Şimdi Ara

Note4 vs G4 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TEKNOLOJİUZMANI10

abartma beee

Abartmıyorum ki. Testlerde ya kafa kafayalar yada note 4 geçiyo. İzlemediysen izlemeni tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih1441 S kullanıcısına yanıt
    tmm da bende bir sürü cihaz var karşılaştırıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKNOLOJİUZMANI10

tmm da bende bir sürü cihaz var karşılaştırıyorum..

Sizin de karşılaştırma yaptığınızı biliyorum fakat bende bu sonuca kendi kafama göre karar vermedim. Bi teknoloji sitesinin hazırladığı karşılaştırma videosundan çıkan sonuç bu. Ayrıca g4ün malzeme kalitesi de oldukça kötü note 4e göre

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Note 4 Türkiye'deki modeli yurtdışında satılan üründen daha düşükmüş işlemcisi kafam iyice karıştı şimdi kamera benim için çok önemli hocam hiç bir ayar yapmadan direk anı yakalamak istiyorum iki saat kurcalayıp ayarlarla uğraşamam. Spen'ide beğeniyorum ama bana gereklimiki çok kararsızım birde note4 süper Amoled ekran varmış kafam allak bullak oldu.

Türkiye'deki Note 4 daha düşük değil. Note 4 biraz daha iyi. G4 kamera anlamında iyi. Note 4'ün kamerası da üst seviyede. Koyu renklerde amoled ekran daha başarılı.

• Amoled ekran tercihin olabilir
  • g4 alın derim...
  • Kamera =g4
    İslevsellik=note4

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Kamera =g4
    İslevsellik=note4

İşlevselik derken Nasıl hocam g4 kamera hariç çöpmü? biraz daha açarmısınız şu işlevsellik kısmını ve note 4'dün kamerası g4 göre çokmuş kötü?

• quote:

quote:

Kamera =g4
    İslevsellik=note4

İşlevselik derken Nasıl hocam g4 kamera hariç çöpmü? biraz daha açarmısınız şu işlevsellik kısmını ve note 4'dün kamerası g4 göre çokmuş kötü?

Cok kotu degil aralarinda ucurum kadar fark yok tabiki ama g4 un ki daha profesyonelce bir kamera.
    İslevsellikten kastım S pen gibi bi avantajinin olmasi ve ekraninin biraz daha genis olmasi.

• quote:

quote:

quote:

Kamera =g4
    İslevsellik=note4

Cok kotu degil aralarinda ucurum kadar fark yok tabiki ama g4 un ki daha profesyonelce bir kamera.
    İslevsellikten kastım S pen gibi bi avantajinin olmasi ve ekraninin biraz daha genis olmasi.

Spenide pek kullanmam gibi hocam kamera müzik video batarya ekran kalitesi daha önemli benim için

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kamera =g4
    İslevsellik=note4

Spenide pek kullanmam gibi hocam kamera müzik video batarya ekran kalitesi daha önemli benim için

Batarya note4 te çok daha iyidir

• Bataryada note 4 daha iyi
    Ses ve muzik kalitesini bilemem
    Bence bu iki cihazin da ana konularini bastan sona bi okuyun baya bilgilendirir sizi

• Yahu ne kadar zormuş bu telefon tercihi. Gönlüm note 4'den yana kalbim g4'den

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Gönlünü dinle OZAMAN

• ıkısı de ihtiyacınızı rahat karşılar, hnagisini beğendiyseniz onu alın.
  • İki cihaz'da beni üzmez peki note 4'dün süper amoled olması ne gibi avantaj sağlar ve note 4 ile g4 kamerası arasında pek fark yok diyende varmış çok kararsızım hocalar

Ekranda quantum IPS süper = G4 AMA MALZEME DE NOTE 4 KÂRAR SİZİN

• Lg g4 daha sıcak geliyor çünkü baya bi olumlu yorum var..

süper amoledler ekranı daha cacnlı gösterir ama zaten ikisi de üst düzey telefonlar olduğundan bu pek fark yaratmaz. Bence note 4 batarya konusunda sizi daha iyi tatmin eder, kamera hemen hemen aynıdır zaten.

Edit: Özel olarak ikisini de araştırmadım, sadece rastladığım yorumlara göre yorum yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 20 Eylül 2015; 15:58:06 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.