Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • key geldı ınmeye başladı.uzun zamandır heyecanlandıran tek oyun benı
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    bilgi için çok teşekkürler hocam, sayenizde farkettim indirmeye başladım. 6.50gb olmuş gereken yer sanırım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeito -- 30 Nisan 2016; 15:06:59 >
  • mikimmil bi hibir
  • Satın alanlara geldi değil mi Keyler?
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    evet geldi.işin kotu yanı play cıkıyo basıyosun ekrana gıdıyor serverlar kapalı dıyor haftasonu açsaydı pre order yapanlara ıyı olurdu
  • g2a dan bugün aldım oyunu . Keyler oyun çıkınca gelicek sanırım. Erkenden betaya key alarak girmek mümkün değil anladığım kadarıyla.
  • Ben bu oyunu almayi dusunuyorum ancak cezayirde calisiyorum. Sorum su olacak. Lol de 100-110 civari ping aliyorum normal sartlarda nette sorun yoksa. Bu oyunda sa ayni civar ping alir miyim? Bir de ilk odemeyi yaptiktan sonra herhangi bir odeme gerekecek mi? Ben oyunlara para odemeyi svmiyorum surekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ksk_mehmet K kullanıcısına yanıt
    aynı pingle oynarsın buyuk ıhtımal.oyuna bır kez para verıyorsun gelıcek butun yenı karakter ve harıtalar ucretsız olucak
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    pre order yapanlara 2 key geliyor bı kendıne bır arkadaşına ancak oyle bulabılırsın
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Aynen üstat ben de g2a den aldım. 2 gün geç oynayacağız. :( ama çok daha ucuza almış olduk değer yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûiji

Aynen üstat ben de g2a den aldım. 2 gün geç oynayacağız. :( ama çok daha ucuza almış olduk değer yani :D

Aynen sikinti yok

Uzun zamandir beni heycanlandiran hiçbir oyun olmadi taa ki overwatch a kadar uzun süre oynayacağım hele bi çıksında
  • arkadaşlar bildiğimkadarıyla pre order yapanlara 2 key geliyor..diğer keyi kullanmayacak olan varsa alabilirim..çok dua ederim valla.. :)
  • Oyunu deneyen var mı ? Kişiselletirme ,loot sistemi mevcut mu ? Karakter gelistirme olayı var mı ? Yoksa team fortress gibi gir cık mı ?

Black ops 3 gibidir umarım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SdRYmZ

arkadaşlar bildiğimkadarıyla pre order yapanlara 2 key geliyor..diğer keyi kullanmayacak olan varsa alabilirim..çok dua ederim valla.. :)

Mucize istiyorsun şu an. Forumdan 1-2 kişiye mesaj attım acaba olur mu diye de keyleri hep arkadaşlarına vermişler doğal olarak.
  • Key arayan arkadaşlar aşağıdaki linkte key dağıtanlar oluyor. Çeşitli yarışma benzeri şeyler yapılıyor.

https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/4h0ro2/open_beta_spare_key_giveaway_thread/
  • Yûiji kullanıcısına yanıt
    O kod open betaya erken erisim icin sanirim.Open beta herkese acik olacak diye okumustum bir turk sitesinde bilen aciklik getirirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captainflint

O kod open betaya erken erisim icin sanirim.Open beta herkese acik olacak diye okumustum bir turk sitesinde bilen aciklik getirirse sevinirim.

Oyunu ön siparişle alanlar open betaya 2 gün erken erişecek. Normalde beta 5'inde ama önsipariş verenler 3'ünde oynamaya başlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûiji -- 1 Mayıs 2016; 18:48:53 >
  • Yûiji kullanıcısına yanıt
    yani oyunu alsakta almasakta open betada oynayablieceğiz öylemi?
  • captainflint C kullanıcısına yanıt
    Evet ayın 5'inde alan almayan herkes oynayabilecek. Bu key olayı sadece ayın 3 ve 4'ü için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûiji -- 1 Mayıs 2016; 18:49:17 >
  • g2a'den alanlar toplam vergi falan kesintiyle ne kadara aldılar ? birde shield kullandılar mı ? herhangi bir sıkıntı çıkmaz ise bende oradan alıcam sonuçta 200tl'ye satılıyor o premium olayı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.