Şimdi Ara

Packard Bell Easynote Ts44Hr ( Arıza )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bende TS44HR marka bir laptop var ve yaklaşık 1.5 yıldır Nvidia Geforce GT 540 marka ekran kartı bozuk.

Bir tanesi bu diğeri ise 128 lik ekran kartı var.

Benim sorum şu, Anakart ile tümleşik olduğu için Nvidia olan ekran kartını nasıl yaptırabilirim? Bir kaç kişiye sordum, Ekran kartını sökebiliriz ama başka bir tane takmaya çalışırken ayaklarında sorun olabilir dendi.

Şuan laptop ile oyun falan oynayamıyorum, Var mıdır bir önerisi olan? Yoksa Çöp mü?

Not : Packard Bell sayfasına da açtım konuyu ama burada daha fazla görür ve yardımcı olur diye düşündüm.

• Önerim ekran akrtı tamirici yaptıracaksanız ya çok profesyonel bir yer bulup buraya yaptırmanız yada kendi servisine göndermeniz olur. Bunlar dışındaki yerler malesef böyle bir işlevi tam yapamayabilirler. Yalnız şöylede bir şey var 540 baya eski ve performansı artık biraz azalmış bir kart bu nedenle bütçenizde varsa yeni laptop alıp hiç bununla uğraşmamanız (çünkü ekran akrtı söküp takmak yüksek sıcaklıklarda yapılan zor ve masraflı bir iştir.). Dediğim gibi bütçenizde varsa yeni bir bilgisayar almak daha kolay olacaktır. Yinede seçim sisizn.
  • Teşekkür ederim, ilgilenip yazdığın için. Haklısın makine 4-5 yıllık, yenisini almakta fayda var...

Ama ilk Dizüstü'm kıyamıyorum atmaya :) Bu yüzden tamir edilebilir mi diye düşünüyorum, sonuç olarak 1.5 yıldır arızalı ve 1 küsür yıldır hiçbir yapılma işiyle ilgili araştırmadım. Belki yeni anakart vs takılır diye düşündüm... Ama zor tabi dediğin gibi, her yer yapamıyor...

Çok teşekkürler tekrardan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjYiGiT44 -- 20 Ocak 2016; 13:25:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjYiGiT44

Teşekkür ederim, ilgilenip yazdığın için. Haklısın makine 4-5 yıllık, yenisini almakta fayda var...

Ama ilk Dizüstü'm kıyamıyorum atmaya :) Bu yüzden tamir edilebilir mi diye düşünüyorum, sonuç olarak 1.5 yıldır arızalı ve 1 küsür yıldır hiçbir yapılma işiyle ilgili araştırmadım. Belki yeni anakart vs takılır diye düşündüm... Ama zor tabi dediğin gibi, her yer yapamıyor...

Çok teşekkürler tekrardan :)

Rica ederim bende ilk bilgisayrımı atarken çok üzülmüştüm ama yapacak da birşey kalmıyor bazen :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.