Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce deneyen var mı hiç oyunu yorumlarını falan paylaşsa bizimle ? bende açık betada deneyip g2a'den almayı düşünüyorum ama neden böyle ucuza satılıyor orada anlamış değilim
  • vayy arkadaş hepinizin mi overwatch oynayacak arkadaşı var.?? hiç mi boşta key yoktur yahu..
    tam ödemeyi onaylarken bir anda birisi aklımı çeldi, denemeden almayayım dedim..şimdi oyunu deneyemiyoruz iyimi :(
  • Arkadaşlar pre-order alan varsa open beta early access için arkadaşına verilen keyi gönderen olursa çok makbule geçer.Malum vizeler çok kötü geçti süper moral kaynağı olurdu
  • g2a hala keyleri dağıtmadı bu nasıl iş arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRECRUIT -- 3 Mayıs 2016; 0:12:22 >
  •  Overwatch [ANA KONU]

Overwatch'a 226mb büyüklüğünde yama geldi Erken Erişim olan arkadaşlar güncellesin bir an önce smile emoticon

Gelin 2 lafın belini kıralım ayrıca:http://turkow.com/forum/
  • OW lisansı bulunamadı diyor oyunu açınca. Battle.net shop tan aldım bi de ne alakaysa. Ben mi yanlış yapıyorum acaba beyler?
  • Jeito kullanıcısına yanıt
    aynısını bende de diyordu çözüldü aç kapa battle neti sonra girerken failed yazdı bekledim
  • bize bir key verecek varmıdır forumdan. çok makbule geçer. deneyelim bir oyunu.

gerçi yarın herkese açılıyormuş sanırım. 5 günlüğüne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 3 Mayıs 2016; 7:26:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRECRUIT

g2a hala keyleri dağıtmadı bu nasıl iş arkadaş

Oyun cikisindan sonra keyler verilecek sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım ne oynayan var ,nede oynayıp beğenen .

• Betayı sabah 3'ten 6'ya kadar oynadım. Bundan önceki betayı da birkaç gün oynamışlığım vardı arkadaşın hesabından, biraz aşinaydım yani oyuna. 7 level olabildim 3 saat içerisinde.

Oyun genel olarak güzel. Grafikler hoş, herolar güzel, oynanış eğlenceli. Bilgisayarınızı kasacak bir sistem gereksinimi yok, sanıyorum çoğu kişi rahat şekilde sabit 60 fps alacaktır.

EU servarlarında Türkiye'den 50-60 arası ping alınıyor. İdeal denemez ama kötü de değil. Oynanışa çok etki ettiğine şahit olmadım. Ekranımda görmediğim hero tarafından vurulduğum ya da mermilerimin gitmediği olmadı. Superonline fiber kullanıyorum, TTnet kullanıcıları da bilgi verirse güzel olur oynayacak arkadaşlar için.

Şimdilik betada baş gösteren iki sorun var: 1- Takım içerisindeki hero dağılımı 2- Takımların dengesizliği

İlk olarak herkes haklı şekilde eğlenceli herolar ile oynamak istiyor. Böylelikle takımda 2 Tracer 2 Genji gibi saçma seçimler görebiliyorsunuz. Support ve tank oynayan genelde çok az, genelde support olmayan maçlarda ben o rolü oynamaya çalıştım ama kabiliyetsiz olduğum için pek görevi yerine getirebildiğimi söyleyemeyeceğim. Güzel support oynayanlara hakkı veriliyor ama, maçın sonunda 6-7 commend alıyorlar temiz şekilde. İyi support oyunun gidişatını epey etkiliyor gerçekten.

Aynı başlık altında takım içerisinde sürekli hero değişimi olduğunu görüyorsunuz. Daha oyun oturmadığı için insanlar kendilerine uygun heroları bulmaya çalışırken maç bitmiş oluyor genelde. Tabi oyun daha bir günlük, bunlar rank sistemi ve levellar oturduğunda aşılacaktır. Ben hero olarak Mcree, Widowmaker ve Hanzo ile iyi oynadığımı fark ettim. Aim'im fena olmadığı için kötü iş çıkarmadım bu karakterler ile. En fazla frag Widowmaker ile aldım, sanırım 35 civarıydı. Toplam 3 kere play of the game alabildim. Tank olarak da Reinhardt'ı tercih ediyorum. Payload görevlerinde çok işe yarıyor kalkanı ile, çok kill alamazsınız ama takımınıza katkınız çok büyük olur. Oyunda büyük bir Roadhog tercihi var ama ben pek ısınamadım kendisine. İyi kullanan epey etki ediyor ama maça.

