi.

Bunun yanı sıra Sony baktı ki bu iş farklı boyuta taşınacak ATİ ile olan ekran kartı anlaşmasını iptal edip nvida firamasına yaptırdı.

olaylar birbiri ile bağlantıdır.Hepsi birbirini tetikledi.

-------------------------------------

bir şey daha anlatayım "CRYTEK" firması crysis de kullanılan "cryengine" oyun motorunu yaptı.Çıktığı zaman devrim niteliğinde idi öyle adlandırılıyor idi aksini demiyorum ancak adamalar dediki
    " biz CELL işlemciyi çözdük"

hangi anlamda çözdün

kullanmayı başardın isen eyvallah ama bu çözmek değildir ki

hatta bir çok oyun firmalarını dağıttılar ve sonra sesleri bu konuda sessizce kesildi.
    Albanez ustanın CELL i tosh cözdü cümlesinde kast ettiği farklı bir konudur.Dediğide doğrudur.

PS3 ünün kullandığı ram/ekran kartı/ vede işlemcinini algoratim yapısı piyasadaki ram/ekrankartı/işlemci lerden farklı olduğu için hala ve hala PS3 oyun yapımcıları sıkıntı çekmektedir.Yani xbox a uyarladıkları oyunu tam olarak PS3 e uyarlıyamadıkları için senin dediğin gibi multiplatform oyunları daha sitebil gözüküyor.
    o yüzdendirki senin exclusive dediğin oyunlar ps3 de daha iyidir.

Bu arada şunuda hatırlatmak isterim Tosh'un kendi panellerinde CELL işlemciyi tercih etmesi bu işlemcinin sırlarla dolu olmasından çok inamayacağnız işlemeleri yapma performansıdır.tahminimce Tosh'un bu işlemci üzerinde gidecek daha çok yoluvar.

gelelim tekrar xbox a

xbox ta intel işlemci kullanılıyor demiştim bu zamandan üretilen intel bırak 8 çekirdekli işlemcileri sahip olduğu sıtandat algormatik yapısı ile CELL işlemcilerin yanında hadi biraz insaflı davranıyım CELL işlemcinin yanında 4 çekirdekli gibli kalıyor en büyük fark mimari yapıdan geliyor.

daha nekadar anlatsam_?????

CELL deki 8 işlemciye Tosh ayrı ayrı işi aynı anlamda yaptırıyor ancak oyun yapımcıları bir oyunda 8 çekirdeği birden tam olarak kullanacak bir oyun yazamıyorlar çünkü sahip oldukları prog.vesaireler yetersiz kalmaktadır.

vede bunun için dahada zaman vardır

umarım biraz yardımcı olmuştur.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bons@i -- 13 Haziran 2010; 23:46:13 >

• bons@i neticede dediklerimden farklı bir şey dememişsin multiplatform oyunları xbox360 da daha iyi gözükmüyor daha iyi Cümleme dikkat edersen PS3'ün exclusive oyunları demişim, bunu anlamı yalnızca PS3'e çıkan oyunlardır ve sen bu oyunlar sanki xbox360'a da çıkmış ve PS3 te daha iyiyimiş gibi belirtmişsin Toshiba cell işlemciyi bildiğim kadarıyla bir tek tv de kullandı ve o tv de galiba daha satışa çıkmadı (bu konunun ustası Albani'dir yakında cevaplar zaten ) Albani üstad bu cell olayında sony konsolda kullandı, tosh lcd tv ve duyduğum kadarıyla laptoplarında kullanıcak ileri ki zamanlarda pazarı bu şekilde falan paylaşmaları söz konusu olabilir mi acaba? Eğer böyle ise IBM ne yapıcak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 14 Haziran 2010; 0:35:16 >

• ZX1(CELLTV) Avrupa ve USA/Japan/Canada v.s çoktan çıktıda fiyatı Araba parasına yaw

Hatta ben bir Tosh kullanıcısının Almanya da bir Sitede imzasında bunu gördüm herif harbiden almış+imzasında
    ki SV685 içinde "My favorite" demiş nedense ya Birayı çok çekti,Favorite diye ZX1 i seçeceğine SV yi seçti
    yada benimde kullandığım SV yi CELLTV den daha iyi bulmuş dersem buda mümkün değil,yani benim SV süper ama
    ZF355 i geçemiyorki!!o zaman bu herife göre CELLTV de ZF355 gerisinde kalıyor

