Şimdi Ara

Oyuncu Monitörü tavsiyesi 2 marka arasında hangisi alınmalı AOC VS SAMSUNG ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar monitörümü değiştirmeye karar verdim cs go gibi oyunları fazla oynuyorum LOL, PUBG, CSGO, rpg içerikli oyunları fazla oynuyorum hangi marka yı önerirsiniz, samsung genelde oyuncu olarak iyi diyorlar ancak cs go da oynayanlar çoğu aoc kullanıyor sebebini anlayamadım global oyuncuları esporcular çoğu aoc kullanıyor uygun olduğu için mi anlamadım. Samsung LC24RG50FQMXUF Bu modeli inceledim samsung da hdr var diyorlar ama bunun özelliklerinde hdr yok AOC C24G2U/BK 23.6" 165Hz 1ms  bu aoc 400 tl daha fazla ama en son çıkan modeli sitesine baktığımda öyle gözüküyor sizce bu 2 üründen hangisini almalıyım yada tavsiyeniz ne olur bütçem 1600 en fazla 1700 olur.

MSI OPTIX G27C5 FHD 27 VA 165HZ 1MS https://www.hepsiburada.com/msi-optix-g27c5-fhd-27-va-165hz-1ms-hdmi-dp-curved-gaming-monitor-p-HBV0000128ZAN?magaza=Hepsiburada

Arkadaşlar bir ekleme yapacağım bu ürün 24.07.2021 bu güne özel yüksek indirimde %40 varan bir indirim söz konusu 1000+ 100TL indirim VISA İLE ALISVERİSE 50 TL İNDİRİM %32 HEPSIBURADA INDIRIMI TOPLAMDA %40 VARAN INDIRIM OLDUĞU İÇİN 2 markadan vazgeçtim bunu bu fiyata bir daha alamam visa ile aldıgım zaman ek 50 tl indirim ile 1850 tl ye kadar düştü 6 ay taksitli fiyatı aynı sizce bu ürün nasıl kullanan yada eksisi artısı bilen varmı MSI her zaman kaliteli ürünler yapıyor fikirleriniz nelerdir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedNeX -- 24 Temmuz 2021; 12:33:59 >

• Kesinlikle Samsung monitor önermiyorum eğer maddi ve manevi mağdur olmak istemiyorsanız. Benim 6 günlük monitorde (32 in Odyssey G7) 2 ölü piksel çıktı Samsung Hukuksuz olarak 5 piksele kadar değişim yapmayacağını söyledi. Beni maddi ve manevi olarak çok yordular bende Tüketici Hakem Heyetine başvurdum sonucunu bekliyorum.

Samsung Monitor veya Televizyon alırken çok dikkat edin ürün elinizde kalabilir ya da sizi böyle uğraştırırlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.