Şimdi Ara

ÖTV’siz araç alımı konusunda desteğinize ihtiyacım var arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, buraya bu konuyu açtım ama inanın doğru mu karar verdim mi yoksa yanlış mı yaptım bilmediğim için açtım. Dilerim benim gibi muallakta kalan arkadaşlara da bu konu yardımcı olur. 🙏

biliyorsunuz son zamanlarda otomobilin bulmak gerçekten çok zor oluyordu, özellikle ÖTV muafiyetli otomobil bulmak da ekstra zor.

tekerlekli sandalyemi, yeri geldiğinde akülü sandalyemi koyabilmek önemli bir kıstas.

ancak 5 yıl satamayacağım için 5 yıl sorunsuz kullanım ve satarken de 2. El piyasası iyi olsun istiyorum.

opel - skoda - seat - belki olursa Volkswagen marka araçlar olabilir. Opel grandland da biraz yoğunlaştım ama bildiğim Dsg şanzıman varken, bilmediğim Opel Grandland şanzımanı beni tedirgin ediyor!

2. el piyasası ve sağlam şanzıman güvenilirlik olarak Opel ve diğer markalar olarak rica etsem bilgi verebilir misiniz?

cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 2 Ocak 2024; 18:13:44 >

• Allah kolaylık versin. Opel ile ilgili son tedirginliğiniz şanzıman olsun. Eat 6(ya da 8) isimli ,sağlamlık konusunda dsg ile kıyaslanmayacak güzel bir şanzımanı var.
  • DSG varken EAT8 neden tedirgin etsin. ZF şanzımandan (BMW) sonra piyasadaki en iyi tam otomatik şanzıman.

• Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar, peki 1.2 motor. Bu çok düşük diyen var, arıza yapar diyenler var. Bu konuda ne dersiniz?
  • Opel dediğiniz grandland sanirim . O modelin piyasası çok iyi değil
  • Sierre34 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum hocam, trock, ateca ile karşılaştırdığımızda kalite bakımından da pişman olmam herhalde değil mi?😞

• fractal design kullanıcısına yanıt

İnşallah pişman olmayacağım 🙏

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.