Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozdilek

Merhaba arkadaşlar, İxora Warrior isimli bir parfüm çıkarmış. Yurtdışındaki önemli "burun"larla çalışmışlar. 125ml ve 99TL ama Gölcük mağazası tanıtım amaçlı 70TL'den satıyorlar. 1 hafta boyunca bu fiyat devam edecekmiş. Parfümü denemek için hem tenime hemde kıyafetime sıkmak istedim. Ten ile kıyafette birbirinden çok farklı duruyorlar. Kıyafetteki yansımasını hem ben hemde çevremdekiler çok beğendi :) Yürürken parfümün benimle gelmesi çok hoşuma gitti :) Daha önce Terre Hermes kullanıyordum ama havaların ısınmasıyla bu yeni kokuyu deneyeceğim gibi . Tester'ı ile denemenizi tavsiye ediyorum ;)

http://forum.donanimhaber.com/m_46512498/f_//tm.htm#46512498

• quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

http://www.markaday.com/parfum/erkek-parfum/Christian-Dior-Homme-Intense

Fiyat uygun geldi güvenilirmidir acaba?

Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bahar ve Yaz aylarında kullanabileceğim acil şekilde bir parfüm arıyorum(her mevsime uyacak türden de olabilir) Açık tenliyim.

*Givency Ultramarine Intense
    *Givency Gentlemen Only Intense
    *Ralph Lauren Polo Blue
    *Ralph Lauren Polo Blue Sport
    *Versace Pour Homme
    *Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme
    *Versace Man Eau Fraiche

Bu parfümlerden hangisini önerirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freestyleminds -- 23 Nisan 2015; 15:07:02 >
  • freestyleminds kullanıcısına yanıt
    Bence;

*Givency Ultramarine Intense
    *Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme :)
  • hugo boss dark blue nasıl bi kokudur?
    bahar/yaz aylarına uygun mudur?
  • Orjinal parfüm satan Mağazalardan sizce hangisinden alışveriş yapmalıyım, anneler günü var önümüzde bir parfüm almak istiyorum eşime, loewe marka ama nerden alırım bilemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Bleu De Chanel EDP kullanan oldumu? 345 lira gibi bi ücreti var almayı düşünüyorum..
  • Arkadaşlar one million paco rabanne,diesel only the brave wild ve Dolce&Gabbana light blue arasında kaldım hangisi daha kalıcı ve farkedilebilirliği yüksektir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 4 Mayıs 2015; 22:26:23 >
  • KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    Evet kullandım ama hayalkırıklığı.
    Bir arkadaşıma yurtdışından gelirken freeshoptan aldırmıştım. Fiyatını kesinlikle haketmiyor, kalıcı da değil. Farkedilirliği çok az.
    Tavsiye etmem, ama koku göreceli birşey siz beğenebilirsiniz.

Benim tavsiyem: Azzaro - Chrome, Jean Paul Gaultier - Le Male, Kenzo Pour Homme, Nino Cerruti - 1881 veya Issey Miyake - L'eau D'issey
    Hepsi çok güzel ve farkedilirliği yüksek kalıcı kokular.
  • En çok satan erkek parfümleri listesine bir göz atın:

http://www.parfumtavsiye.com/erkek-parfumleri.html

Benim bizzat kullanıp kokusunu beğendiğim parfümler:

Uygun fiyatlı olanlar: 50-75 TL

Alfred Sung - Paradise: Herkes beğenir, koku güzel, çam ormanı havası
    Antonio Banderas - Seduction in Black: Güzel koku, ferah

**

Kenzo - Pour Homme : Efsane kokudur, tuzlu deniz kokusu, mutlaka deneyin (lacivert şişe)
    Azzaro - Chrome: En güzel parfümlerden biri, serinlik, deniz
    Davidoff - Cool Water : Okyanus kokusu, serin, taze
    Jean Paul Gaultier - Le Male: Orjinal koku beğenmeyen çıkmaz
    Nino Cerruti - 1881 : Çok güzel bir koku, limoni
    Issey Miyake - L'eau D'issey: Harika koku, nefis çiçekler, biraz bayan kokusu gibi