İkinci olarak ise benim oynadığım maçlar genelde dengesiz geçti. Atıyorum 10 maç yaptıysam en fazla 3 tanesi çekişmeliydi. Diğerlerinde ya çok çabuk kazandık ya da çok çabuk kaybettik. Bu da yukarıda bahsettiğim durum ile alakalı tabi, daha oyun çok yeni. Bunlar vaktiyle aşılacaktır.

Şimdilik aklıma gelen bunlar, sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım. Açıkçası verdiğim paraya değecekmiş gibi duruyor, oynadığım süre içerisinde zerre sıkılmadım. Tavsiye ederim.

• Arkadaş güzelce özetlemiş, ben de birkaç birşey ekleyim. Takımların dengesizliği oyuncular karakterleri ve haritaları öğrendikçe düzelir, tabi tam anlamıyla denge beklememek lazım. Competetive maçlar zaten daha ciddi geçeceği için çok bir sorun olacağını sanmıyorum. Oynanışı gayet güzel çok çabuk sıkmaz, karakter çeşitliliği fazla olduğu ve oyunun genel yapısı hızlı geçtiği için.

Gerçi ben mi şanslıyım bilmiyorum ama birkaç oyun dışında gayet çekişmeli maçlara denk geldim. 2 taraf da tank-support dengesini koruyunca güzel olaylar oluyor.

Oyun modları fena değil, ilerde birkaç yeni harita ve oyun modu kesin eklenir.

Kısaca oyun zevkli, team/fast based shooted seviyorsanız bir deneyin ayın 5'inde.
  • açık beta olacak mı?
  • Ayın 5'i open beta için oyun daha indirmeye açılmadı değil mi arkadaşlar?
    Şöyle yazıyordu sitesinde:
    Step 1: Download and install the Battle.net desktop app, if you haven't already, and launch it.
    Step 2: Create a FREE Battle.net account, or log in with an existing account.
    Step 3: Click the "Overwatch" icon, located on the left-hand side of the Battle.net desktop app.
    Step 4: Select your region from the drop-down menu, then click "Install" to begin the installation process.
    Step 5: Once installed, click "Play" to begin!

Hazırlık için önceden indireyim dedim ama bekleyeceğiz sanırım.
  • Battlefront gibi çabuk sıkar mı acaba ? Kısıtlı modlar olmaz umarım..kişiselleştirme durumu var mı ?

• furandor kullanıcısına yanıt
    Level atladıkça container açıyorsun, içinden değişik skinler, replikler vs çıkıyor. Yani evet kişisileştirme var.

Sabahtan beri lvl13'e tırmadım, bir an önce 25 olup ramkeda devam etcem. Orda birlikte oynamak isteyen varsa eklesin beni. Battletag imzamda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 3 Mayıs 2016; 20:55:19 >
  • Beler Call of Dutı gıbı sıngle playerı var mı?

• Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Bir çok kişi sevmez ama black ops 3 de ki kisisellestirmeyi çok sevdim ben..silahların eklentileri skinleri armor vs..

Umarım bununda yelpazesi geniştir.

• Oyun betada olmasına rağmen oldukça keyif verdi bana. Oyunlar devamlı aksiyonlu, birazda hızlı. Haritalar biraz ufak geldi ama aksiyonun artmasında buda etken. Blizzard zaten oyunu daha çok gelişrecektir lakin oynarken ya şunu niye yapmamışlar gibi bir düşünceye kapılmadım ben. Firma ortada ürün ortada almayı düşünenler ve betasında beğenen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilirler.
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Kişiselleştirme var şöyle; kozmetik, karakterin pozu, spreyl, vs.vs.vs. ayrıntılarını videolardan bulabilirsiniz ki daha çoğu eklenecektir.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.