Şimdi Ara

Nvidia yine yeniden isimlendirdi: GeForce 9800GT -> GeForce GTS 240 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
8.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Kubilay

quote:

Orijinalden alıntı: emreonal69

quote:

Orijinalden alıntı: LAVMAN

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cavador

zaten 8800gt nin yeni isim hali değilmiydi 9800gt , şimdide yeniden mi isim değiştiricek gts240diye

işin ilginç kısmıda ismi 8800gt diye 2.elde kart ucuza gidiyor eski seri diye.. 2.el dükkan fiyatlarında değil 9800gt 9600gt bile yeni seri diye daha pahalıya alış yapıyor

Bendeki 9800GT AMP yi satacak olsam kaça gider, üzerinde özel soğutma ve 5 yıl uzatılmış garantisi var.(satmamda sadece kaça gideceğini merak ettiğim için soruyorum)

140-150 tl ye okutursun ben düz 8800gt yi 120 ye bıraktım piyasa çok kötü bu ara

Ne yaptın sen 200 den aşağı vermem bu kartı.Normal bir 9800GT değil bu.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=4873
    220TL ye 8800GTS AMP! var.Gerçi satmazsın ama imkanı yok 200TL etmez o kart

kartın 0 ı zaten 180tl nerde 200 e satılıcak??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Kubilay

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cavador

zaten 8800gt nin yeni isim hali değilmiydi 9800gt , şimdide yeniden mi isim değiştiricek gts240diye

işin ilginç kısmıda ismi 8800gt diye 2.elde kart ucuza gidiyor eski seri diye.. 2.el dükkan fiyatlarında değil 9800gt 9600gt bile yeni seri diye daha pahalıya alış yapıyor

Bendeki 9800GT AMP yi satacak olsam kaça gider, üzerinde özel soğutma ve 5 yıl uzatılmış garantisi var.(satmamda sadece kaça gideceğini merak ettiğim için soruyorum)

140-150 tl ye okutursun ben düz 8800gt yi 120 ye bıraktım piyasa çok kötü bu ara

Ne yaptın sen 200 den aşağı vermem bu kartı.Normal bir 9800GT değil bu.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=4873
    220TL ye 8800GTS AMP! var.Gerçi satmazsın ama imkanı yok 200TL etmez o kart

kartın 0 ı zaten 180tl nerde 200 e satılıcak??

Ben synergyden bahsetmiyorum, özel soğutmalı amp den bahsediyorum, stok hali bile 220 civarında.

• 200 tl ye 9800gtx varken yada 210 liraya 4870 varken millet de can atıyodu birisi 9800gt amp satsada 200 tl alsam diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: _H@Z@R_

200 tl ye 9800gtx varken yada 210 liraya 4870 varken millet de can atıyodu birisi 9800gt amp satsada 200 tl alsam diye

Ben de çok hevestim zaten 200 liraya vermeye...
    Bu kartdaki sessizliği o dediğin kartların 1 inde bile bulamazsın, gtx den de farkı yok şuan.
  • Allah Allah Sen aklıma mukayet ol

Biri Nvidia nın G92 sini durdursun

Yada ustasını durdursun Millet bıktı Temcit Plavı yemekten 40nm yapayınca sürdü gene piyasa benim bildiğim bu kart

40nm olarak çıkacaktı olmayınca madem söz verdik sürelim temcit plavını Nvidia cılar çala kaşık
  • şaka falan bi yana arkadaşlar ama,sizin bizim gibi çekirdeğin evladiyelik g92 olduğunu ve tekrar tekrar ısıtılıp sürüldüğünü bilen adamlar az..Nvidianın hedef kitlesinden bir diyalog örneği

-YSK (yolunucak/yolunmuş son kullanıcı) : Ahaaa yeni kart çıkmış lan geforce 240 diye,fiyatıda iyiymiş haa..şu 9800ü satıp hemen alcam ben,zaten kasmaya başlamıştı oyunlar!!

-YSK : Ooluuum,sen hala o hacı 8800'ü kullan...Bak benim 240'a canavar canavaaaarr!

