Şimdi Ara

Ogame Günlüğü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
0
Favori
11.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: .KafKef.

Ya bırak hocam sayfabaşını gereksize yollama bizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: msw

quote:

• quote:

quote:

quote:

• Peşimde bi ton kelle avcısı var filom bi ayımdan diğerlerine gidip geliyo madenle gelişemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum. Filomun küçük bi kısmını indirdim birine saldırdım filomun peşine adam taktılar adamlar heryeden izliyo.
    Filomu indirdim. sonda bekliyorum.
    Adam sondalıyor hoop filonun büyük kısmı havaya. Gitti, filo gezegene. Ehee geliyo gel bakalım.

kaptanın seyir defterine ek yıldız saati sabahın körü;
    La bu adam kafayı mı yedi nası ilk 10 a girdi bu bu salaklıkla aaaaaa.Adam filosunu bölüp küçük küçük bana yolluyo geleni yok ediyom bu işte bi iş var ama du bakalım. Zaten kelle avcılarından sonda da gelmedi.

Kaptanın seyir defterine eke ek bilmiyorum muhtemelen henüz gece ya da sabah yeni oldu emin değilim;
    Adamım arkları da aynı şeyi yapıyo ne yapıyo bunlar beni mi besliyo noluyo. Adamların bi bildiği var ama hadi hayırlısı yürüyün gdler alın bakalım harabeyi. Savaşırken elde ettiğim gelir yok ama fena da değil stressiz gel indir git indir. Bakalım bu iş yakında anlaşılır.

kaptanın seyir defteri;
    4 saat uyuyakaldım.Adamların taktiği anlaşıldı beni uyuttular ninni niyetine de gemi yolladılar tebrik walla çinlilerden tırstım adamların taktikleri de bi tuhaf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkots -- 12 Haziran 2006; 19:46:30 >

• bugun 5 hesabımı dewrederek ogameyi bıraktım
  • bugun serefsizin biri msn mi ve bir çok internet hesabımı hackledi o yüzden ilk defa ogame bakamdım 2 saattir
  • kaptanın seyir defteri yıldız tarihi dün (anca zaman buldum defter kusuruma bakma)
    Bıktım şu yaşlı evrenlerden gemilerimi yerinden kıpırdatamıyorum. deut sorunu artıyor saldırı taktiği iyiydi de evren yaşlandıkça ben de yaşlandım hımbıllaştım 2 3 gün ufak tefek adamlara saldırıp deut toplamaya çalışıyorum 1 sefer de adam gibi bi saldırı yapıp işin keyfini çıkarıyorum. bu gun adam gibi bi saldırı yapacam da gd leri % 80 civarı bişeyle göndermem gerekebilir ona bile deut kalmadı.( normal saldırıyı da % 80 le yapacam) adam bu filoyu kaldırırsa ayvayı yedim demektir. bundan sonraki accountumda 12 13 14 15 ten başka yere söm kurmayacam ana gezegen de burda olana kadar hesap açıp silcem. Sıcak yerler bana göre değil bana deut lazııııımmmm.

adam kaçtı ne kaçıyosun adam gibi durduğun yerde dursana! yahu bu adam bu saatte hep offline olurdu nerden çıktı şimdi ya 2 haftadır istisnasız bu saatte off. gemisi iniyo 2 saat sonra geliyo beyzade şimdi erken geleceği tuttu adamın geri dönüşünü de yakalayamam ki deut yok.
    bütün sömler 12-15 te olacak hepsinde deut üretimi canavar olacak yoksa bana bu evrende iş yok.

• bu gün hayvan gibi bi som buldum
    (som=Sömürge)
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkan_bjk_x

bu gün hayvan gibi bi som buldum
    (som=Sömürge)

Bizde söm. kısaltmasının sömürge olduğunu anlamamıştık

• quote:

Orjinalden alıntı: junk

bugun 5 hesabımı dewrederek ogameyi bıraktım

sallıobana msn de 14.ewrende 20k puanlık hesap aldım dedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemins

quote:

(som=Sömürge)

daha önce bi arkadaş bu ne die pm attı

• Aaaa dellendim yahu 28. evrendeyim herkez eşek gibi savunma yapmış 50 tane roket atarı ne hayrıma yapmış bu adam. ben daha 2 gün önce geldim servera saldıracak yer bulamıyom bi tarafta 80 lerde bi adam bi tarafta yine ilk 100 de bi adam herkezde savunma . ben gidiyon ya uk serverları daha iyi ne savunma ne bişey dal dalabildiğine . çinliye rastlamadığın sürece sorun yok (20. evrende ilk 2 ittifak çinli 1. olan girmek için çince istiyo )
    (7 de hiç çinli yok neden bilmem en sevdiğim yer orası.)
  • Laf açılmışken 28 de ilk sömü de yaptım
  • quote:

Laf açılmışken 28 de ilk sömü de yaptım

tebrik ben de yaptım 42 alan 4 te nasıl güzelmi? yahu tam eşek şansı benimki başlangıçtan offside . bırakacam bu talihsizlik devam ederse (sadece bu olay değil adamlar 2 kere balına filoma saldırdı kazanamadı ama bi ton gemi gitti)
    hesabı sildim bile yetti gayri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkots -- 15 Haziran 2006; 11:34:31 >
  • kaptanın seyir defteri :))

28 evrende 950 sıraya oturdum hemen yanıbasımda havalı bırı var 25 sırada o evrende ılk kez 14 kruvazoru bır arada gordum ama nednese bana saldıramıyor sebebı ne olabılır acaba oralarda kucuk kalkan kubbesı bı bende var yanında karısık salata 2 iyon topu +1 agır lazer 20 roketle 15 hafif lazerden bu kadar tırsılırmı :))) adam 25.sirada gelsin dagitsin beni ne onu caydırıyor acaba ?? belkide yufka yureklıdır :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: okan23

Sevgili günlük,

Bugün sabah sonda yedim, akşama saldırı

bügün bana böle bi olay oldu adam 1000. ben 3000. sıradayım 500k ya yakın mal vardı bütün malları uçurdum adama gel yine sonda at dedim adam cvp filen yazmadı günde 15 saat online olmanın yararı

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kemins

quote:

(som=Sömürge)

daha önce bi arkadaş bu ne die pm attı

• quote:

Orjinalden alıntı: VirtualFrog

kaptanın seyir defteri :))

28 evrende 950 sıraya oturdum hemen yanıbasımda havalı bırı var 25 sırada o evrende ılk kez 14 kruvazoru bır arada gordum ama nednese bana saldıramıyor sebebı ne olabılır acaba oralarda kucuk kalkan kubbesı bı bende var yanında karısık salata 2 iyon topu +1 agır lazer 20 roketle 15 hafif lazerden bu kadar tırsılırmı :))) adam 25.sirada gelsin dagitsin beni ne onu caydırıyor acaba ?? belkide yufka yureklıdır :P

300. sıralardaki eleman akşam bana 193 gemiyle geldi savunma olmasına rağmen evet senin adam yufka yürekli
  • Yok tkots kardeş alanları iyi çıktı iki tane oldular ... Bu arada 27 evrende Adama iki dalga saldırı yaptım ... Filo inecekken roket salladım adam Nooba girdi ... Ama filo havadaydı ben alacağımı aldım ... çok komik oldu ama
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.