Şimdi Ara

optik kablomu yokda ürünün kendi kablosumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıkda belirttiğim gibi hama optik kablo aldım 3,5mm 3 metre uzunlugunda logitech z-906 ses sistemim var ses yankılı biraz size sorum şudur kaliteli sesi nasıl alabilirim creative sound blaster 5.1 pro usb ses kartım var .

Saygılar

• 5 liralık optik kablodan alacağın seste ayni 100 liralık kablodan da ayni. optik kablo digital çalışır ses deformitesi diye birşey söz konusu değildir. echo ayarlarındandır veya ses dosyasinda biraz kurcalayin bulursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat1258

5 liralık optik kablodan alacağın seste ayni 100 liralık kablodan da ayni. optik kablo digital çalışır ses deformitesi diye birşey söz konusu değildir. echo ayarlarındandır veya ses dosyasinda biraz kurcalayin bulursunuz.

anlatamadım galiba hocam z-906 nın orjinal kablosu varya 3 jack mı daha iyi uoksa optik kablo mu ? hangisinden daha iyi ses alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat1258

5 liralık optik kablodan alacağın seste ayni 100 liralık kablodan da ayni. optik kablo digital çalışır ses deformitesi diye birşey söz konusu değildir. echo ayarlarındandır veya ses dosyasinda biraz kurcalayin bulursunuz.

Çok yanlış bir bilgi.
    Optik kablo kalitesi seste özellikle üst frekanslarda olmak üzere orta üst bandında az buz değil inanılmaz farkeder. Tecrübeyle de sabittir.
    Bilginize,
  • şimdi hocam napıyım optik mi baglıyım z-906 yı kablo duruyo cekmecede anlamadım hiç bişey bi kaç kşiye danışdım türkiye logitech e facebook adresinden sordum kendi kablosu daha kaliteli dedi
  • dostum adamın dinleyeceği ses sistemi z-906 1000 liralık optik kablo ile 5 liralık optik kablonun arasında ki farkı anlaması imkansız. eger cok iyi bir ses sistemine sahipse lambali amfiler ultra basslar tizler 10.000$ vs.. o zaman da 5 liralık optik kablo tabi ki kullanmaz. optik kablo digital çalışır, ses verilerini kızıl ötesi lazer ile iletir aynı bilgisayarda ki 0 1 sistemine benzer veri varsa 1 yoksa 0. ses ya iletilir ya iletilmez. şuan da bilgisayarlar için en iyi veri transferi optik kabloda olmaktadır. çok iyi bir optik kablo dahi içinde ki saf camın türünden tut çapından, uzunluğuna kadar her etkeni kalitesini etkilemektedir. milyar dolarda verseniz kayıp yaşarsınız. 5 liralik optik kablo kullanması normal jak kullanmasından kat kat iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.