Ülen bende karıştırdım o Biracı Alman gibi;neyseki benim kafam ayık

Korhan Beye elli defa yazdım benim iade ettiğim ZF mi geri gönderin diye;çünkü Motionhandling hastasıyım ben!!! bunuda dünyada en iyi yapan
    panel "hala" ZF355 tir

++
    CELL TV yi açıkça izlemedim bilmiyorum,yorumlarınıda görmedim!
    Ama bildiğim en büyük esprisi herifler External bir MediaBox yapmışlar(sanırım bunun bilgilerini geçmişte benim Tozh ZF355 başlığında birileri vermişti!!)
    Cell Processor+Özel Tosh Chipset v.s ile herifler acaip bir PC gibi bir sistem üretmişler ve bütün espri buradaki PC nin gücü diyebiliriz!!!
    Çünkü sistem dediğim gibi en yüksek Bit-rate değerlerinde 8x1080p işleyip panele açabiliyor sorunsuz olarak

+

• abicim bilgiler için sağol yanlış bildiğimiz bir şeyi daha öğrendik.Bu arada konunun iyice sapmasında başrollerden birisi olduğum için konu başlığını açan arkadaştanda özür dileyelim Ne yapalım bizim pioneer kuro PS3 teki 3D oyun demolarını oynatmayınca kıskanır olduk Panasonic 50VT20 3D Plazma tv yi
  • Jack olayı sanırım çaktın,gerisi hikaye,boşver polemiğe girmeyi,ayrıca Paul de yanlış anlamış sankim benim yazdıklarımı dolayısıyla konudan da
    çıkmamak için o msg larımı kaldırdım,bu arada senin kafan takılırsa bana SV/SL bağlığından yazarsın!!

++
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

Bu arada konunun iyice sapmasında başrollerden birisi olduğum için konu başlığını açan arkadaştanda özür dileyelim Ne yapalım bizim pioneer kuro PS3 teki 3D oyun demolarını oynatmayınca kıskanır olduk Panasonic 50VT20 3D Plazma tv yi

Özür dilenecek hiç bir durum yoktur, zaten de olmasın..bu konu benim tapulu malım değil...hepimiz bilgilerimizi yenilemek veya artırmak için bu köşelerde yazıyoruz. Eğer bir kıskanma sırası varsa, Kuro sahipleri son sırada gelmeli İnan bana 5 sene önceki Pioneer imde bile kıskanılacak çok marifet var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paulbroke -- 14 Haziran 2010; 22:34:00 >

• Merhaba arkadaşlar,

Ben elimdeki PANASONIC TX-P50VT20E 3D Tv yi satıyorum. Alalı daha 15 gün oldu ama daha aldığım gün geri vermeyi düşünmüştüm, maalesef geri almadılar. Bunun yerine SAMSUNG almayı düşünüyorum. SAMSUNG da bütün görüntüleri 3D te çeviren özel bir çip var çünkü, REAL 3D olmasa da bu benim hoşuma gitti. o yüzden Panasonic' i satmayı düşünüyorum. Gittigidiyorda satışa çıkardım. ilgilenen olursa linki aşağıda veya cepten bana ulaşabilirsiniz 0538 4380232

http://urun.gittigidiyor.com/Panasonic-Viera-3D-Tv-TX-P50VT20E_W0QQidZZ28285004

• quote:

Orijinalden alıntı: Tufan74

Merhaba arkadaşlar,

Ben elimdeki PANASONIC TX-P50VT20E 3D Tv yi satıyorum. Alalı daha 15 gün oldu ama daha aldığım gün geri vermeyi düşünmüştüm, maalesef geri almadılar. Bunun yerine SAMSUNG almayı düşünüyorum. SAMSUNG da bütün görüntüleri 3D te çeviren özel bir çip var çünkü, REAL 3D olmasa da bu benim hoşuma gitti. o yüzden Panasonic' i satmayı düşünüyorum. Gittigidiyorda satışa çıkardım. ilgilenen olursa linki aşağıda veya cepten bana ulaşabilirsiniz 0538 4380232

Dostum merhaba,

aldığım gün geri vermeyi düşünmüştüm diyorsun

sebebi nedir acaba gönlüne yatmayan ne oldu paylaşırsan seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tufan74

Merhaba arkadaşlar,

Yapma, kıymaaa:))
    Şaka bi yana 3 hafta öne bende Samy nin 46c8000 modeli vardı..ilgili topic te neden geri verip Pany 50vt20 aldığımı anlattım.
    Ben şerit değiştirdim, şimdi de sen karşı şeride geçiyorsun...hadi bakalım hayırlısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paulbroke -- 19 Haziran 2010; 12:38:47 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.