Şimdi Ara

Ogame Günlüğü (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
0
Favori
11.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sevgili günlük sıkıldım artık bu oyundan etrafımda adamda kalmadı pek bıraktım bırakıcam
  • bugün bikaç saldırı yaptım pek öyle bi filom yok oyuna yeni başladım şimdilik ufaktan saldırıyorum 130 hafif avcı 25 ağır avcım var
    180 hafif lazer, 180 Roket atar, 10 ağır lazerim var
    saldırdığım arkadaşlardan biri 8kçk nakliye, 8 hafif avcı, 5 ağır avcıyla saldırdı
    şimdi geri dönüşümcü basıyorum geri dönüşümcü beleşe geldi
  • Saygıdeğer,sevgili ve önemli dostum olan Günlük

Bugün yeni bi char aldım.Önüme geleni patlatıyorum.31. Evrenin en güçlü 2.sinin İttifağına girmeme çok az kaldı
  • arkadaslar o game server ları hacklenmisss
    hemde bunu yapan bi turk diolar
  • he he ondan
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaPTaN X

benimde puanım 15k ken 0 lodu
    ama bidahaki güncellemeye düzeldi

Aynı şey bende oldu:D
  • arkadaşlar tersaneyi nerden kurcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: devil_123

arkadaşlar tersaneyi nerden kurcam

robot fabrikası kademe 2 kurduktan sonra tersane açılır
  • Ogame i sonunda bıraktım. Artık özgürüm
  • Sevgili günlük sana her zaman övündüğüm bir olayı yazmak istiyorum.
    (teşekkürler)
    Ben bu oyunu ilk evren 11 zamanlarında tanıdım ve teyze oğlunun ısrarıyla oyuna başladım.
    Neyse zaman geçti ilk komutalarımı basmağa başladım (bu heycan anlatılmaz).40 tane falan olmuştu herhalde.Neyse ogünün akşamı filo yerdeydi. e tabi o zamanlar pek bilmiyoduk zaten madende yoktu neyse.
    Yanlış hatırlamıyorsam cruze isimli bir oyuncu bana sayısını şuan hatırlamadığım komuta ve muhrip gemileriyle gelmiş ütün filoyu dağıtmıştı.
    Sabah bir baktım neticeye şöle bir dona kaldım o kadar sinirlendimki daha önce hiç böyle olmamıştım.
    Sonra oyundan soğudum zaten bırakayım dedim 2 saat sonra dayanamadım komuta başmağa devam ettim.
    Ertesi gün yine aynı arkadaş saldırı yaptı ve 10 komutayı daha yedi böylr birkaç saldırı daha yaptı.
    Ben de bundan sonra oyunu bırakma kararı aldım yalnız oyunu bırakma kararı aldım onun yaptığnı yanına bırakmayacaktım tabi.
    Aynı gün yeni bir hesap açtım.Bu adama mesaj yolladım nasılsın gibisinden.O da bana yolladı tabi.Bana yolladığı mesajı aldım bildiğiniz paint den oynamalar yaparak içine noktalı şekilde küfür içeriği yazdım.
    Bu dosyayı bir güzel jpeg leyerek oplara gönderdim.Oplar aynı gün adama 3 gün tatilsiz ceza verdiler.
    Hemen ittifaktaki samimi adamlara haber verdim zaten adama gıcık olanlar da varmış o gece adamı dağıttılar.Hiç bşe si kalmamıştı artık.
    şu ana kadar başka yapan varsa da bilmediğim bu kurnazca olayı sizinle paylaşayım dedim.
    Bazılarınnız bunun hile olduğunu düşünebilir ama savaşta bu bir hile değil taktiktir.
    Neyse kim ne düşünürse düşünsün benim için bu olayın hayatımda ayrı bir yeri vardır.
    Sonuçta hack gibi bişe oldu yanii...

• oyunun kuralı vurmaktır zaten. doğal olarak bir tarafta vuran, bir tarafta vurulan olacak. sen vurulan olmuşsun. ama bunu kendine yedirememişsin.

sonra da adamın emeklerini boşa çıkarmışsın. ama keşke devam etseydin de adam seni birkaç kez daha vursaydı. o zaman helal olsun derdim ona.

yaptığın kul hakkına girmiş bence. umarım sana hakkını helal eder.

sonuçta bu da bir emek. adam seni vurabilmek için uykusundan, zamanından fedakarlık etmiş, ve vurmuş. keşke çalışıp filo basıp öyle bir ders verseydin adama.
  • emredici kullanıcısına yanıt

Aga hesap açıldı mı?

• Kenshi kullanıcısına yanıt

Ne günlermiş ya :)))

• Kim hortlattı lenn bu konuyuu  

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.