Beğenmediklerim:

Antonio Banderas - The Golden Secret : Kolonya bundan daha iyi, uzak durun
    Joop! Homme: Tuhaf bir koku, sevmek zor
    Acqua di Gio - Giorgio Armani : Fiyatını haketmiyor, limon kolonyasından hallice
    Armani Code - Giorgio Armani : Fiyatını haketmiyor, özelliği yok.

• xorify X kullanıcısına yanıt
    Kokusunu çok beğendim. EDT denemiştim. Ama farkedilirliği düşüktü. EDP'de değişmişmidir bu durum. Daha yoğun parfüm sonuçta.

Gidip açık almaya baslıcam en sonunda Orj.Parfümlerimin hepsi hüsran. Geçen yaz Aqua Marine almıştım 1 saat sonra uçuyor parfüm. Cartier'in bi parfümü vardı oda oyle.Buda oyle çıkarsa daha orjınal almıcam. Kışın zaten sabit Diesel Full for life kullanıyorum millet kokumdan tanıyor. bana öyle kendini belli edein bi koku lazım yaz içinde. 300-350 tl veriyorum koku kokmuyor :D
  • Yerli bir firmanın ürünü olan Biobellinda parfümlerini deneyenleriniz oldu mu aranızda? Hem ucuz hem fiyat olarak çok uygun hem de orjinal. e daha ne olsun :D bazı parfümlerinin hastası olanlar var. Mesela ben Fua bayan parfümüne bayılıyorum. Alışverişte tanımadığım satıcı bayan bile sormuştu ne kullanıyorsun diye :D Biobellinda erkek parfümleri de tavsiye edilebilir nitelikte deneyin derim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Kokusunu çok beğendim. EDT denemiştim. Ama farkedilirliği düşüktü. EDP'de değişmişmidir bu durum. Daha yoğun parfüm sonuçta.

Gidip açık almaya baslıcam en sonunda Orj.Parfümlerimin hepsi hüsran. Geçen yaz Aqua Marine almıştım 1 saat sonra uçuyor parfüm. Cartier'in bi parfümü vardı oda oyle.Buda oyle çıkarsa daha orjınal almıcam. Kışın zaten sabit Diesel Full for life kullanıyorum millet kokumdan tanıyor. bana öyle kendini belli edein bi koku lazım yaz içinde. 300-350 tl veriyorum koku kokmuyor :D

hocam büyük ihtimal haberiniz vardır.açık parfüm almak isterseniz konuyu incelemenizi tavsiye ederim
    http://forum.donanimhaber.com/m_85853049/key_parf%FCm/tm.htm

• Black code kullanıyordum artik alternatif bir şeyler ariyorum ne önerirsiniz acaba?

Black code tarzi olursa iyi olur.

• Yaz icin bu parfum uygunmudur bleu de chanel

• Ck Euphoria ve Ck Euphoria İntense arasındaki fark nedir ??? İntense aynı kokunun daha yoğunu falan mı , yoksa tamamen farklı kokular mı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Ck Euphoria ve Ck Euphoria İntense arasındaki fark nedir ??? İntense aynı kokunun daha yoğunu falan mı , yoksa tamamen farklı kokular mı???

Tamamen farkli kokular intense olan daha kalici fakat daha kotu digeri daha hos fakat kaliciligi kotu

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Eyvallah , teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nikos
    Sculpture Homme EDT
    nasıldır? kullanan var mı? yaz için almayı düşünüyorum kalıcık ferahlık vs naasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Yaz icin bu parfum uygunmudur bleu de chanel

Uygundur,hatta 4 mevsim kullanılabilir.

• 
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.