Şimdi Ara

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
23
Favori
198.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

buda araci calistirdiginiz anda gostergenin yaptigi gosterge testi. Bu test benim hosuma gidiyor araca ilk dafa binenlerinde ilgisini cekiyor :)

Aklıma 600RR'ım geldi sabah sabah iyi oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ben bu araca sığamıyorum

Bu arabaya sığmıyorsanız size E sınıfı bir otomobil lazım

ilginç ilk kez bu arabaya sığamıyorum diyen birini gördüm. şu an kullandığım astra mı bir voleybol oyuncusundan almıştım ve adam 204 cm idi.. ki ben 2008 astra G klasik kullanıyorum, astra j benim aracımdan daha geniş bir araç..
  • Selamlar,

Bugün gedizler oto'da beyaz 2012 yeni astra sedan cosmo'yu gördüm baktım inceledim gayette iyiydi zaten herşeyi full paket fiyatı 53 civarlarıydı bakalım nasip kısmet ise almayı düşünüyoruz :)
  • Vay arkadaş aracın siyah olanını ve navigasyonlu olanını aldık 2-3 gün sonra elimizde haydin hayırlısı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilkocan

Vay arkadaş aracın siyah olanını ve navigasyonlu olanını aldık 2-3 gün sonra elimizde haydin hayırlısı :)

Hayırlı olsun
  • Bu arabayı almayı gerçekten istiyorum. İnceleme de müthiş. Hele bu aletin coupesi çok güzel..gtc
  • yine söylemek istiyorum.

Teşekkürler Opel.
  • bu mümkünmüdür acep?

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi
  • mükemmel bir anlatım olmuş tebrikler insanı opana götüresi geliyor
  • İyi gunler aklimizda bir astra sedan alma dusuncesi var ancak araba hem aile hem de genc arabasi olucagindan ben bir body kit falan dusunuyorum gordugunuz guzel bir body kit falan var mi acaba universite ogrencisine uygun bir de sagina soluna taktirmam buyuk ihtimal sadece on arka spoiler olabilir bir de baska ne yapilabilir sedana daha genc arabasi izlenimi vermeis icin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun bu araca sığmıyorum ben de. arka koltuk anca iptal edilecek ki kullanayım .
  • dün bayrampaşa odak da body kitli 18 janlı hem sedan hem de hb araçlar vardı ve kampanyalı dedi sedan da çok güzel duruyordu önden arka taraf abartılıydı arka tarafa çok bişey yapmamak lazım ince spoiler bagaj üstü tamamdır resimleri de var hatta yüklerim
     Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi

• 1.4 kullanma fırsatım oldu. Sizi çok iyi anlıyorum aracın iç mekanın şıklığı ve kullanımının gayet keyıf verici olmasından dolayı gerçekten insan inmek istemıyor.
    Çok güzel değerlendirme ellerinize sağlık.
  • Arkadaşlar selamlar,

bende sizlerle aracım hakkındaki bilgileri paylaşmak istiyorum.

Geçen hafta MarOto'dan 49.150 TL. 'ye 2012 model Active Select 1.4 Sport 140 HP Sedan aldım.

Aracın yol tutuşu, virajlara girmesi, frenleri, hızlanması ve konforu mükemmel.

İstanbul içi sabah ve akşam trafiğinde Fatih-M.köy-Balmumcu arasında 47 Litre ile 430 km. yol yaptım.

Yol bilgisayarına göre ortalama yakıt tüketimi 10.5 lt'nin altına düşmüyor.

Herkese iyi günler..
  • arkadaslar otomatık 140hp sport için vıtes geçişleri ve çekiş nasıldır?

kalkıslarda 140 beygır koltuga yapıştırı mı yoksa 1,6 180beygır mı dusunulmelı?yakıt tuketımı sıkıntı değil,çok km yapan bırısı değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

arkadaslar otomatık 140hp sport için vıtes geçişleri ve çekiş nasıldır?

kalkıslarda 140 beygır koltuga yapıştırı mı yoksa 1,6 180beygır mı dusunulmelı?yakıt tuketımı sıkıntı değil,çok km yapan bırısı değilim

Otomatik düşünüyorsanız 1.6 180HP öneririm.
    Active select in vites geçişleri gayet konforludur ancak performansı biraz düşürüyor, dolayısıyla yakıt tüketimi de önemli değilse 180HP düşünülmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tehchiv

quote:

Active select in vites geçişleri gayet konforludur ancak performansı biraz düşürüyor, dolayısıyla yakıt tüketimi de önemli değilse 180HP düşünülmeli.

piyasada genelde 1.4 140 beygır var,bakalım denk gelecek mı 1.6 180 beygır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tehchiv

quote:

piyasada genelde 1.4 140 beygır var,bakalım denk gelecek mı 1.6 180 beygır

En iyisi yetkili servise gidin test edin. Test araçları genelde 1.6 180HP otomatik vites oluyor.
    Fikir edinmeniz açısından iyi olur

• arabanıza leke atmak gibi olmasında bu arabanın tek sorunu motordan falan çok ses alması diye duymuştum doğruluğu nedir.? 2 kişiyle konuştum biri heryerinden ses geliyor derken diğeri motordan geldigini söyledi.. Ama şahsen tipi falan çok hoş karizma bir araba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: teomanakyar

dün bayrampaşa odak da body kitli 18 janlı hem sedan hem de hb araçlar vardı ve kampanyalı dedi sedan da çok güzel duruyordu önden arka taraf abartılıydı arka tarafa çok bişey yapmamak lazım ince spoiler bagaj üstü tamamdır resimleri de var hatta yüklerim

Hocam body kit muhteşem olmuş biz alalı 1 ay oldu sıfır ama 2012 cosmo araçta şuana kadar hiç bir sorun yok :)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.