Şimdi Ara

Opel Astra K - Ford Focus Tercih

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2015 model astra k dizel otomatik enjoy

2015 model focus 1.5 dizel manuel trend x

Bu iki modelden birini alacağım 160-170.000 bandında

Otomatik istiyorum ama astra k için emin değilim, yardımlarınızı bekliyorum hangisi daha mantıklı olur? Sorunsuzluk ve güvenlik ön planda benim için.

• o paraya astra k dizel otomatik bulabilcegini pek sanmiyorum. tercihim iki model arasinda astra olurdu

• ASTRA K

• Astra K için örnek ilan atabilir misiniz o fiyatlarda o model ben göremedim en ucuzu 180 den başlıyor km 170.000

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1.5 Tdci manüel 2017 den sonra geldi. 1.6 Tdci dir o. Benim tercihim focus olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra K daha önde bana sorarsan

• Bu bütçeye temiz i30 bulabilirsiniz km takıntısı yoksa focus için dikkatli olun şirket aracı çok var trendx km 100bin düşürülmüş oluyor

• Dizel oto Astra K 2018 sahibiyiz (kız kardeşimin). Sağ ön kapı sacı değişimi için 25 gündür serviste.

PSA grubu Opel'i aldıktan sonra berbat bir sisteme geçmişler.

Serviste yapılan yağ bakımı sonrası uzun yolda arıza lambası yaktı. Hava filtresi kapağını düzgün takmamış davarlar.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlanlardaki fiyatlar çok şişik vaziyette. Kolay gelsin dediğin 10 bin tl indirim yapıyor arabaya. Astra H kullandım, çok yıpranmış olmasından da mütevellit çok hoşuma gitmedi biraz fazla ıvır zıvır arıza vermişti. 2012 model style plus focus kullandım HB kasa, o çok iyiydi o zamanki fiyatına göre yol tutuşu arıza vermemesi vs. Ama 1.5 dizel olanlar nasıl bilmiyorum, astra k'yı hiç bilmiyorum.

• 2015 Focus kullanıyorum. Memnunum tavsiye ederim.

• Focus

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hocam bu fiyatlara aldığın iki araçtan da hayır gelmez şahsen

• Astra

• Yol tutuş olarak ikisi de çok iyi araçlar ben dizel ünite için konuşayım. Beygir avantajı ve tam otomatik sebebiyle Astra K derim. Focus çift kavrama diye biliyorum.

• Sorunsuzluk için focus. Şu da var trend x genelde şirket araçlarında kullanılan bir donanım. Style yada titaniumda hem bu riskten büyük ölçüde kurtulursun, hemde daha rahat edersin. Focus alacaksan bu donanımlara bakmanı tavsiye ederim. Astra k tasarım olarak çok hoşuma gidiyor ama sorunsuz bir kasa değil diye biliyorum. Yinede tasarımından dolayı astra derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 11 Eylül 2021; 14:11:47 >
  • İri biriysen Focus u unut hem bacak alanı dar hem koltuklar ufak emaneten oturuyormuş gibi hissedersin.

• her türlü focus.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.