Şimdi Ara

Opel Astra Çok Büyük Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler opel astra sol arka cam temperli mi yarı temperli mi nasıl kırarım porselenle mi demirle mi çok acil yardım lazım LÜTFEN

• Kelebek cami kirsana ucu sivri bir demirle sertce vur kirilir buz gibi dagilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kelebek cam derken? Demir var elimde ucu çok sivri değil ama şimdi vurucam çatlak yapıcak bi de ona masraf çıkıcak diğer cama geçicem yoksa?
  • pardon kelebek camını demişsiniz kelebekten kapıya ulaşamayız zaten kulubu çekince açılmıyor çocuk kilidi var. Arka camlardan veya önlerden birini kırıp içeriye giricem özel nedenlerden dolayı anlatamadığım bir sebebim var araç dedemin. Sıkıntı yok yanlış düşünmeyin ama bu gece halletmem gerek camı içeride benim bir eşyam var ailevi sorunlar çıkacak eğer alamazsam
  • Arkadasim kelebek cam derken arkadaki ufak camdan bahsediyorum aractaki en ufak camdan vur parcala korkma lakin sebeb ney anahtarmi kaldi icinde

• Sikinti olmadigini biliyoruz zaten hirsizlar cam kirmadan rahatca girer iceri zaten sen kelebek yan cami kirabilirsin temperli olsa bile elinde demirle parcalarsin

• kelebekten ulaşılmıyor zaten ulaşılsa da kapı açılmıyor çocuk kilidi var benim içeri girmem gerek?
  • Yav sen hala bir cami kiramadinmi

• Hocam eğer o kadar önemli bir mevzuysa ve camın kırılmasını göze aldıysanız (O masrafı) çağırın bir çilingir, onlar 10 dakikada açıyorlar. Sonra 200 TL verseniz de olur. Zaten orijinal cam fiyatını duyunca, bir de çektiğiniz rezilliği düşününce en mantıklısı çilingir çağırmak.
  • Kıramadım 3-4 gibi kırıcam. Çilingir çağıramam bizimkiler uyanır işi bugün dedemin arabasını aldım sonra çantayı unutmuşum arabada. Dedem de şirket dosyalarının olduğu çanta sanıp açmış bakmış sonra heryer darma duman oldu. Sağ arka koltuğun altına koymuş çantayı annem söyledi. Dedem aileme anlatıcak durumu eğer anlatırsa bittiğimin kanıtıdır. O göstermeden belgeleri benim ordan gizli bi şekilde almam lazım. Eve koymamış adam annanem kapıyı açar gece bu uyurken diye uykusu da ağır. Anahtarı istedim az önce annanemden dedemin cebine falan baktı hiçbi yerde bulamadık. O camı bu gece kırmam lazım arkadaşlar aramadığım site kalmadı en sonunda alıcam 10 litre benzin ateşe vericem anasını ağlatıığımın arabasını. LÜTFEN yardım edin......
  • Camida senin kitdigini anlarsa daha kotu olmazmi.....dicem ikincisi ise surucu kapisini ust diregi aralayip fitilin oldugu bolumden tel sallayip camin yanindaki kiliti actirabilirmisin ....birde bu aracta zaten orjinal alarm yokmu camida kirsan bagirir durur susturamassin

• Benim aldığımı anlasalar da problem yok ailem görmediği sürece belgeleri alarm ötse de sıkıntı yok dedem uyanıp evden çıkıp bahçeye inip garaja ulaşana kadar ben bütün camları kırarım. Ulan bela aldık başımıza ne vardı da aldım anasını sattımın arabasını
  • Hirsiz diye dayak yeme milletten canta falan da olacak elinde ben uyarayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kelebek camını kırma. Düzen tutmaz bir daha. Ayrıca daha pahalıdır. Alarmın ötmesini göze al. En doğru cam arka kapı camlarıdır. Sonra elini içeri atıp kapılarını açarsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buji bul bi yerden buji fırlat cama tuz buz olur birşeyciği kalmaz. Hem az ses olur.

En kötü o elindeki demire ıslak havlu sar güp diye girer içeri.

Bende eski hırsızlar gibi konuştum mübarek. Yanlış anlaşılmasın bu olaylar benim başıma gelen olaylardır.
  • naptin la kirdin mi?

• Evrakta ne var ki bu denli sizi heyecanlandiracak.

• Çilingiri çağır hasta var evde uyuyor çok sessiz ol de. Gelsin açsın. CAm kırılır mı arkadaş yazık günah
  • ÇAyımı çekirdeğimi aldım konuyu takip ediyorum. Foto gönder arada
  • Kirdinmi cami heycanlandim bak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.