Şimdi Ara

Otomobiller ile ilgili Youtube Kanalı Açtık - Desteğiniz Lazım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tamamı özgün olarak otomobiller ile ilgili açtığımız YouTube kanalına abone olarak destek olursanız çok sevinirim. 1000 abone yapmamız gerekiyor, 500 lerde kaldık.

Test, inceleme, veriler ve güncel haberler üretiyoruz. Hatta podcast yayınımız bile var.

Link :https://www.youtube.com/channel/UCmsHbkOZ8Ht65zFrfn4BDAw

DH kitlesi el atarsa 1000 aboneye çıkmamız gün bile sürmez. Çok sevinirim gerçekten ..

Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guildt50 -- 16 Şubat 2019; 4:16:57 >

• Neden 1000 ? Bildiğim kadarıyla 1000 abone altı kanallara youtube ödeme yapmıyor. Altından kalkabileceğiniz işlere yönelmenizi öneririm başkasına bel bağlamadan . Başarılar
  • Destek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maserati videosunu izledim ve beğendim. Abone de oldum, iyi içerikler bekliyorum...

• Doğan Kabak ile iletişime geçip bir video çekin, bir günde 50-60000 aboneniz olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özgün içerik üretmeniz dileğim ile..
  • İcerikler güzel.
    Abone oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yelloha

Neden 1000 ? Bildiğim kadarıyla 1000 abone altı kanallara youtube ödeme yapmıyor. Altından kalkabileceğiniz işlere yönelmenizi öneririm başkasına bel bağlamadan . Başarılar
    E ne olmuş? Adam emek harcıyor tabiki para kazanacak.

• Forumdaşımıza destek için abone oldum, içeriğe sonra bakacağım.
  • Bugun büyük kanalların hiçbirisi 500 üyemiz var beğenn 1000 olsun dediğini sanmıyorum.

Güzel içerikler çekerseniz ztn siz demeseniz bile beğenen ve üye olanlar çıkar.

Hatırla rica ile destek ile üye toplanmaz.Sizi kırmamak için üye olanlar bi süre sonra ztn otomatik üyeliği bırakmaktadır.

Büyük bir kanal olmak istiyorsanız önce şu bizi beğenin üye olun laflarını bırakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrettin_79 -- 16 Şubat 2019; 11:3:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrettin_79

Bugun büyük kanalların hiçbirisi 500 üyemiz var beğenn 1000 olsun dediğini sanmıyorum.

Güzel içerikler çekerseniz ztn siz demeseniz bile beğenen ve üye olanlar çıkar.

Hatırla rica ile destek ile üye toplanmaz.Sizi kırmamak için üye olanlar bi süre sonra ztn otomatik üyeliği bırakmaktadır.

Büyük bir kanal olmak istiyorsanız önce şu bizi beğenin üye olun laflarını bırakın
    Katılıyorum yazdıklarınıza. Aynı düşüncedeyiz.

Bu yüzden 1000 abone vurgusu yaptım, biz bu şekilde devam etsek eninde sonunda 1000 abonemiz olacaktır. Ama yaptığımız şeyin sürdürülebilirliğini sağlamak için en kısa sürede 1000 aboneye ulaşmamız gerekiyor. Sonrası için böyle bir çabamız olmayacak.

2003 den itibaren üyesi olduğum bu yerden böyle bir destek beklemenin hem yaptığımız içerik için, hem de etik olarak bir sakıncası olduğunu sanmıyorum.

Ekleme : Gece den sabahın bu saatine kadar abone olan 10 kişiye çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guildt50 -- 16 Şubat 2019; 11:19:2 >

• Yapıştırdım bi abonelik..
  • Hepsini izledim cok emek harcanmis ben begendim boyle ozgun icerik olunca bende abone oldum merakla yeni videolarinizi bekliyorum

• Videolarınız biraz zorlama uzun gibi. Toyota Corolla 1.4 D4D incelemenizde internetten bilgiyi alıp başka oto testçilerinin sözlerini almış gibisiniz. Büyük ihtimal bu sadece tek videoyada bağlı değil. Toyota videosunda alacağım bilgiyi Carviser'ın 5 dakikalık videolarında alabiliyorum. Test ederken sadece detayı değil bilgi doluluğu olmasını ihmal etmeyin
  • Hocam benim de müzik kanalım var. Arkaplan da kullanmak istersen kanalımı ziyaret edebilirsin. Bana da destek olursanız çok mutlu olurum.
    https://www.youtube.com/channel/UCsl01fvCXv0-1nirGe6gzQg?view_as=subscriber
  • Önyargı ile yaklaşmama rağmen içeriklerinizi beğendim. Kişisel tavsiyem, videolarınızı biraz daha kısa tutmaya çalışın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.