Şimdi Ara

Ödüllü kaldırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okul yanına yapılan kaldırım çocuklar her gün yoldan yürüyor Buradan kim yürüyebilecek Yürüyene ödül verilmesi lazım Ödüllü kaldırım Ödüllü kaldırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Köy gibi plansız, köylü kafasıyla yapılaşma yapılırsa bu kaldırım müstehak olur. Neresi olduğunu söylememişsin ama muhtemelen İstanbul'un varoş mahallelerinden birisidir, gecekondu mahallesine gecekonduları yıkıp apartman dikince böyle oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AtesHırsızı kullanıcısına yanıt
    Ankara da Gölbaşı TOKİ
    Yeni yapılaşan bir yer yollar geniş şikayet bildirdim belediyeye bakalım hayırlısı

• Belediye yola terk işlemini yapamıyor çünkü orada ev var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kediler için yapılan yolu eleştirmeye utanmıyor musun. Onlarda canlı öğrenciler de caddeden yürüsün Ödüllü kaldırım 

işin şakası bir yana mesela kaldırımları araçlar sokaklara çift taraflı park yapsın diye daraltıyorlar. Bana göre haksız da sayılmazlar halkımız yolda yürümeyi daha çok seviyorÖdüllü kaldırım Ödüllü kaldırım 

• Adamlar bayağı geniş kaldırım yapmış yalnız varya. Maşallah yayla gibi.....!

• Material-Engineer kullanıcısına yanıt
    Maşallah 😂

• Güncel.

• izmir karabağlar ara sokaklarının halini görseniz buna şükür edersiniz. yol var ve yanında sadece ev var. o kadar. evden çıktığın gibi yola adım atıyorsun. bir kaza olsa uykunda uyurken ducato falan çarpsa o evin duvarına, evinde uyurken trafik kazasına kurban gidersin.

• muhtemelen imar planindaki yol genisligi uygulanmistir ama kamu isgali olmasindan dolayi kaldirim yapilamamis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul bakırköyde de işler tam tersi araba geçemiyor kaldırımın genişliğinden (İstanbul cad.)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.