Şimdi Ara

Ogame Günlüğü (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
0
Favori
11.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili günlük tatildeyim kafam rahat, hayat güzel, vakit bol
  • sürekli çıkan madenlerle kru kom ha bas başkada bir şey yok zaten 2 evrende oynayan sayısı 4615 düştü vuracak kimsede kalmadı neyse bira buluruz artık
  • sefgili günlük hala e 23 te 245 - 225 aralığında sürüklenip gidiyorum filo sıra sürekli artışta ama neye yarar tepede 3 ay olunca...
  • Sevgülü günlük bugun silkroad hesabimi ogame hesabiyla takas etmek icin baslik actim umarim hayırlı bir musteri gelirde 4 aydir ozlem kaldigim ogame donerim.Hayirlisi ins.
  • Savasi savunan taraf kazandi!

Saldiran taraf toplam 33583000 ünite kaybetti.
    Savunan taraf toplam 11624000 ünite kaybetti.
    Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 9578700 Metal ve 3357600 Kristal.
    Bir Ayin ortaya çikma sansi 20 %
    Bosta bulunan anormal miktardaki metal ve kristal maddeleri birbirlerini çekiyor ve gezegenin etrafinda bir uydu olusturuyorlar.
    711 Roketatar, 35 Hafif Lazer Topu, 0 Agir Lazer Topu kendini yeniledi ve tekrar calisir duruma geldi.

evren 11 dede ay cikti.. saldiran arkadasa cok yazik oldu :)
  • Hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun
  • 28. evreni zorunlu bırakmak zorunda kaldım bir yandan da sevindim hayırlısı olsun
  • Sevgili Günlük,

Bu Gün ve Hergün Bütün Sömürgelerimi Düzenle Olarak Düzenli Oyuncular Hep Sondalıyor...
    Fakat Hepside Sanki Anlaşmış Hepsi İlk 1500'den Bir Tane İlk 1500'den Olmayan Çıksa Karşıma Adamı Gömcem Gezegenine Ama İşte Kader Kurbanıyız...
  • sefgili günlük;

bugün vasat bi gün kastığım hesapta tek yağma yapamadım

gece kadar bereketli değildi hep kaçtılar neyseki gece topladığım deular zararımı azalttı

bu gece bi 5m deu daha bulursum büyük iş yapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: SyNdRoMe_

sefgili günlük;

gece kadar bereketli değildi hep kaçtılar neyseki gece topladığım deular zararımı azalttı

Sen hesabını silmiyor muydun yaw?
    Yoksa proteston 2 günlük müydü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLCoHoL111

quote:

Orjinalden alıntı: SyNdRoMe_

sefgili günlük;

Sen hesabını silmiyor muydun yaw?
    Yoksa proteston 2 günlük müydü?

o farklı evren ittifakça bıraktık orda

bu farklı evren son hesap elimdeki zaten

• sevgili günlük:
    yakında ilk muhribimi bascam hayırlı olsun
  • Sevgili günlük,

Büyük alanlı sömürge aslanın ağzında.
  • sevgili günlük bu gün bi adamla takıştım adamın çok iyi savunma vardı ama 10 yakalayıcı vardı G.A.R attım savunmadan eser kalmadı
  • sevgili günlük;

4 seferdir ay deniyorum çikmiyor iyice bu duruma uyuz olmusken dün yaptığımız 75 gar saldırısı ve güzel bir ıss ile savunmasını göçerttiğimiz adama ay çıktı ve ben buna hala uyuz oluyorum :) lanetlenmiş anagezegenimin sisteminde çaresizce bir daha ay denemesi yapmaktan başka çarem yok bunu anladım...ay olsada sıçrasam ( 2008 e işallah )
  • sevgili günlük naber nasılsın görüşmeyeli bakıyorum hala ayaktasın uyumamışsın ((:

Neyse 40 açıldı bodoslama daldık bakalım sonumuz hayrola ;)
  • ya en sondan bir önce ben yazmışım şok oldum be günlük :) ...bu arada hakkım olmayan bir ceza yedim 20 gün geçti :) ve artık bir ay ım var ama pek bir işe yaradığı söylenemez...
  • oyun ile ilgili olarak sorusu olan var ise alabilirim. (pm' den)
  • saldıran herifin teki
    savunan ben (aslında ben değilim de yani o ben oluyorum)

her neyse ...

Adam bana bikaç H avcı bikaç ta kn ile dalmış. tamda benim kordinatta 60 k met 40 k kri olan Ha çıkmış 7 dakkada gittim topladım geldim aldığım madde ile gemi yapıp adama daldım

( e bende 284 tane roket olunca haliyle...)
  • Küçük Nakliye Gemisi---------241------------ Roketatar (17.351 adet var)
    Büyük Nakliye Gemisi---------216-------------Hafif Lazer Topu (2.311 adet var)
    Hafif Avci-----------------------1000------------Agir Lazer Topu (143 adet var)
    Agir Avci------------------------900-------------Gaus Topu (750 adet var)
    Kruvazör------------------------500-------------Iyon Topu (204 adet var)
    Komuta Gemisi-----------------95--------------Plazma Aticilar (126 adet var)
    Koloni Gemisi-------------------1----------------Küçük Kalkan Kubbesi (1 adet var)
    Geri Dönüsümcü---------------96---------------Büyük Kalkan Kubbesi (1 adet var)
    Casus Sondasi-----------------212--------------Yakaliyici Roketler (40 mevcut, max. 10)
    Bombardiman Gemisi---------100--------------Gezegenlerarasi Roketler (0 mevcut, max. 5)
    Solar Uydu---------------------372
    Muhrip--------------------------100

sevgili günlük böle bi savunmam ve böle bi filom var... daha 2 haftadır filo basmaya başladım evren 26. sı bana casusluk yaptı tırsıyorum bakalım nolcak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 18 Haziran 2007; 19:38:22 >

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.