Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
908.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Bu Amex ondan değil bu Bonus Amex ortak kart pek numarası yok banka arıyor verelim diye herkesi zaten Amex Black var onun aidatı $3000 dediğiniz o :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi payrox -- 29 Ekim 2015; 23:21:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet bankaciliga ilk kez girdigimde cikti.ne demek istiyor bilen anlatabilir mi?

• Günlük işlem limiti o mesela oraya havale kısmına 5.000TL yazarsan 24 saat içinde 5000 TL den fazla havale yapamazsın limitleri daha sonra değiştirebilirsin bankanın üst limiti de 250.000TL yani 250.000TL ye kadar limit yazabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi payrox -- 3 Kasım 2015; 21:08:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: payrox

Günlük işlem limiti o mesela oraya havale kısmına 5.000TL yazarsan 24 saat içinde 5000 TL den fazla havale yapamazsın limitleri daha sonra değiştirebilirsin bankanın üst limiti de 250.000TL yani 250.000TL ye kadar limit yazabilirsin...

Sağol.peki fatura kesme tarihini değistirebilir miyiz garanti internet subesinden

• Hesap kesim tarihini yılda iki kere değiştirme hakkın var...

• quote:

Orijinalden alıntı: payrox

Hesap kesim tarihini yılda iki kere değiştirme hakkın var...

Hocam garantinin bonus genc karti icin basvurmadan once teb in universite karti icin e basvurmustum ama olumsuz sonuclanmisti.bugun kurye aradi kartiniz gelmis diye teb kartiymiş.nasil iptal edebilirim bilginiz var mi

• Kartı kuryeden alma bankayı ara iptal ettir.

• Aidatsiz iste uni de cinemaximum kampanyasi geciyor mu sitede ozellikle not dusulmus aidatsizda gecersiz diye

• İste universitelide aidat var mi yokmi simdi?Yoksa neden aidatsiz ve normal olarak iki adet iste universiteli kart var(aidatsiz olanin sol ust kosesi de yaziyor aidatsiz diye)?Ayrixa aidatsiz olan karttan bile bazi kisilerden yillik 20 Tl alinmis,kimisi subeye gidip iptal ettirmis kimisi alinmasi mecburi demis geri alamamis parasini.İyice kafam karisti beyler yardim edin

• 2600 üniversiteb
    500 play

bunların limitlerini artıabilir miyim beyler sizce? play 3 senedir hiç bir şekilde 500 üstüne çıkmadı :( teb den ara ara arıyorlar otomatik limit talimati falan diye evet diyorum ama faydası yok.

bir de üniversitebi normal teb bonusa çevirsem limit olarak farkeder mi acaba ?
  • biraz önce yapikredi playe basvurdum. sadece ögrenci kimlik karti ve nüfus cüzdanim ile ve hemen adam onayladi 1 hafta 10 güne gelir dedi. bu kadar kolay olacağini tahmin etmemiştim:)

• Bonus gençe başvurmak istiyorum.şuan işte üniversiteli kartım var ödemeleri düzenli yaptığım halde limit arttırma taleplerimi red edip duruyorlar.Bonusun limiti nedir arkadaşlar?Aile izni gerekiyor mu bu kart için?

• Bonus genç için bende başvurdum.Kartın üyelik üceri,hizmet ücreti adı altında bir aidatı var mı?Birde Genç Paracard nedir?Bunun çıkartırlması kredi kartı ile birlikte zorunlu mudur?Hesap işletim ücreti vs var mıdır?
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    hocam ben üniversiteb e başvursam 1500 civarı limit verirler mi ya da 2000 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mode03 -- 22 Kasım 2015; 1:09:46 >
  • Mode03 kullanıcısına yanıt
    zor hatta çok zor. ilk limitin 500-750 bandında olacaktır maksimum

ben 4-5 yıldır kullanıyorum 500le başladım.
  • protego P kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba ben 1000 tl limitli play kullanıyorum 2 aydır bir de hsbc campus kartına başvurdum verirler mi bana sen yasa filan hikaye demişssin cevaplarsan sevinirim
  • ercn80 kullanıcısına yanıt
    play'i 1000 nasıl yaptınız?

bende 5-6 yıldır var 500un ustune hiç bir şekilde çıkaramıyorum.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    hocam 2 ay oldu daha direk 1000 geldi de benim sorum başka bi tane daha almak istiyorum hsbc campus karta başvurdum verirler mi ki
  • ercn80 kullanıcısına yanıt
    hiç belli olmaz deneyin şansınızı :)

hsbc campus yerine üniversiteb daha mantıklı bir seçim olabilir bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

2600 üniversiteb
    500 play

bunların limitlerini artıabilir miyim beyler sizce? play 3 senedir hiç bir şekilde 500 üstüne çıkmadı :( teb den ara ara arıyorlar otomatik limit talimati falan diye evet diyorum ama faydası yok.

bir de üniversitebi normal teb bonusa çevirsem limit olarak farkeder mi acaba ?

Yok değişmez ben mezun oldum hala universiteb var ayrıca cepteteb kredi kartıda var limit 2500 tl 5000 yapmak istiyor kaç kere denedi banka ancak yeni kanun gereği full limiti doldurmuşum artırmak istiyor banka ama yasaya takılıyor artıramıyor... eğer gelirinin artığını belgelersen ozaman limit artırırlar yasayı delemiyorlar bende delmediler en azından

• 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.