Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12821283128412851286
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
    Enpara kart alin, eft, havale, hesap isletim ucreti yok hesap kartinizla heryerden alisveris yapabilirsiniz basvurunuzu internet uzerinden yapmalisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

Beyler bu İşte Üniversiteli kartın limitini nasıl arttırabilirim ?

3 ay oldu alalı 3 aydır düzenli ödüyorum sürekli toplam borcu yatırıyorum.

Limitim 500 tl 2-3 günde bitiriyorum. Yani ödüyorum 2-3 gün sonra bitiyor limit. Bununla alakası var mıdır ?

İnternetten 30 kere başvurdum 600 lira bile yapmadılar.

Ben neredeyse 10 aydır kullanıyorum benimkini de arttırmıyorlar findeks kredi notum 1600 olmasına rağmen, aşağıda bi arkadaşınkini 2. aydan 1000 tlye çıkarmışlar şaka gibi

Benimki o 2 ay sonra artırılan. Fakat, iş bankasında 2 yıllık hesabım vardı önceden. Kredi kartım yoktu ama her ay 1000 lira gibi bir para geçiyordu hesaptan. Ziraat'te burs hesabım var. Enpara kullanıyorum. Halkbankasında hesabım duruyor. Bir ara çalışmıştım, sigortalı olarak maaş yatıyordu. Ayrıca findeks notum 1730. Benimkinin artırılması normal yani.

• Garantiden hesap açtırdım kart basvurusu da yaptım bonus carda basvuru yaptılar sanırım reddedildi.bonus gence basvuru yaptım bi haftayı geçti haber yok işte üniversiteli de aynı şekilde.şehirdışına gidicem bi haftaya kadar onaylanırsa elimde olur mu kartlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fibromiyalji

Garantiden hesap açtırdım kart basvurusu da yaptım bonus carda basvuru yaptılar sanırım reddedildi.bonus gence basvuru yaptım bi haftayı geçti haber yok işte üniversiteli de aynı şekilde.şehirdışına gidicem bi haftaya kadar onaylanırsa elimde olur mu kartlar ?

Garanti 2 hafta sonra seni arıyor.

• ziraat genç bankkartın kredi kartı özelliği onaylanmayan bir tek ben miyim?
  • bugün işbankasından banka kartı için başvuru yaptım ancak kredi kartı hesabıda açılmış işte üniversteli olarak başvurumu yaptım gelen kredi kartı aidatlı mı aidasız mı olur acaba yoksa aldığım anda kapattıracağım.
  • Guzelckonu takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler bu yıl mezuna kaldım banka hesabı açtırmam gerekiyor vadesiz hesap lazım ücret almayan bankalar hangisi şimdi öğrenci belgesi isterlerse elimde yok şuan durumdan dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 7 Ekim 2015; 19:56:33 >
  • iyi aksamlar arkadaslar bonus genc e basvuru yapmistim internet uzerinden aradilar gecen hafta persembe gunu bilgilerimi, adresimi aldilar hala bir geri donus olmadi. reddetseler bile ortada herhangi bilgilendirme mesaji yok. bilgili bir arkadas yardimci olabilir mi ?

• yapı kredi play kart'a kartsız para yatırabilirmiyiz ?
  • Play Card

• İste üniversiteli'yi normal maximum kartından ayıran sadece ilk sayfadakiler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

beyler bu yıl mezuna kaldım banka hesabı açtırmam gerekiyor vadesiz hesap lazım ücret almayan bankalar hangisi şimdi öğrenci belgesi isterlerse elimde yok şuan durumdan dolayı.

Garanti paracarda ucret odemiyorum ben.Enpara da tamamen bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenA. -- 14 Ekim 2015; 22:56:40 >
  • ErenA. kullanıcısına yanıt
    ben bakayım hocamda ilçede bu bankaların hiçbiri yok orası sıkıntı enpara için 45 dakika şehire 20 dakika da şehir içine gitmem gerekiyor ziraat felanda çok kesiyormuş 20 tl nedir ya 3 ayda
  • Laploren kullanıcısına yanıt
    Oyle hocam, bekleyeceksin. Ben de umudu kestigimde benimle iletisime gecmislerdi.

• İşte Üniversiteliye başvurmayı düşünüyorum da internetten başvuruda aylık net gelir soruyor orayı boş mu bırakacağım bide aileden onay istiyorlarmı ve belgeri mail ile yollasam olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 17 Ekim 2015; 2:04:21 >
  • arkadaşlar bende bugün neo exi 26 kart aldım fakat kart aidatı var mı bilmiyorum bilen varsa söyleyebilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatar

ziraat genç bankkartın kredi kartı özelliği onaylanmayan bir tek ben miyim?

Hocam sanirim baska bankalara ait toplam limiti 1000 liralik kartin veya kartlarin var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar bir sorum var.
    İş bankasından vadesiz mevduat hesabı ve kredi kartı için başvurdum. bugün teslim aldım kartlarımı ancak banka kartının iş'te üniversiteli değilde normal banka kartı olduğunu farkettim kredi kartında bir sorun yok bu arada.
    sonra biraz araştırdım işte üniversiteli olması sadece özel tasarımmış galiba ama içim hala rahat değil yarın 400 liraya yakın para yatıracaktım hesap işletim adı altında para çekmesin bu adamlar bir fikir verin. Ha bu arada sitelerinde şuna rastladım.

2015 yılı ilk 6 aylık dönem sonunda aktif olması kaydıyla, yasal düzenlemeler kapsamında tanınan ücret muafiyetine ilave olarak, aşağıda belirtilen istisna kriterlerini haiz vadesiz tasarruf mevduat hesaplarından ücret tahsil edilmeyecektir.
    İlk İmza Hesapları ve Kumbara Fonu bulunan vadesiz TL mevduat hesapları
    28 yaş ve altında olan üniversite öğrencilerine ait vadesiz TL mevduat hesapları

Şöyle maddeleri var ben yaş olayına giriyorum kesinlikle yani buda hesap işletim ücreti almayacağı anlamına mı geliyor.

• 
Sayfa: önceki 12821283128412851286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.