-

Ve bunun gibi diyalogların 1000'lercesi...Kullanıcıların bilgi eksiğinden çıkar sağlamak amacına binayen geliyo o 8800-9800-240..Yoksa baktığın zaman "lan biz salakmıyız" dersin,ama donanımla ilgili değilsen,,yeni zannetmemen için bi sebep yok..Hatta fiyatlarıda ucuz olcağı için,daha sevinçli bi şekilde! elindeki kartı sayıp aynısına para gömmemen içinde bi sebep yok..Affferim nvidia'ya,sanki kayserili,eşşeği boyayıp boyayıp satıyo sahibine

• quote:

Orijinalden alıntı: Şahi_13

Affferim nvidia'ya,sanki kayserili,eşşeği boyayıp boyayıp satıyo sahibine

Doğan görünümlü şahin hesabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: msw

quote:

Affferim nvidia'ya,sanki kayserili,eşşeği boyayıp boyayıp satıyo sahibine

Doğan görünümlü şahin hesabı

yok yoook,bu komple yeni gibi bişey,,doğan görünüm değil,direk Akbaba

• Zamanında öyle bi kart yaptı ki adamlar kaç nesildir ölmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darcyn

Zamanında öyle bi kart yaptı ki adamlar kaç nesildir ölmedi.

Anka kuşu gibi mübarek, ölüp ölüp diriliyo
  • temcit pilavı gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: msw

quote:

Orijinalden alıntı: Darcyn

Zamanında öyle bi kart yaptı ki adamlar kaç nesildir ölmedi.

Anka kuşu gibi mübarek, ölüp ölüp diriliyo

ya bana şey gibi geliyo,ölmemişte,bitkisel hayatta,lakin fişini çekemiyolar,seveni çok

• Sömüüüüürr nvidiaaaa demek atide rekabet etmese 7800ü biraz geliştirip gtx 280 diye yedirecek millete Nvidia CEOsu ne zaman işi bırakacak bile varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big.Daddy

Sömüüüüürr nvidiaaaa demek atide rekabet etmese 7800ü biraz geliştirip gtx 280 diye yedirecek millete Nvidia CEOsu ne zaman işi bırakacak bile varmı

bu çakallıkla,ne işi bırakması,liyakat nişanı alıcak
  • quote:

quote:

Sömüüüüürr nvidiaaaa demek atide rekabet etmese 7800ü biraz geliştirip gtx 280 diye yedirecek millete Nvidia CEOsu ne zaman işi bırakacak bile varmı

aynı nişandan ati de sana takar heralde nvidia ya iyi saldırıyorsun diye

• quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

quote:

quote:

aynı nişandan ati de sana takar heralde nvidia ya iyi saldırıyorsun diye

Mesajınızın kişiliğime yönelik olması konu babında nvidia'nın savunulcak bi tarafının olmadığına dalalet etmekte zaten..Teşekkür ederim açık sözlülüğünüz için.

Ayriyetten,sizin deyişinizle takmak sanırım böyle bişey : "8800--9800--240"Kimin kime neyi taktığı çok tartışılır

Saygılar.

• DX11 ile GTI 240 bekliyorum ben
  • nvidia iş yapmıyor 3 sene önceki 8800gt en ufak bi değişikliğe uğramadı tüm birimleri aynı, sadece ismi değişiyor yeni bi cipmiş gibi tüketiciyede pahalılanarak satılıyor bunu hangi bizler olan tüketici destekler?

aynı şekil elde kalan 8600gt gpu larınıda 9500gt diye değiştirip yeni bişi üretmiş gibi satan firma yine nvidia dır

bana pek hoş gelmiyor bu durum tabi seven beğenen varsa bu yapdığı işe onada diyecek bi sözüm yok..
  • 9800GTX, 9800GTX+, 9800GT, GTS 240, GTS 250 ve 8800GTS G92 birbirlerine yakın kartlar, hatta 8800Gt niz varsa bunlara heveslenip paranızı saçmayın.

Nvidia, saçmalama artık !!!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.